Corpse Eaters

všetky plagáty
Kanada, 1974, 58 min

Campbell

Abych se přiznal trochu mě film zklamal, čekal jsem nějakej kvalitní zombie film s parádní grindhousovou béčkovou atmosférou, ale bohužel se mi dostalo spíše z půlky. Film je to slušnej, ale třeba masky zombíků byly strašný a krve jsme si taky moc neužily, ale tenhle film má výhodu že je hodně krátkej a že je tak nějak neznámej. Atmosféra film zhoustne když se zombie objevý. Je to šlušně natočený béčko bez větších nadějí na úspěch ale člověk se u toho aspon pobaví. ()

Karlos80

Celkem slušná necelá šedesátiminutová grindhouse zombíkárna (zde nějací kanibalští vlkodlaci!) spadající do kanadského žánru pod názvem Canuxploitation (klasické filmy exploitace vyrobené a produkované v KANADĚ). Děj je dost chatrný a nesoudržný, tak musely přijít na řadu gore efekty (a lá Herschell Gordon Lewis), které tu byly dobře vypečené, nechyběly i vnitřnosti, krev tu tekla proudem a dokonce i stříkala, vůbec tohle je snad první gore film Kanady, tady přeci jen musím trochu zvednou hodnocení! Rozpočet byl podle dostupných údajů asi 36,000$ ! Výroba je amatérská a levná ale já se u filmu bavil a užil si ho, jen škoda toho že byl tak příliš krátký. ()

corpsy

Možno na väčšej ploche a s viacerými gore scénami ( tých tu naozaj nieje veľa ), by to mohla byť podarená zombi chuťovka. Našľapané na to bolo, občas fungovala aj atmosféra a masky neboli najhoršie. Ale prešpikované nudou, to sa príliš neodpúšťa. ()