cross

Totální akční béčko - jako po obsahové tak po technické stránce. Ale - ono to prostě funguje, zvlášť pokud jste jako mladší zbožňovali filmy s Arnoldem či jakékoliv akčňáky 80. a ranných 90. let. Je to vlastně taková příjemná reminiscence, i když tupá až na půdu:) ()

ER

Tady se na nic nehraje,prostě béčko se vším všudy. Akce,trochu špionáž,nějaká ta nahotinka a výbušný obsah.Pochvala za to,že mix funguje,ale toť vše,jelikož spousta klišoidních momentů kazí zážitek. V podstatě každý zvrat lze poměrně spolehlivě odhadnout. Ale pokud přimhouřím oko,pak se na seriál dobře dívá. ()

bearmeedek

První série byla původně natočena jako samostatná minisérie. 6 epizod se třemi příběhy. I když se jedná o béčko, tak tedy v tom dobrém slova smyslu. Akce, napětí a otázky do minulosti a hlavně atmosféra, kterou nemá moc seriálů. Po skončení seriálu jsem ohodnotil na IMDb 8/10. Než jsem se dobelhal sem, na CSFD, stačil jsem zhlédnout čtyři díly druhé série, která je rychlejší, brutálnější, sexuálnější a s novými lidmi. A u té jsem zatím na 80%. Vzhledem k porovnání pocitu líbivosti se stíhám vrátit k první řadě, a abych byl objektivní, musím zvýšit hodnocení nad pocity z druhé řady. Vliv na tom má větší charisma dvou hlavních "vojáků" i takový trochu starší způsob podání filmu. ()

johnsnow

prvá séria celkom namlsala prvými 4 dielmi a 4 bol fakt peckový ale posledné dva už boli slabšie a finálna šiesta bola dosť o ničom ale ako celok si to 4* zaslúži a uvidíme čo ďalšie série. ()