Hotelový magnát Ted Wheetly (Cameron Daddo) je prísnym otcom svojmu arogantnému a večne si užívajúcemu synovi Carsonovi (Ashley Parker Angel). Ten zase verí, že jeho bohatý a záletnícky otec dohnal jeho matku k smrti. Keď Ted jedného dňa pri nie celkom jednoznačnej nehode na lodi umiera, prípad dostane na starosť detektív Frank Walker (John Schneider). Čím viac sa nehodou zaoberá, tým viac machinácií, zvádzania, chamtivosti a podvodov za všetkým odhaľuje - a vzrastá v ňom podozrenie, že šlo o chladnokrvnú vraždu! (TV Dajto)

cachanell odpad!

Odpad, odpad, odpad. Divný film se snahou o velkou kriminální zmatenou zápletku. Ta miluje toho a tu a nakonec sama sebe a máme tu vztahový guláš. Máme tu vraždičku (mimochodem podle obsahu u filmu Ted neumírá na lodi ale v autě na závodní dráze - což je velmi podivné večer se baví se synem, když přijede z dlouhé cesty a hned ráno umírá na závodě - kde se tam vzal ? ) A tak je to celý film - prostě zmatené. Příšerné herecké výkony. A ještě tady máme snahu o erotickou scénu - 3 nahé slečny ve sprše s hlavním hrdinou. Skoro 3 minuty podívané :-))) ()

ferda12 odpad!

Já nenacházím slova. Ano chápu, že nemůžu nic čekat o půlnoci na Nově, ale tohle bylo to nejhorší co jsem letos viděl (a pamatuji toho dost, například Babovřesky). Není třeba se pozastavovat nad čímkoliv. Prostě největší hovadina tohohle roku. Goodbye fellow, I don't wanna see this again. ()

mdf

Stále dokola ohraná píšnička,která nepřinese ale vůbec nic nového,co už jsme neviděli v předešlých dílech. ()

drkaldj

Žádný zázrak se nekoná, ale jsem rád že se čtvrtý díl vydal (částečně) vlastním směrem. Kdyby mi někdo řekl že mi bude platit dům a pojištění auta a na zbytek si musím vydělat, alespoň do třiceti kdy zdědím miliony, tak jsem fakt šťastný. Ale v Americe se každý druhý ohrne že chce všechno a hned (ta nevděčnost a rozmazlenost je neuvěřitelná). A protože toto je čtvrtý díl je zde i "trojka" ve sprše málo (symbolická čtyřka, která mě celkem překvapila). Celkově je to asi na úrovni druhého dílu (i když možná ještě o maličko lepší než dvojka). ()