Robin Williams: Weapons Of Self Destruction

Réžia:

Marty Callner

Účinkujú:

Robin Williams

Komediální show z produkce HBO je pátým speciálem a prvním sólovým televizním vystoupením od roku 2002, které Robin Williams, jeden z nejoblíbenějších amerických herců, oceněný Oscarem, natočil pro kabelovou televizi, jež mu před třiceti lety dopomohla k úspěchu. Williams se v tomto pořadu, který vznikl při jeho živém vystoupení ve washingtonské Síni ústavy, soustředil na politiku, prozradil své názory na zdravotní péči, navrhl osobní verzi šrotovného, pohovořil o drogách a nechal diváky nahlédnout do soukromí, když promluvil o své nedávné operaci srdce. Robin Williams si vymínil, že nechce být dabován ani titulkován, show se proto vysílá v anglickém originále. (oficiálny text distribútora)

Mackro

Williamsov humor má poriadne grády a pre jemnejšie povahy to určite nebude to pravé. V kontexte jeho ostatných výstupov skutočne o chĺpok slabšie, ale stále je to masaker, ktorý vám bránicu potrhá na márne kúsky. Guľometná kadencia vtipov sa trošku znížila, vďaka tomu sa Weapons... pozerá jednoduchšie a človek nemusí robiť toľko páuz na rehot. Výborná a veľmi neslušná zábava. Dé-ja-fucking-vu (ako by škótske GPS povedalo)! ()

MK_ultra

Zatraceně Krutopřísná Oneman Show!!!!! Robin Williams během 90 minut s prominutím roztříská na sr**ky vše, co je většině lidem svaté a ani se u toho nezapotí(teda to bych kecala, ale vy víte jak to myslím :) ). Šílená smršt gagů, postřehů, kritiky, recese, kterou prostě nestihnete, natož aby jste to pochopili. Williamsův humor je ostrý jak maďarský guláš a nechápu jak to můžu říct, ale proti němu je Dylan Moran slabý heřmánkový čajíček.... ()

JAzzeURo

Robina mám rád. Jeho projev, kdy říká naprosté prasárny (ale nikoho u toho nenapadne ho označit za prasáka) je mi velice blízký. Ze používal hodně vtipů úzce spojených s americkou kulturou a politikou, tudíž pro českého diváka může být docela těžké se zorientovat. Přesto je jen pár bavičů, kteří dokáží bavit lidi hodinu a půl. Robin mezi ně určitě patří. ()