Ai jiu zhai yi qi

• USA ToGetHer
všetky plagáty

Mars je taiwanská superstar hudebního a filmového průmyslu. Jenže jeho popularita po sérii negativní publicity šla prudce dolů. Jeho finance se ocitly v červených číslech, proto mu musí jeho manažer najít nové místo k bydlení. Mars zjistí, že v domě nebude bydlet sám. Sestry Momo a Chu Chu jsou majitelkami domu. Kromě toho Mars musí začít chodit na univerzitu, jinak by ho čekala vojenská služba. Chodí do stejné třídy jako Momo, která má ovšem jeho chování doma i ve škole plné zuby. Jejich neustále střety a hádky se ovšem vyvinou do něčeho složitějšího, než pouhé nevraživosti. (Vavča)

Zíza

Jsem překvapena. Jedno z nejlepší taiwanských dorama, které jsem v poslední době viděla. Protože taiwanská tvorba neumí být originální - myslela jsem si. Pak jsem si pustila ToGetHer a byla jsem vyvedana z omylu. Jistě, jsou tu věc věci, jako všude jinde, přesto tohle dorama působí tak nějak dospěleji, neuřvaně, až opravdově. Vztah Momo a Marse byl moc pěkný, začátek měli takový, jaký měli, ale jak finišovali, bylo jen lepší a lepší. Dokonce i Tony Ge nebyl takovou tou typickou zlou matkou, která by striktně zakazovala vztahy. Rainie překonala své hraní, které mi předvedla v Devile Beside Me a Why Why Love?. Jira jsem si konečně byla schopná oblíbit (v It Started With a Kiss jsem ho opravdu nesnášela, ani se mi nelíbil, tady už se to zlepšilo, jak říkám, s černými vlasy se mi líbí o mnoho více). Opening jsem znala už z dřívějška, takže jsem byla překvapena, že ho slyším zrovna tady :-D Líbil se mi totiž. Další plus. Písničky v průběhu seriálu jsou fajn, dají se poslouchat - některé víc, některé míň. Ale posouvala jsem, Scény s Momo a jejím nejlepší kamarádem mě nebavily. Pak některé ostatní scény, to už bylo porůznu, prostě jsem posunula běh. Takže pro mě byl to bylo opravdu dokonalé dorama, kdyby bylo zkráceno tak na šest dílů. :-) Ale určitě ho mohu doporučit, protože vážně netuším, jestli ještě na Taiwanu potkám něco tak "normálního". Slabší 4*. ()

Vavča

Rainie Yang mě opět mile překvapila taiwanská tv tvorba vůbec. V tomhle seriálku uvidíte střet těžce introvertní dívky Chen Mo Mo(Rainie Yang) a lehce arogantního mladíčka(bishík k pohledání Jiro Wang), který si říká MARS a je velká hvězda hudebního/ filmového průmyslu, momentálně ovšem v těžkém poklesu poularity. Jeho vyřídilka a prudkost v chování mu přivodí nejeden těžký moment a Vám spoustu legrace. Chen Momo žije se se sestrou Chu Chu, která je módní shopaholic. Momo to nemá vůbec snadné, je bez rodičů a mohla by si žít v naprostém klídku, nebýt sestřina rozhazování. Tak musí pronajmout jeden pokoj. Do kterého přijde MARS, ten má prakticky jediného přítele, svého manažera Bena. Mars má zastaveny u své firmy všechny aktivity, všemi mastmi mazaný šéf vydavatelství Tony Ge ho pošle na univerzitu. Mars si myslí, že ho všichni žerou, dokud mu to Momo nevytmaví, co si o něm myslí a jak jeho chování působí na ostatní. Tito dva se začnou velmi nesnášet, ale společné bydlení je mnohému naučí. Sice předvídatelná premisa, ale charaktery hlavní se tu mění, z Rainie, její posedlostí mangou i účesu a chování jde fakt strach, ale zvyknete si a začne se Vám líbit není taková jak se na první pohled zdá. To samé platí pro Marse, kterého bezvýhradně žeru, jeho prostě nemůžete nenávidět i kdyby páchal seběvětší kraviny, je tak cool vtipný(i když často neúmyslně), že to musíte vidět, už dlouho na mě nikdo tak v seriálech silně nezapůsobil, díkvy po něm určitě budou šílet. Navíc seriál má pár povedených vedlejších postav, a světe div se supr hudbu! Nejen opening, ale i ty songy uvnitř série, fakt jsem byl překvapený, jak rychle se mi to dostalo pod kůži. ()

Isabella.M

Taká zlatá milá rozprávka, niečím mi pripomínala Devil Beside You. Rainie bola v úlohe tichej Momo výborná, úplne som si tú postavu zamilovala, bola taká "iná" ako zvyčajne hráva, je to proste pani herečka. Jiro fajn herec, rola mu sadla, bez debaty. Proste chuťovka na posedenie pri čajíku na letný podvečer ;-) ()