Otravný pomeranč

(neoficiálny názov) (seriál)
  • USA An Annoying Orange

An Annoying orange je komediální web seriál vytvořený Danem Boedigheimerem na internetové stránce Youtube.com. První epizoda přesáhla neuvěřitelných 11 milionů zhlédnutí, a proto se rozhodl pokračovat. Počet dílů se rozrostl více než na 80 a stále stoupá. Jde v podstatě o "obyčejný" mluvící pomeranč, který se nachází v kuchyni ve společnosti jiného ovoce, které se rozhodne otravovat po celý jeho krátký život. Epizoda většinou končí díky noži, který drasticky ukončí krátký život otravovaného plodu. (Džany)

darthvader77

Opravdu vynikající Mini-Seriál, který má opravdu spoustu dílů, jejichž počet se zvyšuje. Moje neojoblíbenější epizody jsou Mikrovlnkový efekt a Pomi Potter a jablečná relikvie. "Plensimort plesnivá má nasráno v kalhotách". Boží. :D ()

Tinaa

An Annoying Orange je vynikající. Ne v každém dílu a celkově ano. Dokáže vás rozesmát a to je také účelem. Sice náročnější videa už kvůli jazykové bariéře nezvládám, ale ty základní hodněkrát shlédnutá videa si můžete pouštět kdykoliv. Prostě "Wazzup?" ()

Zbysek69

Bláznivý a třeštěný seriál, avšak každý kdo má depku nebo mu není do smíchu a shlédne nějaký díl rozhodně jej to přinutí minimálně pousmát se :-)) Nejlepší díly samozřejmě Wasssabi, Saw a Wassup :-D :-D a nej postava kromě pomeranče je marshmallow :-P Všem milovníkům krátkých vtipných scén doporučuji kouknout. ()

Arany

Výborná ironická sranda, kde jedinou nevýhodou je obrovské množství dílů, kde tak každý třetí je vtipný. Navíc dabingová skupina Fenix ProDabing vyrobila výborný dabing, který může konkurovat originálnímu pomeranči... ()

BillyBob

První díly jsou skvělý, ale pak už má kvalita hodně sestupnou tendenci, protože autoři vymýšlejí čím dál větší blbosti. ()

myst3ry

Annoying orange je opravdu annoying. Musím přiznat, že jsem se ale nesčetněkrát zasmál od srdce. "Hey Apple! Hey Apple!, Can you do this?" DUNG ()