Dvě mladé a krásné ženy Stacey (Krysten Ritter) a Goody (Alicia Silverstone)žijí v New Yorku. Malý háček je v tom, že jsou obě upírky a obě se zamilují do "normálních" mužů. Jejich láska je tak srdečná, že jsou obě ochotny vzdát se své nesmrtelnosti a žít se svými vyvolenými. Jenomže jejich rozhodnutí se rozhodně nelíbí upírské královně Ciccerus (Sigourney Weaver), která se rozhodne jim v tom zabránit. Vše se komplikuje, když na scénu vstoupí lovec upírů. (Terva)

AduskaV

Když jsem si četla informace k filmu, tak jsem se docela zhrozila nad příběhem, ale skvělý výkon Sigourney Weaver a šarmantní a okouzlující Dan Stevens mi bohatě stačili :) Nakonec to nebyla ani taková ztráta času. Zase trochu jiný pohled na upíry, kterými se to v dnešní době všude jen hemží, takže proč si na tohle téma trochu nevystřelit :) ()

Abiosis

*VAMPÍR A.K.A. ELF* Jeden z tých filmov, ktoré väčšinový divák nedokáže stráviť; príliš netradičné, príliš uletené... človek jednoducho potrebuje výraznú mieru nadhľadu, aby film nevypol. Mňa film potešil (v určitých momentoch som mal pocit, že pozerám ďalší film od Kevina Smitha), považujem ho v mnohých detailoch za originálny (najviac ma potešila upírka, ktorá nemá rada označenie Vampír, ale uprednostňuje politicky korektný výraz ELF, teda "Extended Life Form") a ten trápno-smiešny humor vo filme ma dokonale bavil (stále mám úsmev na tvári, keď si pripomínam niektoré momenty). Film hádžem do jedného vreca s inými zvláštnymi, no i napriek tomu mojimi obľúbenými filmami, ako Jennifer's Body, Super či úplne "krejzi" Evil Toons. Verdikt v 1 vete: Konečne pozerateľná časť ságy Twilight. 26.09.13 ()

suzanne1997

Docela pěkně udělaný film, který rozhodně nenechá diváka umřít nudou, ale na druhou stranu měl několik slabých momentů, jako například stárnutí, které se projevilo po úmrtí jejich stvořitelky, tenhle film má tak na ty čtyři hvězdičky, sice se mi moc líbil děj, ale konec to trochu zkazil. Film doporučuji, je dobrý na zahnání nudy a i trochu k zamyšlení. ()

Silviaxx

Nič svetoborné, ale vo svojej podstate v pohode pobaví. Sledovať patálie dvoch upírok v modernom pretechnizovanom svete bolo celkom vtipné a milé. Objavilo sa tu viacero známych tvári, ale čo je dôležitejšie - tak nejak to celé ubehne ako voda, bez toho, aby sa divák stihol začať nudiť. Jediné, čo ma zabolelo boli podpriemerné, otrasné efekty - keby sa táto stránka viac doťukla, tak by aj Vamps dosahovali vyššiu úroveň. Na nenáročný oddych je však táto záležitosť ako stvorená. ()

Tred2

Laciné, jednoduché, milé. Spousta příjemných "problikávaček", vtipných narážek a dostatek nadhledu. Nehraje si to na nic víc a hlavně pro to dokáže potěšit. Férový konec jako třešnička (což u podobných filmů nebývá). Nic extra to není, ale mě to stačilo. ()

tyna97

Chtěla jsem to nazvat velkým zklamáním, ale vzhledem k popisu, plakátu, ukázkám a většině obsazených to zklamání nebylo. Upíří tématika je můj šálek čaje, ale Vamps bych si pustila tak před 10 lety a možná se u toho i pobavila. ()

merigieren

tak troch nevím jestli se mi jen líbilo koukat na černovlasou upírku, nebo to mělo i něco víc :-) určitě se najde několik vtipných okamžiků a připadalo mi to takové živější než ostatní filmy, už z titulků je to vidět.... ()

Ben Nevis

Komedie k popukání to zrovna není. Párkrát jsem se zasmála, ale to bylo všechno. Horor to také není, protože upíři jsou (až na výjimku) rožtomiloučcí vegetariáni srkající slámkou potkany. S lepším scénářem by se z námětu dalo vytřískat hodně vtipného materiálu. ()

pilarius

Pohodový film s pro mě hvězdným obsazením, který mi fakt sedl. Rozhodně bych snesl více prostoru pro Van Helsinga seniora, ale i ústřední dvojice je parádní. Kde jinde jsou upírky takoví andílci? :) ()

RobLord

Velice zábavná komedie, která si bere na paškál spoustu moderních nešvarů, např zažranost do mobilů, iPodů a iPhonů. Vtipné hlášky. "Mohlo mi dojít, že to nemáš z History Channel. Vždycky když jsem na něj koukala já, byl tam Hitler." :) ()

Haide

Příjemná komedie, kde upírská tématika spíše jen dává možnosti přidání dalších vtípků než aby na ní úplně celý film závisel. Prostě taková velká retro sranda. :o) ()

Margerie

Příjemný filmík, který se tak trochu vysmívá současnému upírskému trendu. Některé záběry z minulosti byly opravdu parádní, hlavně pak začátek filmu, ten se opravdu povedl. Dobré herecké obsazení, roztomilé fórky, zkrátka pohodová podívaná pro nenáročný večer. ()

Amynka

Fakt mě baví jak u každýho filmu s upírskou tematikou někdo musí zmínit Twilight...Jinak tato upírská komedie mě neskutečně bavila a líbilo se mi, že se film nebere vážně....A pokaždý, když sleduju film o upírech,tak si říkám "Já chci bejt takýýýý upírkááá",ale tady ten konec ve mě zachoval pocit,že je super bejt člověkem a moct si pochutnat na ňáký dobrotě a pak se třeba vyvrhnout někam k vodě a opalovat se..:-)Jo a podle mě označení horor je dost matoucí,páč pak tomu budou někteří dávat špatný hodnocení s tím, že co na tom proboha bylo hororovýho??Vždyť i to jejich krmení bylo natočený schválně trapně a ne krvavě nebo děsivě... ()

Lavinia

Upířina na sladko či snad parodicky, upíři-abstinenti (od krve, rozumí se), schůzky nepijáků krve, procházky po zdech mrakodrapů a la pavoukobrouk, léčba infarktu upíří slinou, atd., celá řada vskutku originálních nápadů, ovšem v provedení uvařeno ve výprodeji. Lehounká oddychovka, která pobaví a neuškodí. ()

jafuska

Co to jako mělo být? horší film o upírech jsem snad neviděla, navíc upírky tak strašně nesympatický, dějově ještě strašnější, ani jsem to nedokoukala do konce, to se prostě nedalo, rychle s tím pryč, proč se režiséři snaží za každou cenu točit nové filmy o upírech, když z toho vyjde toto? vždyt bohatě stačí novodobé podoby upírů, a pak je to super, ale tohle ani omylem. ()