Príťažlivá servírka Slim (Jennifer Lopez) pracuje v losangeleskom bistre Red Car, kde sa zoznámi so sympatickým bohatým podnikateľom Mitchom Hillerom (Bill Campbell), za ktorého sa po čase vydá. Zdá sa, že Slim má pred sebou šťastnú budúcnosť - Mitch jej plní každé prianie, a keď sa im narodí zdravá dcérka Gracie (Tessa Allen), pôsobí všetko dokonale. To všetko sa však o štyri roky zrúti, keď Slim náhodou zistí, že Mitch má milenku... Muž sa jej najskôr ospravedlní, ale keď sa neupokojí, bez varovania ju udrie a zrazí na zem! Vzápätí jej vezme kľúče a doklady a odíde ku svojej milenke s tým, že on zarába peniaze a on bude určovať pravidlá ich súžitia. Slim navštívi jeho matku, ktorá síce vie, čo sa stalo, ale Slim sa od nej nedočká viac ako poľutovania. Jej najlepšia priateľka jej poradí, aby sa obrátila na políciu, ale ona odmietne. Po ďalších Mitchových vyhrážkach sa na polícii informuje o prípadnom postupe a čoskoro pochopí, že ani tu pomoc nenájde. Z obáv o dcéru sa Slim pokúsi z manželstva utiecť, ale Mitch ju začne okamžite prenasledovať. Žena si zmení meno, zovňajšok i identitu a ukrýva sa. Nikto jej nemôže pomôcť, ani priatelia, ani polícia. No Slim už má ukrývania sa a strachu dosť... (TV Markíza)

Ganka

Film je hodnocený hodně nízko a jak vidím je to hlavně proto, že si většina zdejší myslí, že si tu J Lo hraje na Ramba. Většina totiž nezná Krav Magu, systém který byl vymyšlen pro Izraelskou armádu tak, aby se dokázal každý rychle a efektivně naučit. A právě Krav Magu se filmová hrdinka učí, i když na to není upozorněno. Takže je to průměrný film o ženě, která se naučila ubránit surovci. ()

Lonelybiker

Abych pravdu řekl, nerozumím zdejším víceméně negativním komentářům. Film není špatný, ani na chvilku jsem se u něj nenudil a líbil se mi i konec, kdy si hlavní "hrdinka" vyřídila věci po svém. Jennifer Lopez jako herečku ani jako zpěvačku neobdivuji, ale tady zahrála vše dobře a neměl jsem s ní nejmenší problém. Spíš by to chtělo podívat se na film bez předsudků. ()

mirika39

Jak hlúpa žena asi musí byť, aby odišla od muža - násilníka uprostred noci, s malým deckom a pobalenou minitaškou, keď ten dotyčný spí v posteli, z ktorej ona nepozorovane vykĺzla a myslí si že jej to snáď prejde? Impulzívny nepremyslený odchod, bez zabezpečenia si akých-takých prostriedkov... No, povedzme že chytrosti veľa nepobrala a v druhej polovici deja to kompenzuje obrovskou snahou a vytrvalejšími tréningami, nevynímajúc lepšie plánovanie nadchádzajúceho stretu s násilníkom. Obrovské režisérske nedostatky vnímam z nepravdepodobných scén za absencie empatie, keď muž na zemi mláti a kope matku svojho dieťaťa a to dieťa pri tom ani nemukne, ale naopak, nerušene spí na pohovke. Ďalej v takých detailoch, ako že sa v určitých scénach, idúc v otvorenom kabriolete žiadnemu z účastníkov nehýbu vlasy. Kde sme sa zabudli, v päťdesiatych rokoch? Všimne si to akýkoľvek amatér. Scény boli veľmi priehľadné. Napríklad na začiatku bolo hneď jasné, že Mitch a chlapík s ružou boli dohodnutí, kdežto tvorcovia filmu si mysleli, že s touto informáciou prišli v závere vo vyvrcholení deja. Nuž ale, aby to nebolo len o kritike, film je pozerateľný, primerane dobrodružný, s dávkou akcie, ktorá udrží diváka v príjemnom napätí. ()

Nikol45

Mě se Jennifer Lopez v tomto filmu líbila. Zahrála to ne skvěle, ale dobře ano. Billy Campbell jako tyranský manžel suprový. Už ten jeho výraz v obličeji mi naháněl husí kůži. Námět filmu dobrý. Taktéž obsazení nezklamalo. Myslím, že na 4* to má ()