Extra

(relácia)
všetky plagáty

Lifestylový zábavný magazín, ktorý mapuje aktuálne kultúrno-spoločenské udalosti. (oficiálny text distribútora)

MM_Ramone odpad!

Čo má toto znamenať?! To sa mi snáď iba zdá. Tak na vysielanie takýchto medialných zvratkov musí každá domácnosť, s elektrickou prípojkou, povinne, mesačne platiť koncesionárske poplatky!? Na takéto relácie sa míňajú peniaze z rozpočtu STV? Bulvár na obrazovkách verejno-právnej televízie. Som z toho znechutený na najvyššiu možnú mieru. Je to super "Extra" odpad! ()

Marek1991

Moderátorka je skvelá, ale typ programu a jeho obsah hrozný. Je to trocha znesiteľnejší bulvár než v Smotánke, či iných bulvárnych programoch, ale jeho úroveň je tak, či tak hrozná. Samé "klepy, drby, táraniny, snobizmus, komercia, (s)prostota". Veľmi nevhodný program na obrazovky verejnoprávnej televízie. Napriek tej hviezdičke je môj názor na to zrušiť, lebo je to hanba, na čo sa vynakladajú peniaze daňových a koncesionárskych poplatníkov. Nazval by som tento program a ohodnotil ako "Extra" zlé. ()

Paity odpad!

Slovenská obdoba polo-bulváru. Ovšem třeba je po něčem podobném na Slovensku veliká poptávka, koneckonců tak jako v Česku. ()