Michael Kessler jako ústřední postava německé zábavné "show" Kesslers Knigge, aneb 10 věcí, které nedělat, když...(10 Dinge die Sie nicht tun sollten...) (m0lL!sS)

viperblade

Není nad to, když se dozvíte, jak některé věci prostě nedělat. Nejlepší je 10 drog, které byste neměli brát, když řídíte auto, 10 věcí, které byste neměli dělat, když jste na pohřbu a konečně třetí místo 10 věcí, které byste neměli dělat, když nesete rakev. První dvě plus mnoho dalších zajímavých rad najdete i s českými titulky zde. ()

brit84

Slušný nápad. Počáteční nadšení povolilo, když jsem videa viděl v překladu a zjistil, že zas tak vtipné to vlastně není. Pokud si ale pustíte 10 drog, které nebrat pří řízení, bude se vám to líbit. ()

MMR

Miluju ten pocit, když na youtube narazím na díl, který jsem ještě neviděl… Někdy jsem měl chuť na přednášce vykřiknout „Langweillig“. ()

Fingon

... aneb 10 věcí, které nedělat. Hlavní role Michael Kessler. Nejsem si jist, jestli tato série dvouminutových scének tvoří celý pořad, nebo jen jeho část, každopádně tahle krátká videa jsou občas velmi zábavná. Často používá do scének ty samé kostýmy (bojovník z Draenoru - odkaz na World of Warcraft), školačky s obrovským lízátkem či v dámských šatech. Občas jej doprovází jeho "manželka". ()

L_O_U_S

„Zehn Dinge, die sie nicht tun solten…“ O Němcích se říká, že nemají smysl pro humor. Kesslers Knigge je ale příjemnou a vtipnou podívanou, když jen tak sjíždíte videa na YouTube. (1 189.) ()

Colonist

O německém humoru si myslím svoje, ale Michael Kessler a jeho "10 věcí, které byste neměli dělat, když..." je výborný. Ten chlap je zkrátka blázen :D ()