Las Vegas zaplaví nemrtví a parta žoldáků vsadí všechno na jednu kartu, když se odhodlá k největší loupeži v dějinách uprostřed karanténní zóny. (Netflix)

bonovox

Zábavný návrat Snydera k zombie tématike. Má to kvalitný vizuál, nápady (otváranie sejfu, úvodné titulky, skvele vybrané piesne, zombie tiger, zasadenie deja do Las Vegas...), jednoducho zombie fanúšik si píde na svoje. Mínusom je prepálená stopáž, miestami nelogické konanie postáv, ale to sa dá odpustiť. 70%. ()

DJMaroko

Nic jsem nečekal a bylo to velmi milé překvapení za mě by mohl mít film i tři hodiny. Konečně další Zombie paráda. Jako že Bautistu moc nemusím tady s těma jeho brejličkama byl naprosto úžasný !  Co víc by si měl přát fanda Zombie, Hororu a Sci-Fi jako já. Ano asi to nebylo za plný počet a na 100%, ale vhledem k nízkému hodnocení ...tak na to nečumte a nekritizujte. Jo a také nesmím opomenout vynikající výběr hudby přesně to sedělo ! ()

Skylwalker42

Mám pocit, že Snyderovi se povedl pouze první film. Paradoxně zombie téma. Snaží se vše umělecky vylepšovat, avšak všeho moc škodí. A Bautista není herec hlavních rolí.  Tohle se vážně moc nepovedlo. ()

ZAUME

Skvělý vizuál, ztvárnění zombie a jejich hierarchie, soudobé zasazení děje s paralelami k některým dnešním společenským tématům a (na Netflix) trochu nekorektně komediální nádech (podle mě záměrně), soundtrack a samozřejmě zombie tygr, vytáhli tenhle film z úplné ostudy, kam jej dostali herci, dialogy, celkově scénář a některé další nesmysly. To není Zack Snyder, kterýho jsem znával. ()

Rian_witcher

Asi je někde chyba, když nejzajímavějšími postavami filmu jsou zombie tygr a zombie těhule. A bohužel právě těm není ve filmu věnováno až tak moc času. Bautista se prostě jako hlavní postava vůbec nechytá a jeho největším úspěchem zůstane už asi navěky účast v partičce Strážců galaxie. ()

Kushina

Takový slabší film, co se zombie apocalypsy týče, na druhou stranu se tu nebral ohled na hlavní/vedlejší hrdiny. Umíral naprosto každý a občas to byla docela slušná akční zábava. Řekl bych takový podprůměrný film co nějak extra nenadchl, ale docela zabavil. 55% ()

Scaevola

Nesympatická banda trollů, z nichž nikomu nebudete fandit, se vydává na předem ztracenou výpravu vedená jen vlastní hamižností a dosti nucenou snahou o pobavení diváctva. Celková koncepce scénáře nedává příliš smysl (Když chtěli hlavu, na co potřebovali krytí? A nebylo by lepší poslat sehranou skupinu mariňáků, kteří by se mezi sebou nezrazovali?), a tak nezbývá než sledovat z počátku dosti ukecanou, posléze povedeně akční dějovou linku, která ale nezodpovídá zásadní otázky a nosné nápady kolem zombie nechává ležet ladem. Jako by se Z. Snyder začal opakovat: Velkolepý styl totiž nezakryje proděravělé základy vyprávění... A to nemluvím o tom, že jediný bílý, středostavovský, heterosexuální muž v celém spektáklu je zrádný panchart. Jako bychom to někde přehnali. ()

Ovecka_Saki

Trailer vypadal fajn, akorát to nějak v průběhu tak extra dlouhého filmu vyšumělo…natahovaná nuda, možná, kdyby to o polovinu zkrátili, tak by ničemu neuškodili. Filmu klidně prominu toho tygra, protože ok, proč ne, ale zápletka s tou těhotnou zombie? Kde jsou ty časy, kdy zombie byli zelení a než vylezli z hrobu, tak to trvalo polovinu dne? Nyní máme vysoce vyspělé a inteligentní zombie, kteří si zakládají rodinu, ne děkuji.  Klasicky nejprotivnější postava přežila. Nechápu, že je nenapadlo si vlézt do toho sejfu a počkat až bude po výbuchu, ale jsou to hloupí Američani tak co bych chtěla, že? Jednu hvězdu dávám za svého oblíbeného německého herce. ()

Lukrat

Již Úsvit mrtvých  nebyl můj šálek kávy a zde pan Snyder jen potvrdil, že zombie žánr prostě není jeho parketa. Společnosti trvalo jen 17let, aby na to přišla. Nevadí! Snímek je špatný snad na každém kroku téhle nekonečné stopáže. Hlavní parta není ani moc sympatická, od začátku je nejspíš každému jasné, jak to celé dopadne. O úplném konci ani nemluvě. Hlavní postavy a jejich srdceryvné konverzace mezi sebou kolikrát neberou konce a bohužel celkovému příběhu nijak nedodávají. Akce je zvládnutá skvěle, i CGI, ale ruku na srdce... To už dnes prostě nestačí. Usmolená jedna hvězda za pár dobrých nápadů, které ovšem, jako většina filmu, vyšuměly do prázdna. Btw věděli jste, že postava Tig Notaro byla kompletně dodělaná v postprodukci? ()

SamGee

Tento rok zažíva filmový režisér Zack Snyder úspešné obdobie. Jeho verzia Justice League zbiera pozitívne ohlasy od divákov a jeho akčná hororová novinka Armáda mŕtvych patrí medzi najsledovanejšie počiny na Netflixe. Ako sa Snyderovi podarilo uspieť v rozpätí dvoch mesiacov?     V centre diania sa ocitne partia žoldnierov, ktorí sa rozhodnú ukradnúť sejf v srdci Las Vegas. Avšak, mesto je obkľúčené zombíkmi a smrť číha na každom kroku.  Ku sejfu sa musia dostať čím skôr, inak mesto bude zničené americkou raketou.   Zápletka má jednoduchú štruktúru, ale divákov dokáže upútať svojou napínavou atmosférou a postupnou gradáciou. Snímke sa darí vybalansovať hororovú náladu s odľahčenými a osobnými momentmi. Pôsobia prirodzene a vytvárajú vzťah ku postavám. Počítajte však s tým, že vaši favoriti umrú neočakávaným spôsobom. Nemal by som opomenúť akciu, ktorá srší dravosťou i brutalitou. Čerešničkami na torte sú prekvapivý koniec a úvodná scéna, ktorá hravým spôsobom načrtáva tón filmu. Čo sa týka nemŕtvych, Snyder ich zosobňuje nie ako nemysliace stroje, ale ako inteligentných tvorov, ktorí sú schopní koordinácie. Čo by som vytkol u zombíkov je absentujúce vysvetlenie ich pôvodu. Zahraniční kritici sa sťažovali na dva a polhodinovú minutáž. Chápem ich reakciám, ale podľa môjho názoru to dopomáha k dostatočnému rozvoju postáv.   Herecký ansámbel jednoznačne patrí medzi zlaté vrcholy filmu. Herci stvárňujú žoldnierov ako obyčajných smrteľníkov s vlastnými osobnosťami a chybami. Užijete si buď osobné dialógy medzi lídrom Scottom (Dave Bautista) a jeho dcérou Kate (Ella Purnell), vtipné potýčky dvojice Dieter-Vanderohe (Matthias Schweighöfer, Omari Hardwick) alebo štipľavé poznámky  od pilotky Peters (Tig Notaro).   Po hitoch Justice League a Godzilla vs. Kong zažíva úspech aj hudobný skladateľ Tom Holkenborg. Jeho hudobný podmaz je intenzívny a spolu s pesničkami si vás priklincuje na sedačky. Okrem soundtracku chválim detailné masky zombíkov a praktické efekty, ktoré dodávajú snímke rozmer. Musím sa však zastaviť pri kamere, za ktorou stojí samotný režisér. Mne osobne Zackov štýl nesadol, pre príklad ma rušilo rozostrenie okolia pri detailných záberoch na postavy, čo mi mierne kazilo filmový zážitok.     Akčný horor Armáda mŕtvych ponúka samé prekvapenia. Nekompromisná akcia ide na plné obrátky, výborne sa buduje intenzívna atmosféra, zombie žáner sa prevracia naruby a postavy si stihnú nájsť svoje obecenstvo. Keď mu odpustíte dlhú stopáž a nezodpovedané otázky ohľadom pôvodu zombíkov,  túto akčnú jednohubku si užijete plnými dúškami. Odporúčam ju vidieť tým, ktorí obľubujú  Snyderovu tvorbu alebo akčné námety, v ktorých sa miešajú rôzne žánre.     Príbeh: 8/10, Herecké výkony: 8/10, Hudba: 7/10, Akcia + praktické efekty: 9/10, Masky: 9/10, Kamera: 4/10, Celkovo: 7,5/10. ()

new4nomaly

Takhle má vypadat pořádná jízda! Je to strašně dobře natočený, originální, dává se prostor i postavám, který jsou zajímavý a místama je to fakt vtipný. Intro je to nejlepsi z celého filmu, což je trošku škoda, protože dává laťku neskutečně vysoko, kterou potom samotnej film bohužel nepřekoná, ale snaží se. Za mě 82% kdyby tam nebylo pár nelogickejch momentů, tak dám klidně 90% ()

marekspanel

No tak si to přiznejme, zapnul jsem to jen kvůli dvěma jménům: Zack a Dave. No a na tom to paradoxně těžce pohořelo. Ani smítko potenciálu bohužel :( ()

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

Armáda mrtvých se oficiálně dočká dvojky

23.07.2021

A je to oficiální. Netflix potvrdil, že nedávný akční zombie thriller Armáda mrtvých od režiséra Zacka Snydera dostane pokračování. Snímek měl již před premiérou potvrzené dva prequely, hraný Army of… (viac)

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

Snyder chystá Sedm statečných ve vesmíru

06.07.2021

Tak se zdá, že si Zack Snyder (Muž z oceli, 300) přece jen splní další svůj sen. Tedy alespoň částečně. Známý režisér totiž předělal svůj starý koncept na Sedm statečných ve Star Wars univerzu, který… (viac)

John Wick hlásí další posilu

John Wick hlásí další posilu

18.06.2021

Čtvrtý John Wick se začne točit už tohle léto na lokacích ve Francii, Německu a Japonsku. A právě z poslední zmíněné země teď dorazila čerstvá posila, obsazení totiž doplní také herec Hirojuki Sanada… (viac)

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

Anime seriál Zacka Snydera nabírá obsazení

13.06.2021

Režisér Zack Snyder má za sebou čerstvě zombie akční thriller Armáda mrtvých pro Netflix, se na streamovací službě alespoň coby v počtu zhlédnutí zaznamenal obří úspěch. Tím ovšem jeho spolupráce s… (viac)