Děj je zasazen do alternativní verze světa, kde kromě lidí žije i spousta dalších tvorů i netvorů všeho druhu. Sociální pracovník Mark Lilly, hlavní postava seriálu, žije v New Yorku a pracuje v Oddělení integrace, kde se stará o všechny, kdo chtějí získat americké občanství. Jeho kanceláří denně prochází zástupy upírů, mořských panen, jednorožců, robotů a dalších kreatur, které tvůrci sesbírali z žánrů hororu, fantasy i sci-fi nebo si je prostě vymysleli. Se směsí černého, sarkastického, cynického a taky trochu vulgárního humoru pak můžeme sledovat, jak se vede průměrnému obyvateli Manhattanu, jehož spolubydlícím je zombie, spolupracovníkem čaroděj a přítelkyní démonka. (MartinNDL)

hero_bk

Já nepopírám, že jsem se smál, ale je mě ze sebe samotnýho na blití, že se vůbec můžu něčemu takovýmu smát. Po pátým díle to vzdávám, protože to už na mně bylo moc. Zápletka není špatná, kdyby to nebyl samej sex, krev, blití, hnis... jo, je špatná. Jedna hvězdička je za to, že jsem se tomu fakt semtam smál. ()

LudkovaLevaRuka

První díly výborné - zoufale nadpřirození hrdinové řeší své všední problémy v povědomě zvráceném světě, který je pestrý téměř jako Futurama nebo Neopolis z Moorova Top Ten. Nápady ohledně každodenních trampot ale, žel, prořídnou a děj rychle klesne k ohraným zvratům, unaveně epickým zápletkám a zesměšňování celebrit. Svěží tvárné charaktery se bortí, nastupuje zklamání. Není to zlé, jen to nevydrželo být skvělé. ()

Allka

Když běžely titulky k poslednímu dílu a já si uvědomila, že už nikdy, nikdy... NIKDY žádnej další neuvidim, bulela jsem jak želva. Tenhle seriál byl bomba. Naprostá. Čest jeho památce. P.S.: Suck my balls! ()

Echoes

Musím uznat, že mě tento kousek opravdu moc mile překvapil. Dlouho jsem neslyšel tak břitký humor, kvalitní (ba co víc, inteligentní) narážky a hlavně, nadsázka, která nemá obdoby! Prostě pobávko, které se musí doporučit. ()

Runespell

Představuji si, že se někde sešli Matt Groening a Terry Pratchett - a děsivě se ožrali.... tohle je výsledek:) A upřímně je to lepší s každým dílem! ()

Lastsurvivor

Perverzní, nechutný seriál, plný absurdních až pitomých scén, přesto neuvěřitelně zábavný, a to navzdory (nebo možná i částečně kvůli) poměrně jednoduché animaci. ()

Thovt

málem mě odradil nanicovatej pilot, ale naštěstí jsem vydržel a teď si užívám jeden z nejlepších animovanejch seriálů posledních let. na elitu ale pořád nemá... ()

vlastimil.ferko

Najít správně pošukanej seriál, který by korespondoval s mou ulítlou povahou je těžké. Dříve jsem to léčil futuramou a southparkem. Nyní mám Ugly Americans a jsem těžce spokojen... Ono to možná nebude sedět každému a dost možná to bude velká část publika proklínat jako humus, ale umět si ze sebe utahovat tak, jak to dělají tvůrci tohohle cartoon seriálu chce vážně velkou dávku sebekritiky. To já rád, vy taky ne? ()

Juick

Tomuhle seriálu jsem se dlouho vyhýbal, vzhledem k tomu, že je to animák a těch jsem byl poslední dobou přejeden. Ale už po prvním dílu mi bylo jasné, že to bude jízda. Dvě série jsem smlsnul jak malinu a musím říct, že sledovat Ugly Americans je parádní relax, kde můžete vypnout mozek a užívat si hromady nesmyslů, které se na vás valí z obrazovky. ()

Necrolock

Ugly Americans je strašně zvláštní seriál. Je to podivnej mix futuramy, southparku i HIMYMu (S tím posledním se mnou možná nebudete souhlasit, ale já tam prostě spoustu podobnostní vidím) a nutno dodat, že tvůrcům se to podařilo namíchat docela dobře. Místy je to sice spíš nechutný, než zábavný, ale obecně mě to baví a to je hlavní. Až dokoukám všechny díly, doupravím hodnocení. Zatím 4* ()

HrabeKrvesaj

Po obou sériích musím říct - pecka! Tento satirický, fantasmagorický počin je přesně to, po čem jsem kdy prahnul. Primitivní animák plný odkazů na popkultury prošpikovaný horrorovou tématikou, podložený ujetým humorem a ještě ujetějšími zápletkami. Co dodat? Snad jen že chci víc! ()

ReplayCZ

Žádnej seriál už mě takhle dlouho nepobavil... Originalitu oceňuji ze všeho nejvíc, a proto mi UA přirostl k srdci. Představte si alternativní New York obývaný různými monstry, zombíky, upíry, vlkodlaky jakožto legálními občany... přidejte notnou dávku parodického, absurdního humor, vulgarity, zvrhlosti, vynásobte to deseti a dostanete čtvrtinu tohoto seriálu... Sociální pracovník Mark Lilly žijící v alternativním New Yorku se spustou monster a podobných kreatur, řeší každodenní problémy jak v osobním tak v pracovním životě... ()

DurbanPoison

Po shlédnutí seriálu jej chápu jako narážku na aktuální společnost. Často se nad postavami a jejich chováním zamýšlím jako nad reálnými lidmi, které znám nebo jen potkávám a dost to sedí (s trochou představivosti). ()

JackStrange

Absolutně nechápu tak vysoké hodnocení, humor je slabý a formulaický. Každá epizoda se marně snaží jakoby něco sdělit o lidech, ale ve výsledku to vyznívá povrchně a neupřímně. 40% ()

lajkus

Tento seriál je jakousi podivnou směsicí Futuramy (město New York, spousta příšer), South Parku (krev, maso, nějaký to poselství v závěru) a Family guye (opravdu černý humor), nedokážu si představit jak mohlo tohle někoho napadnout natočit....... ()