Hriešnici

USA, (2011–2021), 118 h 29 min (Minutáž: 43–59 min)

Tvorcovia:

Paul Abbott, John Wells

Réžia:

Mark Mylod, John Wells, John Dahl, Todd Holland, Stephen Hopkins (viac)

Emmy Rossum, William H. Macy, Cameron Monaghan, Steve Howey, Justin Chatwin, Michael Patrick McGill, Joan Cusack, Jeremy Allen White, Jane Levy (viac)

Recenzie používateľa kubas369 k tomuto seriálu (68)

Hurricane Monica (2012) (S02E09)

8/10. Snaha o rodinnou idýlku. Což u téhle rodiny je stejně na palici jako cokoliv jiného. ()

A Great Cause (2012) (S02E10)

8/10. Nejhorší je když máte naději ale okolností vás znovu srazí na zem. Hrozná beznaděj. ()

Just Like the Pilgrims Intended (2012) (S02E11)

9/10. Nejšílenější Den díkůvzdání, co jsem kdy viděl a to že chtěli sežrat orla je ten nejmenší problém. Opět silný kafe. ()

Fiona Interrupted (2012) (S02E12)

8/10. Keren je největší ,,pitcha" ze všech a to je v tomhle seriálu co říct. ()

Season 3 (2013) (S03)

8/10. Není to horší než druhá řada, jen jsem si už zvyknul na to jak tvůrci zacházejí s postavami.  Jsou dobře napsané, na mne ale nejvíce fungoval vždy ten šok, čím si museli projít. ()

El Gran Cañon (2013) (S03E01)

8/10. Už jsem si myslel, že Frankovi konečně došlo, že pomůže dětem když zmizí. Chyba pořád stejný zmrd, i když musím uznat že jeho šaškovaní v Mexiku je zábavný. Steve se noří do pěkných sraček. ()

The American Dream (2013) (S03E02)

8/10. Frank pořád hledá svoje dno. Fiona a Lip se přitahují o funkci hlavy blázince. ()

May I Trim Your Hedges? (2013) (S03E03)

8/10. Pedoučitelka, blázen u sousedů, úchyl v autobuse a v potravinách, Frank opět posuneje hranici nemožného. A Fiona věří. ()

The Helpful Gallaghers (2013) (S03E04)

9/10. Zase plnoobrátkový díl. Rakovinový tábor,  orální samoobsluha, trampoty geju a holčička s pérem. Tvl to mne poser. ()

Cascading Failures (2013) (S03E06)

8/10. Hodně fujtajbl epizoda. Doufám, že Fiona s Franka konečně vymlatí duši. ()

A Long Way from Home (2013) (S03E07)

8/10. Já nevím co Steve čeká? To, že je pro Fionu rodina na první místě je zjevné od první epizody. Dětská práce je novinka ale tenhle seroš to snese. Stejně Fiona vede boj, který nemůže vyhrát. ()

Where There's a Will (2013) (S03E08)

8/10. Karen je zpět a stejná pí.. jako předtím. Frank si našel nového hostitele. A problém s domem vyřešen po Gellerovsku. ()

Frank the Plumber (2013) (S03E09)

8/10. Stevovi dochází, že si ukousnul, až moc velký sousto a Frank se stává ikonou gejů, když chce opět ojebat systém. ()

Civil Wrongs (2013) (S03E10)

8/10. Mluvte o tom co má ráda. Tak ji udělal orál. Dr. House by měl radost. Doufám, že si to Frank užil, protože si už dlouho zasloužil natrhnou zadek. ()

Order Room Service (2013) (S03E11)

7/10. Jako fakt, Frank udělal něco správně? Já tomu prostě nevěřím. Líp se potácí mezi dvěma manipulátorkami. Steve se tak dlouho potácel životem až zákonitě dostal přes prsty. ()

Survival of the Fittest (2013) (S03E12)

8/10. Franka konečně dohání jeho život. Rodina se začíná vydávat do světa. Steve plave s rybami. Fiona se pokouší o stabilitu. ()

Season 4 (2014) (S04)

8/10. Drží si to svůj kvalitativní standart, postavy jsou dobře napsaný a zahraný. Ale asi to pro mne nikdy nebude naprostá topovka, protože občas mi to hodně smrdí papírem, záměrně postavám ublížit, co nejvíce, občas nevědět kam s nimi, je jich prostě hodně. V téhle řadě hrozně přebývá postava Cusack, nevědí co s ní mají dělat. Zase je dobrá nová postava první dcery Samanthy, i když tu tak trochu vytáhli z klobouku, když nevěděli co s Frankem. Budu pokračovat dál. ()

Simple Pleasures (2014) (S04E01)

7.5/10. Fiona se snaží o stabilitu. Debie začíná puberta a Philip čelí vysokoškolské realitě. ()

My Oldest Daughter (2014) (S04E02)

8/10. No jestli to s těmi třemi dětmi není boží trest za hříšné jednání, tak už nevím. Jak si může Frank myslet, že by mu dali játra, on by to pro nikoho z nich neudělal. ()

Zemřela herečka Louise Fletcher

Zemřela herečka Louise Fletcher

24.09.2022

Ve věku osmaosmdesáti let v pátek ve svém domě ve Francii zemřela americká herečka a držitelka Oscara Louise Fletcher. Smutnou zprávu předal médiím její agent David Shaul s dodatkem, že herečka… (viac)