Máma

Andy Muschietti

Hudba:

Gil Talmi

Berta Ros

Ne každý návrat vaší mámy domů může být příjemnou záležitostí! Zvláště když s ní není něco v pořádku. O tom se přesvědčí i naše dvě mladé sestry v tomto tříminutovém španělském snímku. (SOLOM.)

Wade

WOOOOW!!!!! Tolik atmosféry a napjětí ve 3 minutách tak to je hukot.Jestli bude i chystaný celovečerní film stejně mrazivý máme se na co těšit. 90% ()

MiaMoonlight

Pusťte si to beze zvuku - pouze miniaturní atmosféra. Tím narážím na to, že pokud se člověk zalekne, tak buď hudby a nebo se zahlédne v odrazu na obrazovce. Mamá tady vůbec ale vůbec nefunguje. ()

OughJay

Pozvolně se rozjíždějící kraťas, během nějž mi vždy postupně naskakuje husí kůže a při poslední scéně mi snad hrůzou vstávají i vlasy. Ne nadarmo se dočkal celovečerní verze, Mamá je vskutku děsivá osoba. Lily: "Mamá ha vuelto!" ()

bari68

Asi nejak takto si predstavujem kvalitný mrazivý hororový kraťas. Keby sa podarilo previesť tieto aspekty do celovečeráku, nebol by som proti. ()

RichardLev

Pěkně mě zamrazilo v zádech, takže svůj účel to splnilo. Pohyby matky jsou vskutku děsivé. Připomíná mi to něco z toho, jak se pohybují pavouci - a z toho mám prostě strach. Těším se na celovečerák s Coster-Waldauem. ()

Rufete

Nic převratného se za tři minutky stát opravdu nemůže, to by musel být nějaký režisérský bůh, aby se tak stalo. Ale jak je tu už psáno v ostatních názorech, podařilo se vytvořit celkem solidní atmosféru, čehož si jako fanoušek hororů vážím a dokážu ji ocenit. Jak dopadl film, to zatím nevím, neměl jsem možnost se na něj kouknout, ale snad to konečně bude po dlouhé době nějaký pořádný horor. I když ty španělské zázraky já ani moc nemusím... ()