Fatboy Slim - The Greatest Hits: Why Make Videos

02. Rockafeller Skank
03. Weapon Of Choice
04. Gangster Trippin
05. Wonderful Night
06. Right Here, Right Now
07. Going Out of My Head
08. Sunset (Bird of Prey)
09. Everybody Loves a Carnival
10. Don't Let The Man Get You Down (Swimming Ending)
11. Demons
12. Slash Dot Dash
13. Santa Cruz
14. Star 69
15. The Joker
16. Sunset (Bird of Prey) (Sattiens)

javak810i

Nejoblíbenější songy: 02. Rockafeller Skank 03. Weapon Of Choice 06. Right Here, Right Now. Všechny mají také skvělé vieoklipy (hlavně ten s Christopherem Walkenem stojí za to :D ). ()

Radiq

Fatboy Slim je můj top, takže hudebně je od něj vše minimálně na 4 hvězdy. S videoklipy to tak jednoznačné není. Zatímco se najdou dobré (Gangster Trippin, Sunset/Bird of Prey, The Joker, Right Here, Right Now, Demons), průměrné (Santa Cruz, Going Out of My Head, Don't Let The Man Get You Down) i skvělé kousky (můj nejoblíbenější Ya Mama, Weapon of Choice, Rockafeller Skank) a dokážu pochopit i ty ujeté (Praise You), některé jdou úplně mimo mě (Star 69 vyloženě zklamalo, Slash Dot Dash jen taková zběsilost bez nápadu, Wonderful Night nezaujalo, zdlouhavé Everybody Loves a Carnival, žonglující That Old Pair of Jeans - i když žonglér byl frajer). DVD nám dále nabídne 5 alternativní konců (takže dohromady 6) ke skladbě Don't Let The Man Get You Down, což jsem vůbec nevěděl. Také mezi bonusy se najde sem tam nějaká zajímavost. Dokumenty a Making of jsem neviděl. Když to ale vše zprůměruju, dostanu se reálně opravdu tak na ty 3 hvězdy, max 4. ()