Nezvladatelného jazzmana Natea (Mickey Rourke) chytí při krádeži auta. Brzy na to se ocitne uprostřed pouště s pohledem upřeným do hlavně pistole. Nate však záhadně unikne smrti, vyhne se kulce a utíká hlouběji do pouště, kde v moři písku najde záhadný cirkus. Instinktivně ho to táhne k Lily (Megan Fox), Ptačí ženě, jenže ta opakovaně odráží jeho sváděcí pokusy. Nicméně postupem času rozpozná Lily v Nateovi svou poslední šanci, jak uprchnout ze života v zajetí. Jenže jen co se začne psát první kapitola jejich vztahu, objeví se bohatý podnikatel Happy Shannon (Bill Murray) a hrozí, že zničí jejich šanci žít šťastně až do smrti… (oficiálny text distribútora)

KOZEL84

Milovnický vlak Mickeymu podle mě (a zrcadla) už před ńákým tím pátkem ujel.Po cestě ho i trochu šmejkl a tak na roli převálcované trosky sedí pěkně.Fakt mi v té roli nějak nesed i když aspon' snižuje hladinu cukru,což je zas dobře.Příběh je to celkem pěkný i když né moc..ehm..živý a je škoda,že ho nedostal do rukou šikovnější režisér.Pomalé tempo aspon' zachrańuje krásná hudba a nebesky nádherná Megan celý tenhle film jen pozvedává.Myslím že bez ní by bylo kurva hůř.To bych na to ale stejně nejspíš nekoukal.Objektivně bych dal 3. ()

DHDV

Film nesplnil mé očekávání! Megan je opravdu krásná a předvádí tu jeden z nejlepších hereckých výkonů své kariéry. Bohužel, to je asi jediné plus tohoto filmu. Rourk se mi v jeho roli vůbec nezamlouval (herecký výkon podobný ve Smyslná orchidej). Murray ten hraje jako vždy, takže z jeho strany žádné překvapení. Film je čistý průměr a ani režie či scénář (závěr na věži mluví za své) není něco, co by se dalo považovat za opravdový nadprůměr. 18.5.2011. nechápu ten „HYPE“ okolo filmu, spíše dobře zvolená strategie než „uznání kritiků“… Hodně slabé 3 hvězdy. ()

zabro odpad!

Tvurci filmu to rovnou zabalili pred premierou a radsi poslali tento film rovnou na dvd. Uz toto nasvedcuje neco o kvalite filmu. A Megan Fox? To je kapitola sama pro sebe. Hrat neumi, to jsme vedeli vsichni, ale ted uz neni ani sexy, coz u herecky tohoto typu je nejvetsi problem. ()

Axident odpad!

Opravdu jsem by zvedav, ale budto mi unikl nejaky metaforicky, silne umelecky podtext nebo to byla neuveritelne naivni ptakovina, ktera pusobila dojmem, ze ji natocila parta skolaku a tezko na ni nalezt cokoliv k nepohaneni. Tohle jsem nepobral ani na sekundu. ()

Acrobat

Načo vo vašu mizernú Hodinu myslieť na hovädiny?! Nemáme čas, tak myslime na niečo pekné, špeciálne, iné, výnimočné. Mnoho lyriky. Ako človek v Hodine inteznívne. Ale ako divák, trúchliace. (videné 01.07.2011, BDrip) ()

Petulka88

Absolutně nechápu, jak v něčem takovém může hrát Mickey Rourke nebo Bill Murray. Trapný pokus o romantiku s několika scénami nad kterými zůstává rozum stát. Jen ta Megan je sexy, jenže to je dost málo, zvlášť, když jediná milostná scéna ve filmu je vyloženě směšná. ()

Lukaso1

Smutný příběh o ztroskotanci Mickey Rourke, andělské Megan Fox a mafiánském Billu Murray. Zní to možná zajímavě, ale celé to nefunguje. Levné triky, mizerné střihy, Bill Murray působí jak robotický panák s 5 různými výrazy obličeni, použije teda jen jeden, ale dal by se tak jeho herecký výkon popsat. Mickey a Megan také trošku přehrávají ač to Megan sluší a nevinnou křehotinku hraje poměrně rozumně, celé mě to přijde jako by tam chyběl režisér a záběry se točily na 1 dobrou(špatnou). Film mě absolutně nic nedal a kdyby se dostal do kin tak by to dopadlo hodně špatně. Škoda. ()

john.h

Moc pěkná romantická podívaná, kde může divák vidět Megan Fox v poloze, ve které ji nikdy předtím neviděl. A s křídly jako anděl. Mně osobně se její výkon zamlouval. Mickey Rourke a Bill Murray převedli standardní nadprůměr. Ten závěr byla jedna z verzí, kterou jsem čekal. ()

TommyDiamond

Velice zvláštní film o ženě s křídli a jejím zachránci. Dobré herečké obsazení v podobě krásné Megan Fox a ošklivého Mickeyho Rourka. Film byl místami prázdný a nudný. Ale i přesto jsem měl potřebu koukat až do konce. Celkově 35% ()

KdG

Nebýt tam M. Rourka a hlavně okřídlené Megan tak je to nestravitelné, ale takhle to ještě šlo. Škoda že se víc neodhalila, klidně i bez křídel. ;-) ()

lednik

Je to strašně divný. Hrozně zmatený. Nemá to hlavu a patu. Mickey už vypadá jako kdyby měl místo xichtu masku, Megan je hezká a ani se po ní nic víc nechce a Murray neni správně drsnej. Slabý 2. ()

Reproduktor odpad!

Deset minut sledování nějákého filmu mi nikdy nepřišlo, tak dlouhý a útrpný, jako u tohoto filmu, který nezachrání ani krásná tvářička Megan Fox. ()

JoshuaMach

2 hvězdičky tomuhle braku dávám pouze kvůli Megan. Kvůli herectví ne, ale aspoň se na ní moc hezky kouká. To je asi tak jediný plus. Ani Bill Murray mi tu nepřišel ve formě. Erotická scéna Megan a Mickeyho, kdy jí pořád hladil po křídlech mi přišla i docela úchylná :)) ()

veverysiak

Tento film sa za každú cenu snaží povedať niečo hlbokomyseľné a ja ani zaboha neviem čo, pritom chlapi vytiahli v bláhovej viere aj také kalibre ako jednu z najkrajších nehrajúcich herečiek, zruinovanú sexuálno-machovskú legendu, či uznávaného komediálneho klasika, lenže v spojení s prihlúplym scenárom a o nič lepšou réžiou všetky domnelé tromfy zhoreli v rukáve, potom už aj na prvý pohľad zaujímavo vyzerajúca téma postupného zbližovania sa morálne čistej polomystickej bytosti so surovým reálnym svetom musí dopadnúť ako nedorobená trápna fraška, takže 20%. ()

Vášnivá hra Billa Murraye a Megan Fox?

Vášnivá hra Billa Murraye a Megan Fox?

18.01.2010

To by byla opravdu bizarní představa (na druhou stranu, Billovi jsme uvěřili, že dokáže sbalit Scarlett Johansson, že?). Jde, jak jinak, pouze o hereckou spolupráci. V mysteriózním thrilleru Passion… (viac)