Zázraky života

všetky plagáty
TV spot
Česko, (2010–2012), 22 h 57 min (Minutáž: 45–52 min)

Hudba:

Džian Baban

Veronika Freimanová, Tatiana Dyková, Jiří Ornest, Jana Plodková, Roman Zach, Igor Chmela, Petra Špalková, Klára Melíšková, Jiří Hána, Jana Krausová, Jaroslav Plesl, Eva Leinweberová (viac)

Mít, či nemít dítě je vážné rozhodnutí. Schopnost je skutečně počít je ale dnes stále palčivějším problémem. Příchod dítěte odjakživa symbolizuje naději a právě ta nebude chybět v novém původním televizním seriálu Televize Prima. Zázraky života vyprávějí příběhy personálu i pacientů soukromého rodinného zařízení asistované reprodukce Centrum Život. Každý den tu svádí boj o vznik nového lidského života její majitel a zakladatel prof. MUDr. Petr Diamant (Jiří Ornest). Odhodlaně mu v tom pomáhá jeho dcera, vynikající lékařka Eliška (Jana Plodková). Profesorovou pravou rukou je embryolog RNDr. David Salač (Roman Zach) a gynekolog MUDr. Marek Tichý (Igor Chmela). Žádná operace by se v Centru Život neobešla bez anestezioložky MUDr. Vlasty Klímové (Veronika Freimanová). V prostředí plném naděje i bolesti prožívají lékařské kapacity lásky i osobní tragédie a při tom soustředěně pomáhají ostatním lidem k naplnění smyslu jejich života. Nemocniční personál, doktoři a jejich pacienti, ti všichni přinášejí atraktivní náměty pro moderní vztahový seriál z prostředí soukromého zdravotnického zařízení, kde jsou si lidé blíž… (oficiálny text distribútora)

TV spot

NinadeL

28/28 Tehdy to tak bylo a i zpětně vidím celou řadu paralel mezi Zázraky života a starším nováckým seriálem Světla pasáže. Oba si vysloužily negativní ohlas (neprávem, negace by patřila více na vrub nefungující propagaci a umístění v televizním programu), ale svým divákům přinesly příjemný relax a především uzavřený příběh. Oba tyto seriály jsou klasická Eva Papoušková, která umí napsat poměrně zajímavé vztahy (méně růžové a více praktické), ale příliš si nerozumí s konkrétním pracovištěm, kam svůj seriál situuje. Ať už to byla dříve pojišťovna, právnická kancelář nebo nyní centrum pro asistovanou reprodukci. ()

J*A*M*A*L odpad!

Vrchol stupidity českých seriálů. Zlatá Ordinace v růžové zahradě, zlatá Ulice, zlaté Cesty domů. Nejhorší seriál české kinematografie a pro mě bonus: nejhorší seriál vůbec. Horší seriál jsme už snad opravdu natočit nemohli. A to těch "na hovno" seriálů máme mraky. Epizody se skoro pořád točili jen kolem jedné postavy, poté přišly zvraty a na pár minut se zas objevila jiná postava, a pak zase přišla ta stejná postava. Scénář a příběh filmu totální "Mision Failed" a to, že by se mi mohla alespoň nějaká scénka líbit byla "Mision Immpossible". ()

slovan1 odpad!

To snad néééééééééééé.... Další radoby seriál, který je zaměřen jen na jednu skupinku diváku. Na takovou, která žere takové "díla" jako je Ordinace v růžové zahradě, VKV a jiné. Seriál, který opět nahlíží do oblíbeného nemocničního/zdravotnického prostředí. Nevím co to je za módu... Na Nemocnici na kraji města nemá nic. Hlavní je, že to je děs. Přiznávám, že jsem neviděl ani jeden díl celý, ale čtvrt hodinka mi stačila. Příšerné oblečky, příšerné herecké výkony a děj podobný těm, které ona skupinka diváku zná snad už stokrát ohraný. Tvůrci, dejte pokoj a přijděte, prosím, už konečně s něčím revolučním a originálním! ()

Tosim

Tenhle nový seriál potvrdil dvě věci: 1) tu neuvěřitelnou, že p. Eva Papoušková má smysl pro humor (ale obávám se, zda to není jen tím odstupem Jiřího Ornesta), 2) že smrt autorku fascinuje natolik, že bez ní už opravdu není schopá rozehrát nějaký dramatický moment. Další záležitosti už nemá smysl příliš komentovat (děti, nemocniční zařízení, láska, peripetie, ony klasické ingredience pro ženy) a také "všechno se ňák vyřeší," ta opustí tohoto jen tak mimochodem, ten si nakonec nabrnkne tu, ačkoli to bylo jasné, no ale zmizet musel, jeden dva díly, pak nic, pak ten poslední a je to hotovo. Spokojenost, zdá se, vládne! 30%. ()

Tessie

Zajímavé, kolik je tady odpadů... Víte, kdyby takové seriály nebyly sledovány, tak by nevznikaly další a další příběhy na pokračování... Jenže lidé koukají, veřejně hlásí "to jsou mi hovadiny" a večer si pouští další díly a seriály se točí proto dál a dál... Zkrátka nevěřím, že třeba s tímto seriálem je to opravdu tak špatné, že zaslouží jen 13 procent. Osobně si myslím, že tento kousek byl natočen kvalitně - otevřel choulostivé téma, do toho nějaké zápletky rodinné i ve vztahu, moderní prostředí, špetka humoru... Co jiného od takové seriálu čekáte? Já opravdu jen tohle, proto jsem spokojena. Nicméně se mi líbí komentáře frajírků, kteří se "vydrželi" koukat na celých 13 dílů a hlásají do světa co to bylo za příšernost...Very funny... ()