Hotel Insomnia

(relácia)

V hotelu Insomnia se setkávají pozoruhodné postavy, vystupují tu zajímavé kapely a věčně bdící recepční pro vás chystá noční menu z toho nejvýraznějšího, co jej v poslední době zaujalo. Ale v hotelových pokojích si mezitím hosté žijí svým vlastním, mysteriózním životem… Půlnoční nespavost s vámi budou překonávat hudebníci všech stylů a žánrů, navíc se během půldruhé hodiny můžete těšit na plejádu více či méně vtipných hostů, víceméně zajímavých témat – a především nebude chybět Totální hitparáda, která vám pomůže se zorientovat i v těch nejpodivnějších událostech posledních týdnů. (oficiálny text distribútora)

U.Tarare odpad!

Viděl jsem všehovšudy jeden díl a to už po prvních minutách jsem se přemáhal, abych to nepřepnul. Dopředu jsem věděl, že tam bude Radek Bradáč (zakladatel warforum.cz) a tak jsem to kvůli tomu zlédl celý. Když už tam konečně byl, tak moderátorem položené otázky byli stupidní. Moderátor zcela nepřipraven, vůbec nevěděl o čem že se to vlastně mluví. Do toho vyrušoval další tragéd rádoby vtipným humorem. No prostě děs. ()

Trauma

Konečně něco kvůli čemu stojí za to zapnout televizi. Příjemný moderátor, zajímaví hosté a ukázky jejich tvorby, kvalitní hudba, kterou obvykle v televizi neuslyšíme, originální prostředí, správně ulítlé scénky a trochu hloupoučké, ale přesto milé vtípky jako vnitřní monolog nebo mluvící kávovar. Název hotelu tento pořad vystihuje, protože zde usnutí z nudy opravdu nehrozí. Zajímavý komentář Andre.w ()

Andre.w

Slušná hra na televizní surrealismus, antikonzuméristické zaměření, antiteze na trapnout estrádní zábavu čtčka a novy, zajímavý hosti, který byste jinak nepoznali, snaha věnovat se okrajovým tématům a charimastičtí moderátoři - to všechno mi umožnilo, abych jim dal plnej počet. Kdo je vlastně Pavel Anděl?:) ()

Stromovous87

No nevím, mně se to líbilo. Na Noc s Andělem jsem v poslední době už moc nekoukal a nikdy jsem nepatřil k nějakým ultrafanouškům tohoto pořadu. První díl Hotelu Insomnia se mi dost líbil. Dobrý výběr hostů, moderátor, prostředí atd. Dal bych tak 80%, ale vzhledem k velmi nízkému hodnocení některých uživatelů - podle mě dost nespravedlivém (například takový Eldrick dal odpad ještě před začátkem), jsem se rozhodl přidat jednu hvězdičku a dát plný počet. Snad se Hotel Insomnia dostane výše a neskončí pod 50% kam rozhodně nepatří. ()

bedn1

Dal bych 4*, ale když vidím to tristní dosavadní skóre, musím přidat, takže ****1/2. Pilotní díl nasadil laťku hodně vysoko, zejména co se týče počtu nápadů a lynchovské bizarnosti, tak se jen trochu bojím, aby se to rychle nevyčerpalo. Ale držím palce. Docela by mě ale zajímalo, jakou představu o podobném typu pořadu mají lidi, co hodnotí jako "odpad"... ()