Mladší o pár let

(relácia)

Reality show je lifestylovým pořadem, omlazujícím tváře a měnícím vzhled jeho účastníků. O prošedivělé vlasy, vrásky a váčky pod očima se postará tým odborníků a stylistů, kteří zároveň představí a přiblíží řadu možností, jak lze vizáž vylepšit. Ke zlepšení zbědovaných těl a tváří pomůže vedle nového oblečení a účesu také využití estetické chirurgie. Pořadem, plným tipů a rad, provádí Sabina Laurinová. (oje)

Chen

Půjdu proti proudu. Nejsem zrovna člověk, který by tento typ pořad vyhledával, ale oproti konkurenci, kterou jsem měl možnost zahlédnout je to zvládnuto precizně. A stížnosti na to, že oni chudáci musejí trpět. Kdyby nechtěli, nehlásí se. Už se rozhodli využít profesionálů, ale mají štěstí, že za ně nemusejí platit. A některé rady byly docela zajímavé. Plus milá Sabina, myslím, že tři jsou vcelku spravedlivé. ()

kornitko odpad!

Kdysi vysílala ČT1 pořád Vypadáš skvěle a tohle je ještě o dost horší. Ženská celý život kouří 30 cigart denně, k tomu se špatně stravuje a pak se diví, že vypadá strhaně, tak to řeší operacemi a celé to toči TV Prima a Laurinová se snaží tvářit usměvavě. Vážně zážitek. Nejtrapnější je, jak jsou zavření ve skleněné kleci a lidé na ně musí čumět a hodnotit kolik jim asi může být. Na tenhle pořad jsem narazil náhodou, podruhé už takovou chybu neudělám. ()

jane1106

Neskutečně mě vytáčí odporná vizuální stránka tohoto pořadu, ať už jde o nenápaditou úvodní znělku nebo ty šílené ,,hrátky" s obrazem. Stejně otřesná je i nepřirozená a vtíravá ,,moderátorka" Sabina, která neustále všechny zve do svého ,,ateliéru" a opakuje, že pořad má ,,celkem jen 10 epizod". Vrcholem je zavřít lidi do průhledného boxu na veřejném místě a pak účelově vybírat buďto nejvíce negativní, nebo naopak na konci samé pozitivní názory kolemjdoucích. Navíc se zde možná až nebezpečně popularizuje plastická chirurgie. ()

Tinaa

Nevěděla jsem za co dát hvězdu, ale asi za to, že se českým domorodcům ukazuje, že botoxy jsou normální užitečná věc, ale zase na druhou strane, když to přeženeme, budeme vypadat, jako ta doktora, co si je asi sama píchá (je to na ní vidět), "botoxářka", za což taky dík, je úplně vidět, že ztratila díky té plastice mimiku, chudák. Jinak Sabina Laurinová je upřímně chudák. Nevím, je tam k smíchu. Bohužel. ()

MM_Ramone odpad!

Prostí ľudkovia, čo majú mindráky zo svojho zovňajšku a nemajú prachy na to, aby s tým niečo urobili sa obrátia na tvorcov tejto relácie, ktorí im zafinancujú a zároveň aj natočia ich premenu. To už tu bolo veľa krát, na veľa všeliakých spôsobov. Keby bola táto reality show mladšia o pár rokov, možno by ma aj niečím zaujala. No v dnešnej dobe je to len nudný, opozeraný odpad! ()