George Stobbart

Počas týchto Veľkonočných sviatkov som sa rozhodol pozrieť si aj nejaký tematický horor a tak som sa dostal k tomuto kúsku. Vzhľadom k nezávislému spracovaniu som očakával krvavú jazdu s vraždiacim veľkonočným zajacom, resp. killerom v jeho maske. Na moje prekvapenie to však taký brutál vôbec nebol, hoci to malo svoje momenty a občas mi to pripomenulo Hanger (2009), no bohužiaľ skôr chabým vizuálom a dementnými postavami, než násilnosťou a úchylnosťami. Taktiež to bolo akési nudné, miestami zbytočne pomalé a čo ma najviac sralo; totálne predvídateľné, keďže mi takmer všetko, vrátane totožnosti vraha a finálnej pointy, s istotou prišlo na um skôr než by bolo akceptovateľné. Takže som sklamaný, i keď to na druhej strane nebol úplný shit. ()

J*A*S*M

Nahrňme co nejvíce pochybných existencí, mentálů a úchylů na jedno místo, zapněme kameru, natočme cokoliv a budeme mít úspěch. No, u mě ne. ()

Slasher

Nářez. Must-see velikonoční psycho slasher. V hlavních rolích postiženej černoušek a jeho kozatá matka (tu:), plus její nový nápadník, ve skutečnosti ten největší násilnickej zkurv. Dále hráli: mexikánci, králík, děvky, úchylnej tlustej pedofil. Vyhrocený syrový násilí, super hlášky, je to prdel a je to SICK. Po pravdě jsem ani trochu nečekal, že by to mohlo bejt tak dobrý. Dobře natočený, kompaktní, nesjede to do over-the-top demence. Prostě ideálnější nízkorozpočťák (přitom ten B název, tušení že půjde o pořádnou sračku...), na to člověk hned tak nenarazí. A o to víc si toho cením. Nejlepší 'amatéřina' co jsem dosud viděl, ujetost pro labužníky! ()

Flipnic

Ono je to nízkorozpočtové a "nezávislé" a já na tyhle věci fakt moc nejsem ... Takže se mi to moc nelíbilo ... Ale gore-vraždy jsou hodně ok a docela vynalézavý, navíc docela pěkně ujetej konec... Ale jinak nic moc .. ()

Campbell

Easter bunny kill kill je trash ale poměrně zábavný. A rozhodně nejlepší co režisér Ferrin natočil. Je to prostě film který se odehrává skoro v jednom domě kde jeden vrah vyhrožuje postiženému mladíkovy. Pak se všechno posere. Tenhle film je děsně nepříjemný díky atmosféře a poměrně slušným hercům. Je to sice pomalejší film a začne se tu něco dít až po 40 minutách ale pro mě je to zábava. A některé scény vymažu z hlavy za dlouho. ()

ledzepfan

Hodně(jakože hodně)silné tři rudé. Jediný vážnější zádrhel je v tempu. Všechno tady strašně dlouho trvá, postavy často někde lezou, někoho hledají nebo volají a tím se film (namísto plánovaného budování napětí)rozsračičkovává. Vše ostatní ale(v rámci nízkorozpočtové kategorie) funguje parádně a divák ve výsledku dostane vše co očekává a potřebuje. ()