Borci z Blue Mountain State

• USA Blue Mountain State
Komédia / Športový
USA, (2010–2011), 14 h 29 min (Minutáž: 21–29 min)

Darin Brooks, Alan Ritchson, Chris Romano, Ed Marinaro, Meghan Heffern, Leah Renee, Denise Richards, Tod Fennell, Kelly Kruger, Sinqua Walls, Alex Weiner (viac)

Rozjařená komediální série o americkém fotbalu sleduje tři mladíky, kteří se snaží protlouct programem školní fotbalové ligy amerického Středozápadu.  Alex je talentovaný rozehrávač, spokojený se svojí pozicí na střídačce a rozjetými mejdany se školním maskotem Sammym. Na druhé straně je Craig, kterého plán na rychlou kariéru do profesionálního sportu kontroluje jeho přítelkyně. Povede se těmto čerstvým zelenáčům vybalancovat fotbal, holky, školu a nonstop buzeraci? (oficiálny text distribútora)

Plechpetr

BMS je parádní odpočinková záležitost. U nás málo známá a o to víc lepší. Všem vřele doporučuji tuhle střelenou sitkomovou záležitost. Americký fotbal, štětky, párty, cecky a vemena. ()

stanyslaw odpad!

Nekolik spoileru: 1. dil lze jeste asi prezit. 2. dil prakticka ukazka, jak se snubni prsten muze ocitnout v hovne na stole a jak jej po vytazeni navleci. 3. dil: vagina z plastu sdilena celym tymem spolu se syfilis. syfl je neskodna legracka, kterou leci trener penicilinem na treninku. nejvetsi sranda je ovsem umyslne nakazit pohlavni chorobou hezkou holku. dalsi spoilery jiz nasledovat nebudou, ani ja ne. ()

Jordan.17

Jestli hledáte seriál, u kterého nemusíte přemýšlet, můžete úplně vypnout a jen se dívat a smát se, tak "BMS" je tu pro Vás. Dalo by se říci, že to je trochu stylizované jako film "American Pie" nebo něco na ten způsob, teenagerovská komedie, i když tohle by asi nemělo být mládeži přístupné. Každým dílem Vás bude provázet chlast, drogy, sex, americký fotbal, atd. Takže jak jsem řekl, nehledejte v tom nic složitého a bavte se... (2010) ()

Melvej

Zatím mam za sebou teprve první sérii, ale můžu s celkem čystým svědomím říct, že mě to neuvěřitelně baví! Děj by se sice dal shrnout do tří témat - sex, návykové látky a americký fotbal - ale musím přiznat, že ačkoliv jsem to nečekal, jsou tato témata celkem vděčná a vtipná. Bohužel s dalšími sériemi už to tak slavné není. Druhá ztrácí dech a třetí se už úplně bez dechu válí na zemi, kdy ještě na poslední dva díly vstane, aby ještě doběhla do cíle. Každopádně seriál to rozhodně není špatný, škoda jen, že se ostatní série nepovedly tak, jako první. ()

Radim1.

Každý díl se bavím, někdy u toho vážně umírám smíchy. Prostě krásné ženy, americký fotbal, sex, alkohol, drogy a obří dávka srandy. Koukněte se na to a už se neodtrhnete. ;) ()

PanPaniscus

Sex, drogy a coury, dá se na tom vůbec něco zkazit? Po dvou sériích silné čtyři hvězdy. To, že je Brooksova role nejslabší vlastně není ani pro něj urážkou... ()

Snathoras

Seriál ideální, k pobavení, vypnutí mozku a zasmání se. Nemá prostě chybu! xD Je sice škoda, že byl ukončen po třech sériích...ale zase na druhé straně skončil, ještě tehdy, když byl skvělý a nestačil jít do sraček :) ()

oasismanik

Dosť úchylné, dosť fekálne, dosť zvrhlé, dosť vtipné.. niekedy je lepšie zbytočne nemoralizovať...ten kapitán je totálny, ale totálny kokot.8/10 / a tá HUDBA!!!!/ edit: s odstupom času tomu musím dať za 5, od bms som dlhé roky nevidel nič, čo by ma pobavilo aspoň na takej úrovni ako táto pičovina, teším sa na celovečerný film. ()

stephano

To co dělá americkej humor lepší než britskej je v tomhle seriálu hodně znát. Už Eastbound and Down byl masakr a zde je situací prasáren a uchyláren skoro stejně. Absurdní hlášky, chování, situace, prostě perverzní zábava 21. stpoletí. ()

Vanguard77

Jak píše B!shop, rozhodně se tu nabízí srovnání s Prcičkama. Jenže... tam kde první American Pie zářil (případně ještě díl 2 a 3) a většina nástupců totálně zklamala, tam Blue Mountain State navazuje. Jako by se jim podařilo u mě vzkřísit první skvělé zážitky s American Pie a opravdu je to jízda. Seriál má některá slabší místa, některé díly vás nijak zvlášť neosloví, ale pak jsou tu díly, kdy vtip a komedie proudí tak přirozeně, až se budete divit. Včera jsem to sledoval v noci čtyři hodiny a upřímně lituji své spolubydlící z vedlejších pokojů, protože jsem je musel výbuchy smíchu budit. Takže zatím v polovině druhé série nadšení, 80%, ale pátou hvězdičku za vynikající theme song, což je vskutku úžasná pump skladba. ()

kolik27

Co jsem tak četl, tak tady pár lidí přirovnává tento výborný seriál k Prcičkám .... Chyba !!! I Přes to, že Prcičky jsou pro mě srdcová záležitost. Je to, myslím si, sice příbuzný žánr, ale to je to jediné. Je zde vidět obdobný humor, ale absolutně jiná doba. Pro někoho možná nevkusné, ale to jen pro to, že se to týká zmíněné doby. Pro mě určitě nejlěpší seriál, co jsem za poslední dobu shlédl. Nechybí zde bravůrné herecké výkony, příbeh, kamera "happy end" a spoustu dalších plusů. No jestli někdo hodnotí záporně, by měl asi koukat na nějakej vaginální výtok v podobě dramatu a být soudný, čemu nerozumim, do toho se nese.. ()

Brano odpad!

Lacný americký humor na čele s otrasnými hercami. Seriál plný amerického futbalu a pokusov o vtip, ktorý vyznie trápne. To najhoršie čo som za poslednú dobu videl, odpad! ()

radys.v

Jediný důvod, proč bych chtěl bydlet a studovat ve Státech. Abych měl možnost hrát americký fotbal :D. Z jiného důvodu mě USA absolutně nezajímá. Jinak abych se vyslovil i tomuto dílu: BMS je naprosto super, vtipný a také dobře obsazen. Nektěré scény a dialogy jsou vážně legendární! ()

DassemUltor

Kdybych si měl vybrat mezi Svěrákem jak strká vlašky do automatu a přemejšlí u toho o životě, tak vždycky budu brát BMS. Kde se prostě kalí, fetuje, píchá a žije ten pravej americkej campus feeling sen! Khurvaa!! ()