Děj je zasazen do alternativní verze světa, kde kromě lidí žije i spousta dalších tvorů i netvorů všeho druhu. Sociální pracovník Mark Lilly, hlavní postava seriálu, žije v New Yorku a pracuje v Oddělení integrace, kde se stará o všechny, kdo chtějí získat americké občanství. Jeho kanceláří denně prochází zástupy upírů, mořských panen, jednorožců, robotů a dalších kreatur, které tvůrci sesbírali z žánrů hororu, fantasy i sci-fi nebo si je prostě vymysleli. Se směsí černého, sarkastického, cynického a taky trochu vulgárního humoru pak můžeme sledovat, jak se vede průměrnému obyvateli Manhattanu, jehož spolubydlícím je zombie, spolupracovníkem čaroděj a přítelkyní démonka. (MartinNDL)

MrPierc

Hlavní hrdina Mark Lilly žije v USA, kde jsou obyvateli mimozemšťané, členové pekla, roboti, zombíci a další úchyláci všech tvarů a typů. Pracuje na sociálním úřade. Vládne tam jiná morálka, než na jakou jsou lidé zvyklí z animovaných seriálů. Vše je povolené a to co se lidem hnusí, tam bývá oslavováno. Markova holka je satanova dcera a má 3 pohlavní otvory. Markův nejlepší kamarád je Zombie, který si rád vyměňuje svoje části těla dle poslední módy a sleduje pravidelně sexuální radovánky Marka a jeho milé. Páření mezi jinými druhy není zakázáno a tak tam šustí létající mozek se zombíky, ryby s roboty atd. V tomto seriálu není nic nemožné! ()

Nautila

Boží. Animace, prostředí, postavy i všechny ty živočišné/robotické/rostlinné a bůhvíkteré ještě druhy jako by vypadli z osmdesátkových undergroudových amerických komiksů včetně pseudosociálních témat posunutých do dnešní situace. Imigrační politika, otázky identity a multikulti společnost posunutá do krajní absurdnosti. Pořád to ale zůstává inteligenčně několik tříd nad takovým South parkem nebo Family guyem a narozdíl od nich ty různé narážky nepůsobí ofenzivně nebo prvoplánově, jen tak mile šíleně. ()

cubajz

černohumorný seriál plný fantastických potvor a všemožných nemožných živočichů, u kterého hraje animace vedlejší roli. ()

Pajky3

Tenhle seriál je něco úplně jiného a rozhodně ne něco co by se dalo označit nálepkou normální. Děj je zasazen do alternativního New Yorku a jediný, kdo je normální je hlavní hrdina Mark Lilly. Dokonce má i obyčejnou až nudnou práci sociálního pracovníka. Tím však normálnost končí, jeho holka je démonka, spolubydlicí zombík, nejbližší spolupracovník čaroděj a nadřízený démon. Ani ti se kterým pracuje nálepku normální nedostanou, vždyť mezi ně patří mozek, koala, siamská dvojice a spousta dalších příšer a tvorů, tak různorodých jak si jen dovedete představit. První série má jen 14 epizod a během nich vás naprosto okouzlí směsice černého humoru, nechutností a popkulturních odkazů. S klidným svědomím ho nelze doporučit nikomu, kdo hledá něco normálního, na druhou stranu pokud hledáte něco "jiného", tak Ugly Americans jsou právě pro vás. *** Tak a mám za sebou i druhou sérii tohoto animovaného skvostu a bavila mě stejně jako ta předchozí, i když mi některý díly přišli trochu slabší, tak jsem pořád nad míru spokojen. Určitě se k Ugly Americans ještě někdy vrátím a zopakuju si jejich šílené příběhy. Chybu to má vlastně jedinou, že není víc dílů. Postavy jako Grimes, koala Doug nebo Twayne určitě dlouho nezapomenu a Callie rozhodně má můj hlas v kategorii nejvíc sexy animované postavy... ()

Mr.Bulanek

Po prvních dílech slabší, ale časem se to rozjelo a zhlédnuté téměř jedním dechem. Druhá série viditelně slabší, ale pořád dobrá. Doufám, že bude i třetí. ()

kinghome

Ugly Americans si nedělaj hlavu s něčím, jako je Americká hrdost nebo Americká modla, prostě se tomu vysere rovnou do ksichtu a dělá si co chce. Je to pecka, jen je problém, že jsou některé díly slabší a po chvíli přijdete na to, že se to pořád opakuje dokola. Nejlepší jsou díly, které hejtí nějakou ze známých příšer. Černý humor nechybí a na podivnou animaci si taky po chvíli zvyknete, takže spokojenost, jen škoda, že se postupem času začne strašně opakovat. ()

ywo666

Solídna vec. Ten svet v ktorom sa to odohráva je super. Ale seriál nemá takú kadenciu vtipov ako som dúfal. Napriek tomu sa mi páči brutalita s akou sa tu všetko rieši. Určite to nesadne každému. A aj tomu, čo to sadne musí byť jasné, že sa nejedná o geniálne dielo. Tvorcovia mali dosť priestoru z toho vytrieskať viac. Napriek tomu raz za čas sa tu nájde nejký brutálny vtip, ale celý serál je mne osobne sympatický. Odporúčam hlavne tým, čo minulujú kreslený čierny humor a už sa hľadajú niečo ďalšie po South parku, Simpsonovcoch, Family Guyovi a podobným. Ugly Americans je síce o triedu horšie a ale stále nadpriemer. Jediný seriál kde je moderátor riť. 75%. ()

Myrreczech

Celkem zábavný seriál z velice originálního světa, kde se všechny výplody lidské fantazie zdraví na chodníku. Těch pár dílů se vidět dalo docela pěkně, ale mít to víc řad, asi nesleduji pravidelně. Jo a animace vážně není moc krásná. ()

tempus

1. řada je příliš nevyrovnaná na to, abych dal plný počet. Poměr těch vyloženě spatných k těm dobrým a dokonalých je 50:50. 2. řada je složena jen z božích a dokonalých dílů (slabý byl jen první). Nejblíže k tomuhle seriálu má Futurama. Druh humoru je stejný, jen je v Ugly americans víc nechutný (je vidět o hodně víc vnitřností) a občas moc vulgární (ptakolidi). Nejvíc mi přirostl k srdci Cellie a Mark. Škoda, že jsem občas kvůli rychlosti mluvení nestíhal se dívat pozorněji po okolí postav a někdy jsem si i kvůli tomu vracel čas. Pokud bude 3. řada, tak se těším. ()

Fisek

Člověk se nestačí divit, co ty lidi ještě nenapadne. Něčí kreativita a fantazie nezná meze a díky těmto lidem se my můžeme bavit u takových skvělých seriálů. Ze začátku to bylo hodně legrační, pak to ale nějak utichlo a díval jsem se na to jenom proto, že jsem si oblíbil postavy a každý díl byl svým způsobem nějak zajímavý a… přece jen i legrační. Škoda jen těch dvou sérií. Bude mi to chybět… suck my balls. ()

Martin_W

Zhrunutě.. Z odpadu po 4 hvězdy. Jediné, co je třeba je vydržet první 4 díly a až potom se rozhodovat jestli v seriálu pokračovat budete nebo ne. Díl od dílu lepší a promakanější, ale myslím si, že by jedna série stačila.. Oblíbené postavy: Randall, Mark, Twain. 1. série - 70%, 2. série - 80% Celkově - 69% ()

Yoss

Fajn úchylnosť, ktorá poteší svojou originalitou a divotvornými kreslenými postavičkami od výmyslu sveta. Púšťa sa aj do parodovania (a celkom úspešne) Krstného otca alebo starého King Konga. ()