Perfect Circle - Annihilation, A

Krátkometrážny / Dráma / Hudobný
Česko, 2009, 3 min

Réžia:

Martin Vočadlo

Děj videoklipu je situován do zaprášené, špinavé, vlhké, odporně vyhlížející kobky, ve které se probudí zajatý mladý vojín. Uvědomí si, kde se nachází, hlavou mu prolétnou válečné hrůzy, které zažil. Je mu zima, propadá zoufalství. Na zem kreslí symbol věci, po které nejvíce touží. Po dokreslení do kobky nečekaně vtrhne dozorce, odtáhne mladíka na chodbu a bez lítosti ho popraví. (Perfo)

Langy10

Opravdu amatéřina, film nemá žádnou pointu. Film vypráví o klukovi co je ve vězení a mihnou se tám záběry z druhé světové války a nakonec to skončí tragicky, bez ničeho prostě normální odpad, ale za hudbu a za střihy z druhé světové války dávám 1 usmolenou hvězdu. ()

Sfinkter

Podmanivá hudba, sekvence z místnosti podařené, poté amatérské vyvlečení, kde bych čekal mnohem více aktivního odporu ze strany vězně, toto působilo skoro směšně. Ale zatím asi Vočadlův nejlepší kraťas v mém žebříčku. ()

JM87

Sem nevěděl, že jsou na csfd videoklipy. Ale ok. Vzhledem k tomu, že se pohybuju mezi bandou lidí, kde je jaksi rozšířenej jakejsi fetish válečných symbolů, grafiky a deprese mi tohle přijde značně slabý. Hudba není dostatečně proměnlivá, aby se podle ní mohl řídit aji klip a tak mi to celý přijde na jedno brdo. Jediný dobrý, nebo zajímavý za co je ta druhá hvězdička je ten konec (nebudu spoilerovat) - nebo ta pointa, nebo jak by sme to nazvali. ()