Hledá se táta a máma

Réžia:

Jiří Mádle

Účinkujú:

Petr Machala

Seznamovací reality show vysílaná televizí Prima, jejímž cílem je pomoci osamělým najít životního partnera a jejich dětem chybějícího druhého rodiče. V pořadu se projeví láska, vášnivá vzplanutí, ale i peprné výměny názorů. (zdeny99)

Albee

Reality show Hledá se táta a máma, ať už její první, druhé nebo třetí pokračování, je nádhernou ukázkou již zlidovělé věty „Freude, Freude, Freude, vždycky na tě dojde.“ Je přímo nádhernou ukázkou psychologie a jejího působení v praxi. Plně se tedy můžu ztotožnit s komentářem uživatele heyda. Velmi zajímavý je i Déjà vu efekt v druhé a třetí řadě této TV show. Myslím si, že odpad! si v žádném případě nezaslouží. Minimálně je to naprosto skvělý zdroj pobavení... Například věta Honzy Žítka: "Prosím tě, hrozně ti tu vržou dveře" mě dostala do kolen. :o) ()

viperblade odpad!

Nevím, kde začít. Tahle show překračuje všechny hranice a hraje si na něco, čím není. Není vaší "poslední šancí na lásku", ale spíše "jedna z mála příležitostí, jak ze sebe udělat v TV naprostého idiota…" Upřímně lituju ty lidi, co tam šli s tím, že někoho opravdu najdou. A proč? Protože nenajdou. Jakmile se totiž vypne kamera a štáb přestane vytvářet ty "přirozené" situace, tak právě v tu chvíli lidé zjistí, že ten člověk je jiný, než za jakého se do této chvíle prezentoval. Fakt bych tam chtěl být (spíše, chtěl bych vidět), jak si ti dva skutečně rozumí. Ne pod dohledem kamery, protože to člověk prostě nikdy není přirozený, ale jakmile si myslí, že se nikdo nedívá, tak to se teprve dějí věci… Zkrátka a dobře koncept reality-show se seznamkou nikdy nemůže fungovat, protože to je stejná blbost, jako bych šel do VyVolených hledat skvělé kamarády… Sorry, ale přetvářka mě nikdy nebrala… 0 %. ()

heyda

No tak ten poslední díl byl masakr. Ani nevím, kolikrát jsem řekl: " To je ale kokot! " ... no každopádně tenhle pořad nebo chcete-li reality show má v sobě víc psychologie než si vůbec myslíte. Jak je možné někoho požádat o ruku a pak se na něj vybodnout? No to mě dodnes fascinuje. Každopádně jednu věc si z toho člověk odnese tak i tak. Pravou lásku vám tato reality-show slíbit nemůže, často se však může stát to, že ten pravý se skrývá léta vedle vás a vy to pouze nevidíte. Po zhlédnutí další série, jsem se nakonec rozhodl přidat i tu poslední pátou hvězdičku, protože ta III. série bylo opravdu hustá a ke všemu mnohem lépe technicky zvládnutá. ()

jasanka odpad!

Pár dílů jsem viděla. Ono když k tomu už člověk sedne, tak nějak nejde odejít - koukáte na tu TV jako vyoraná myš a jen kroutíte hlavou. Poslední epizody ale byly vážně něco - přece když se s někým zasnoubím na dovolené, tak nebudu se snoubenkou komunikovat, že jo... a benzín je přece moc drahý, na takovéhle jízdy nemám peníze... a vlastně jsem si za těch pár týdnů našel někoho jiného... a tak to zasnoubení zrušíme, co ty na to? No sranda. ()

Tryskomyš

Tak tohle je fakt drsnej pořad. Mám shlídnutých zatím 7 dílů. K Janovi jedině Jarmila. Všechny jeho nápadnice mu vyčítají že si chce každou vyzkoušet opravdu se vším všudy. Ale tak pokud si má vybrat...tak ať vybírá pořádně, no ne? Eva tak ta je fakt hustá. Je pěkná, to jo, ale příšerně si šlape na jazyk. A ty scény, kterýma umlátila napřed Honzu a pak Viktora. Tak to je teda síla. Honza ten je takovej spíš flegmoš a nechává holky, aby se o něj fakt praly. Nejlíp se k němu hodí asi Nikol. I když bych jí to moc neradila. ()

• Máma 3. série Barbora Justýna Trávníčková nějaký čas po natáčení podlehla smrtelné nemoci. (Nick321)
  • Anastázie Djačenko, jedna z uchazeček o Reného ve 4. řadě, jenž se s velkou dávkou eufemismu sebeprezentovala jako modelka, také účinkovala v několika filmech pro dospělé. (Nick321)