Anna a Ludo spolu žijú dva roky. Spolu s nimi sa v ich domácnosti zabývala aj každodenná rutina. Ludo začne zanedbávať svoje domáce povinnosti, čo prekáža Anne. Jeho zase vyrušujú jej neustále ponosy a sťažnosti. Potom však príde na návštevu Annin bývalý priateľ Ralf a Ludo na diskotéke stretne bývalú priateľku Mariu. Pár čelí návalom žiarlivosti a začína o svojom vzťahu pochybovať. Anna si tajne prečíta Ludove správy a on si zasa prebehne zoznam jej milencov, na ktorom hodnotí ich kvality. Na zozname je aj Ralf, ktorého skóre je lepšie než Ludovo, čo maximálne vyhrotí situáciu. Po mnohých provokáciách Ludo v reštaurácii zmláti Ralfa, čím Annu naozaj nepoteší. Aj keď partnerom na sebe veľmi záleží, obaja napokon skončia v posteli so svojimi bývalými milencami... (TV JOJ)

peetriss

Pokračování Zajíčka bez ouška, pojednávající o partnerské krizi, se kterou se oba partneři vypořádavají svérázným způsobem. Bohužel napodruhé je to o úroveň slabší po komediální a zcela sterilní po romantické stránce. Scény z trapného ranku mají větší prostor (záchodová scéna), soundtrack opět líbivý. 50% ()

adriane9

Klasická "Tilovina" na kterou se opět úžasně kouká.. Jedna z těch dobrých oddychovek, kdy se fakt zasměju (v první dílu byla TOP scéna Anny na toaletě a tady scéna s penisem :-) ).. Taky děsně obdivuji světlo v Tilových snímcích a oční kontakt herců, ten německý vtip a ano, je to vlastně pořád dokola, chlap jenž je na ženské, který se nakonec zamiluje, přesto do těch komedií dává Schweiger úžasného ducha a v neposlední řadě své tělo na které fakt můžu koukat a nebude mi to vůbec vadit :-). ()

chrispe

Tohle se mi líbilo moc. Lepší jak jednička. Ludo a Anna už jsou spolu nějaký ten rok a tak se mezi ně vkrádá rutina a blažený pocit stálosti. A protože ten film musí i o něčem být, tak dva bývalí partneři. Opravdu jsem se nasmála. Rozhodně bych vynechala tu fekální linku, Moric tam byl zkrátka navíc. Til Schweiger je fakt kus chlapa a unese naprosto vše, slzy i ženský oblečení. ()

Sundance.cz

Oproti prvnímu dílu (Zajíček bez oušek) byla tohle méně komedie a více o vztazích. Aféra s kamarádem Anny jsem myslel, že je jedna velká past (společně s dalšími nástrahami) na Luda, ale nebyla, což se mi zdálo až moc neuvěřitelné (už jen to, že tam Ralf po ránu začne běhat nahej nejen před Annou, ale i Ludem). Film se tak již pomalu dostává do Rodinných pout, oproti jedničce (85 %) již hodnotím jen na 65 %. Do trojky už bych se raději, Tile, nepouštěl. ()

DadysGirl

Proč si to lidi dělaj! Proč proč proč?! :( Krize ve vztahu a naprosto nezvládnutá... Chjo... Jednička lepší, ale alespoň tady vidíte co se stane po hapily ever after... :-/ Stojí za shlédnutí... :) ()

MarsVl

O trošku slabší než první část ale tak to už pokračování bývají. Pár řeší celkem běžné problémy vztahu , jako zažitý stereotyp hádky apod. Žádná extra část tam nebyla. 3* ()

slowfox

Ale joo, dalo se na to dívat a bylo tam pár hodně vtipných míst. Taková příjemná oddychová komedie, která nijak zvlášť nenadchne, ale ani neurazí. Lepší průměr, oproti americkým filmům podobného tipu hodně nadprůměr. ()

erapo

Skvelé pokračovanie. Til Schweiger ma iba utvrdil v tom, že talent na režírovanie má. Len sa mi to zdalo v istých momentoch až moc prehnané a záver ma trošku sklamal. Ale ak to beriem v zmysle, že je to jeden z najlepších európskych filmom posledných rokov v tomto žánre, tak moje hodnotenie je veľmi veľké. ()

Figuska

Slibný začátek, pak už pořád hodně přitažené za vlasy. Scéna s nefungujícím záchodem šla dávno před natočením filmu po internetu, a to ve spontánnější a vtipnější podobě. K obsahu výše, vztah jim moc nefungoval ani do příchodu Ralfa a Marie. S uštěkanou Annou nešlo málem vydržet ani u obrazovky. Vzhledem k tomu, že film slavil takový úspěch, muselo mi něco uniknout... Po shlédnutí 1. dílu dodávám, že ten byl podařenější a dvojka se díky němu dá snad lépe přijmout a chápat. P.S: Dobrá hudba. ()

Andul-lhak

Pomerne zdarile pokracovani Keinohrhasela. I kdyz prvni dil se mi libil vic, tady se da jiz docela dobre odhadnout, co bude nasledovat. Nicmene sympaticke obsazeni, skvely Schweiger i Tschirnerova to zase vytahuji o neco vys. ()

PTuranyi

Voľné pokračovanie Bezuchých zajkov pokračuje v príbehu na rovnakej úrovni. Plytké sexuálno-vzťahové narážky a klišé, ktoré ešte rozširuje Moritzova hovnovo splachovacia príhoda. Záver je ešte väčšie klišé ako v predchádzajúcom filme a Til Schweiger ani nevie presvedčivo plakať. 55% ()

jigsaw44

Takto to dopadne, ked akční hrdina nemeckých filmov natočí film v ktorom robí řéžiu, scenar ale i hrá hlavnú postavu. Takže miestami je to trochu sprosté, prehnané, predvídatelné, ale zároven to je i vtipné, romantické a nakoniec sentimentálne, čo dodáva punc tomuto filmu. ()

pelegryna

Jako na studený Germány je to super pokus o mnoho....ale je fakt, že jistá neohrabanost z toho čiší, jenže srovnám li kupříkladu s Účastníky zájezdu tak Germáni vedou ve vtipu, odvaze i obsazení a to nemluvím o nápadu. ()

M.Gift odpad!

Rikam to nerada, Noru mam rada a pro Tila mam slabost, ale... hur uz to opravdu natocit neslo! Kdyz opominu sklouznuti k velmi nizkemu typu humoru (loveni exkrementu v toaletni mise? halo?! TO je smesne??), velmi slabemu scenari (aneb budeme se pet minut bavit jen o vyberu bot), tlaceni na pilu co se emoci tyce (ano deti, Til i slzicku vytlaci), postradalo to vse, co jednicka mela. Detskeho "bezstarostneho humoru" bylo malo, krize vztahu vic jak predstirana, zapletka nulova. Tezce pretrpene dve hodiny! ()