Raylan Givens se patnáct let poté, co opustil Kentucky, dostane díky náhodnému setkání do Detroitu. (Disney+)

warrenur

Osem rokov od poslednej serie a stale je to ten isty zovialny a tazko "cool-ovy" Raylan. Novy zaporak je ako cez kopirak z juho-korejskej kinematografie. A ze to trvalo, okopirovat ich druh "villain-a". Maju ich tam uz dobrych 30 rokov a sice: naruseny, zbrkly psychopat s nadpriemernou inteligenciou a samozrejme musi byt "sexy" heh. Tato divoka karta ma byt zrejme tahakom celej serie. Zrejme si ju pozriem, ale uz teraz je to citatelne...snad aspon "sudna" linia bude zaujimava. Pozn.: Timothyho dceru v seriali hra jeho skutocna 20rocna dcera, Vivian. Mna potesila pritomnost Marin Ireland, ktora bola vynikajuca v Homeland-e a hrava aj v tychto krimi-thrilleroch. Tusim som ju videl i v nedavnom Boogeyman-ovi. Otvarak je chaby priemer. Snad to nebude len dalsia genericka Justified seria. ()

DonBraso

Když vezmu tu perličku, že se vrací Raylan, tak je jasný, že Boyda nahradí jenom nefiktivní jmenovec Boyd Holbrook:) Tohle jestli někdo z tvůrců zamýšlel, tak poklona. Ty začátky po hodně letech, kdy si už říkáte konečně to máme za sebou, přesto je tam pořád něco k tomu, že peníze je moc a tak natočíme to znova. No v tomhle měřítku vlastně proč ne. Je to dlouho a Raylanova etuda v roli, kterou proslavila Timothy Olyphanta střihnutá opět jen trochu jinde dává naději stále. Já jsem spíš jmenoval herce, ale casting už se mě prostě líbil z dalšího hlediska a to je Adelaide Clemens, kterou jsem miloval v seriál Rectify. Nezbývá než doufat, že tohle povede někam dál a FX z toho nezačne rotovat na další x sezón. Jsou tam postavy, který už hned v druhém díle my nic neříkají a celkově se bojím, že tohle stáhne do hlubin tento seriál nadobro, asi jako Raylanova dcera(ano je to jeho pravá jak tu píše kolega)kterou bych už fakt vyhodil z placu, protože je fakt hrozná a zbytečně brzdí seriál jako takový. Ale možná se právě dočkám oněch mušek, které odlítnout a já se zase začnu bavit jako kdysi. 70% ()