The Gift

Kamera:

Roman Vasjanov

Hudba:

Amon Tobin

Jeden z pěti snímků spadající pod projekt Parallel Lines. Ocitáme se v totalitním Rusku "blízké" budoucnosti. Potkáme záhadného muže, jehož jediným cílem je zjistit, co se skrývá v krabičce, kterou neustále nosí s sebou. Když se mu podaří najít někoho, kdo mu dá odpověď, odstartuje šílená jízda, kde za záchranu tajemství budou umírat nejen lidé. (Remivsremi)

Remivsremi

Velmi povedený filmeček, který vás dokáže zaujat svojí vizuální stránkou. Já tedy v tomhle díle myšlenku vidím a příběh mě velice potěšil. Moc rád bych si dal další nášup. ()

neoBlast

Ano, schéma: "sci-fi zasadíme do neobvyklých lokací" (Afrika, Uruguay, v tomto případě Moskva) je tu opět provedeno jako ultimátní recept na úspěch. Ale první polovina krásně nabuzuje očekávání diváka a honička ve druhé má zase koule. A potřebuje kraťas vlastně více? Věřím (stejně jako Ridley Scott), že režírující Carl Rinsch celovečerák zvládne. 75 % ()

Taio

Veľmi podaredný kraťas, ktorý ma dostal prostredím a trikmi. Síce mi pripomínal vela snímkov ale to mi vôbec nevadilo. ()

Kejdlo

Od Carla Rinsche by jsme se mohli dočkat ještě velkých věcí. Jeho snímání akce je obdivuhodné. Škoda že nedostal snímek více prostoru na rozehrátí nějakého příběhu. Takhle je to jenom pěkný akční klip. 7/10 ()

kubyno

Děj žádný (minimální), vizuální stránka úchvatná, zpracování profesionální, atmosféra působivá. Nic originálního, přesto se to sleduje hezky - je to jen pastva pro oči, nic víc. ()

boul

Moc velká reklama na Phillips a jedna věc co mi tam vadila, ve městě plno robotů, vychytaných motorek, ale policie jezdila ve starých "Ladách" :D tak určitě!.. jinak pokus dobrej.. The Gift.. ()

Hapretor

Jak udělal ty triky ??? Nic přelomového, ale ty triky ??? Dejte mu pořádnej balík na pořádně dlouhej a promyšlenej sci-fi film !!! ()

.killer.

Zajímavá myšlenka a místy i střih. Animace nebyla špatná, ale určitě nebyla nejlepší. Jsem zvědav na režisérův další počin - 47 Ronin. ()

Pangi

Triky a atmosféra za 5* příběh nijak objevný,ale na krátké ploše celkem dobře zpracovaný.Jsem zvědavý na první celovečerní film pana Rinsche. ()