Eddie Morra (Bradley Cooper) je lenivý spisovateľ, ktorému sa začína rúcať svet. Chcú ho vyhodiť z práce a rozchod s priateľkou Lindy (Abbie Cornishová) ho len utvrdí v presvedčení, že jeho život je v troskách a budúcnosť nemôže priniesť nič, len ďalšie sklamanie. To sa ale zmení vo chvíli, keď Eddieho navštívi jeho starý priateľ z detstva, Vernon (Johnny Whitworth). Ponúkne mu tabletky NZT- utajovanú drogu, ktorá umožňuje využívať mozog na sto precent a dodáva človeku extrémne sebavedomie. Eddie sa dá zlákať neodolateľnými účinkami drogy a celkom jej prepadne. Zrazu je schopný využívať informácie s ohromnou efektivitou. Všetko, čo kedy videl, počul a prečítal, zvládne spracovať a zužitkovať. Neustála stimulácia drogou ho katapultuje medzi elitu finančného sektora. Jeho nadľudský výkon a úspech pritiahne pozornosť finančného magnáta Carla Van Loona, ktorý v drogou posilnenom Eddiem vidí príležitosť, ako zarobiť miliardy. Zázračná droga má ale nebezpečné vedľajšie účinky a Eddie sa ocitne v ohrození života. Musí sa skrývať, ale najatí vrahovia sa k nemu nebezpečne približujú. Podarí sa mu uniknúť, alebo doplatí na zradnú predstavu, že ho droga urobí všemocným? (TV JOJ)

Kubaaaa

Mít takovou pilulku by se občas fakt hodilo, obzvlášť v momentálně probíhajícím zkouškovým. To by pak byly zkoušky jedna báseň. Film samotný není nijak výjimečný, ale co mě hodně zaujalo byla perfektní kamera. Obzvláště průlety městem, aneb nekonečný zoom, byly fakt skvělé a vidět to ve 3D může být opravdový zážitek. Bez těchto záběrů by to bylo o něco menší hodnocení. ()

RajCZitko

Pohodová podívaná na zajímavý příběh, který ostatní předčí hlavně svojí originalitou. Na druhou stranu ale zase nic šokujícího, překvapujícího nebo nějak více zábavného. ()

keane

7/10 Zajímavá kamera a příběh. Hrdina se bohužel na svou inteligenci choval většinu filmu dost hloupě a konec byl hodně hloupě useknutý a nedotažený, ale celkově dobré. ()

Looka

85% Pokud přistoupíte na pravidla hry - tak jako se to musí u každé sci-fi - film je to dost zajímavý s vyjádřením hlubší myšlenky. Jak se člověk zachová když může cokoliv. Samozdřejmě pilulka slouží jako nejednoznačná metafora závislosti. ()

Zdendin

Dobrá myšlenka, pěkné audiovizuální zpracování, zajímavé zápletky, ale ten konec. Nevím ale, prostě jsem od něj čekal asi něco víc. ()

Don82

Docela příjemné překvapení. Zápletka je na první pohled možná jednoduchá, ale děj se postupně formuje a každá další minuta je zajímavější a zajímavější. Originální zde není ani tak nápad na ústřední "věc" filmu, ale to jak je s ním nakládáno. Vizuálně velmi zajímavě pojaté, herecky vyvážené. Osobně jsem čekal trošku víc morbidnější konec, ale i tak se to dá nazvat skvělým filmem. ()

Shredder

Scenaristom asi pocas pisania doslo NZT. Zaujimavy napad s moznym potencialom, ktory spociatku aj funguje ale postupne mu dochadza dych a uroven rapidne klesa. Bradley Cooper ukazal, ze nema vacsie problemy utiahnut aj hlavnu ulohu, zato De Niro prinasa rovnako ako v ostatnych filmoch z poslednych rokov rozcarovanie, akoby ho uplne opustil ten legendarny elan s akym sa pustal do svojich hereckych roli. Osobitna kamera vo mne nevzbudzovala taku bazen ako v inych uzivateloch, ale nebyt tohto zablesku originality Limitless by bol tuctovy az hanba. ()

Lukaso1

Jak píše POMO, když od snímku nebudete očekávat nějaké veledílo tak se velice dobře pobavíte. Přesně tohle je můj případ. Tempo je svižné, herci pracují tak jak mají a vizuál snímku mě padl do oka. Já jsem byl prostě spokojen. Nevadilo by mě kdyby jsme se někdy dočkaly dalšího dílu, konec mě velice mile překvapil, nevím jak vy, ale já ho čekal přesně naopak. Vřele doporučuji. ()

Ogrb

Paráda! Film, kterej je chytrej, filmařsky vymazlenej a navíc srozumitelnej i těm největším tupcům. A ještě k tomu má Bradleyho Coopera v hlavní roli, já toho bejka prostě žeru film od filmu čím dál víc. Stejně tak Abbie, která zraje do krásy s každým filmem. Paráda, nejlepší film, kterej jsem v poslední době viděl. 9/10 ()

Bounded

Scénář sice občas škobrtne a je to známá šablona (vyprávění od poloviny, konec), ale to zbylé provedení: casting, hudba, vizuální stránka, kamera a režie, to všechno vynahradí. Netvrdím, že si Limitless pustím ještě pětkrát, ale bavil jsem se. Přes to všechno si neodpustím jednu zcela puntičkářskou výtku. Pokud se nebudu snažit o nějaké hlubokomyslné úvahy o übermozku a propojování smyslů, tak žádná pilulka nedokáže udělat z našich očí snímač o 360°. Čistě z fyzikálního hlediska je to blbost, ale tady to nijak naštvaně neřeším, protože to byl hezký efekt a celé je to vlastně jenom sci-fi pohádka. ()

Uhura

Nejpříjemnější překvapení posledních sci-fi počinů. Tvůrci se v podstatě nepouštějí do nijakých velkých filosofických myšlenek. Základní koncept je ustanovený zcela přirozeně a nenásilně, a veškeré akce i reakce jsou zcela jednoduše logické. Prostě chytrý, a neméně zábavný film, který strčil do kapsy Zdrojový kód, kterému se takováhle vyváženost zdaleka nepovedla. ()

Hellsniper

Až na to konec, kde autoři neřekli jestli zázračnou pilulku bere dál a nebo nebere a jak to dokázal, že neumřel, byl tento film velmi zdařilí. Ještě, že toto NZT neexistuje, jinak by z celého lidstva byli feťáci. ()

snek49

Zajímavý a originální thriller, kde čekáte, co se stane a jak se určité situace vyřeší. Konečně něco, co tady dlouho nebylo... i když někdy film polevuje ve svém tempu, zápletky jsou více než zajímavé... ()

No Remorse

Tak takhle dobrý film jsem hooodně dlouho neviděl ,mám rád tento styl filmů a už jsem ani nevěřil v té změti všemožných sračkojidních filmů že se dočkám takového skvostu. P.S. Škoda jen starého dobrého (mého oblíbeného) Denira....už je moc starej a nehraje mu to tak jak mu to hrávalo :-( ()

qvark

Njn..drogy jsou svinstvo..takže bych komukoliv, kdo by chtěl podobné pilule vyzkoušet doporučil si raději sehnat pytel hulení....po něm se taky přistihnete, jak o půlnoci drhnete koupelnu a následně budete klikat na PC až do rána s pocitem geniálně odvedené práce a v poledne pak vstávat v těle stodvacetiletého člověka s Alzheimerem.....oči budete mít spíše červenější než blankytně modré, ale na párty s váma taky bude bžunda....i ta schíza, že vás všichni sledují se dostaví..ale rozhodně se k vám do 8,5 Mega USD bytu bez mobilního signálu nebude dobývat parta rusáků s cirkulárkou, aby z vás vytřískali poslední brčko....) ()

DjMetal

No jednoducho, genialita. Droga ktora vam urobi z mozgu vyrobnu na vsetko. Jednoduche a proste. Ber ju, budes zit a bude sa ti darit. Prestanes - umries. Velmi solidny film na urovni aku mam rad. Zaner Mysteriozny by som radsej vymazal. Thriller by sme mohli aj nechat. Spokojnost :) ()

TommyDiamond

Tenhle prášek (NTZ) chci taky,ale bez vedlejších učinků. NZT je droga, která vám pomůže využivat vás mozek na sto procent. Je až neskutečné,jakou utopii scénaristi dokázou vymyslet. Jenže filmové provedení bylo užasné. Bradley Cooper a také Robert De Niro předvedli pořádný kus hereckého umu. Jen škoda,že si Bradley musel půjčil prachy od toho lichváře. Měl by to pak mnohem lehčí... Je tu plno otázek a teorií. Jak by to asi vypadalo, kdyby bylo NTZ přístupné všem? Ekonomika by asi neunesla tolik geniu? Myslím,že když člověk takto po filmu přemyšlí,tak je to víc než dobře. Tento film má vysoké hodnocení a právem. Celokvě 85% ()

Fildas

Ano pustil jsem, zhlédnul jsem , a pobavil jsem se. Co víc si přát?! Je to opravdu dobře natočené a zajímavá myšlenka. Nevím co vytknou, možná jen ten konec protože je tak zvláštně otevřený a přivádí mě na pár otázek které mi asi nebudou zodpovězeny a to nemám rád :D . ()

Miagy

Až taký super mysteriózny a scifi film to zase nebol, keďže nešlo o nič nadmieru nepochopiteľné, mystické a tajomné. A preto som čakal trochu viac. Na sobotný večer fajn film, so super obsadením a Bradley Cooper ako bezdomovec i burzový maklér svoju rolu zvládol. Možno viac priestoru pre De Nira a dilm by mal aj 4*. PLUS: priestory, v ktorých sa natáčalo - či už interiér, alebo exteriér, herci, sem tam vtipné. MINUS: málo akčné a scifi :), ničím výnimočné, ()

PF 2017

PF 2017