Píše se rok 1972 a New Yorkem otřásá válka mafiánských gangů. Mladý, dosud neznámý John Gotti má velké plány a ještě větší ambice. Toho roku si otevře klub, kam může přijít na partičku pokeru mafián z jakékoliv rodiny, aniž by byl zastřelen, podříznut nebo zmizel beze stopy. John Gotti hraje podle svých pravidel a chystá se všechny mafiánské klany sjednotit díky jednomu velkému kšeftu - krádeži stříbrných prutů. Jestli se Gottimu podaří ukončit válku gangů a dotáhnout celou akci do zdárného konce, zajistí si tak historicky první místo mezi všemi mafiány New Yorku! (oficiálny text distribútora)

CzMilo odpad!

V prvních minutách nám film ukáže přijetí Johna "teflonového dona" Gottiho do rodiny. Prima, říkám si, tak se ukažte... Bohužel, zbytek je neskutečné utrpení. Jeden den v jednom "mob" baru, kam nesmějí ženy, a kde se chystá loupež stříbra, do které, pro urovnání války, má být zapojena každá z pěti rodin. Námět vcelku umožňující rozehrát hru, místo toho dialogy s výrazy a gesty u kterých jsem nevěděl, zda plakat, či se smát, nehledě na zvraty hodné Pata a Mata, aneb co se zvorat dá - umíme. Zkrátka nízkorozpočtová fraška, která mohla mít potenciál, nebýt pana režiséra, scénáristy a herců. ()

Icefist

Já bych to tak černě neviděl. Jasně že se nedočkáte žádných velkých jmen, na druhou stranu nikdo z neznámých tváří svojí postavu nezmrvil. Hudba, příběh, vizuální stránka apod. taky nepatří mezi špičku, ovšem platí to samé co o hercích- jako hrůzu to označit nemůžu. Vyprávění bylo fajn a oceňuji přívětivou stopáž. Moje hodnocení trochu sráží, že jsem se v pár momentech dokonce i zasmál, což ale zřejmě ve vážně míněném snímku nebylo cílem. A pokud tedy ano, potom se tvůrcům omlouvám. Hezkých 70 %. Oblíbená část- manželčino ukazování fotek od FBI ()

Shitonit

Zavřít pár pitomců do hospody a nechat je žvanit, drsnit, a slintat nad kartama. To je asi celý co bych k tomu napsal. Žvanivá sračka vcelku o ničem, John Gotti je silný příběh, dá se z něj vytěžit asi hodně, Sinatra club z toho bohužel vytěžil akurát tak velký hovno. ()

Roumen

Začátek mafiánského snímku přesně dle mého gusta, Sinatrovo "That's life" nás vtáhne do nenápadné putyky schované někde v New Yorku. Ale nástupce slavného Kmotra? Kdepak. Ústřední zápletkou je totiž loupež, kolem které se stihne všechno pokazit, aby ona samotná mohla proběhnout v pořádku. Kdo čekal pořádnou mafiánskou story s válkou rodin na život a na smrt, odejde stejně jako já velmi zkamán nevyužitým potenciálem se sympaťákem v hlavní roli. ()

brasek

Jeden deň zo života Johna Gottiho, deň v ktorom prerazil do veľkého sveta organizovaného zločinu. Snímok má ďaleko od gangsterských filmov, ide skôr o poslabšiu drámu, ktorá sa môže zdať pre niekoho nezáživná a nudná. Dej sa prakticky odohráva v Klube Sinatra, kde sa riešia všetky záležitosti plánovanej akcie. Hodnotím za tri hviezdičky, pretože ma snímok osobne nenudil, aj keď priznávam že neponúkol toho veľa. ()