matyy

Nevim, kdy jsem měl naposledy takovou radost z likvidace záporáka. Kdyby nebylo pomalejšího rozjezdu bylo by to za pět. ()

JerryPilsen

Trochu jiná gangsterka.Narozdíl od jiných podobných "skutečných událostí" jsem jí pravdomluvnost uvěřil.postupné nabírání tempa nebylo vůbec na škodu.Konec sice trochu šroubovaný,ale uvěřitelný. ()

panter666

Nemůžu říct, že se mi to nelíbilo, to bych lhal, ale..... Co se týče příběhu zajímavý. Co se týče záporáka, dokonalý. Co se týče hlavních hrdinů, to už považuji za problém. Mručící Hardy, který je zřejmě vskutku nezničitelný (uznávám, že po podříznutí krku, člověk nevykrvácí hned, pokud nebyla porušena tepna, ale tady to bylo natočený tak, že by jí ten vrahoun porušil určitě), LaBeouf já vám nevim, ale každý jeho výkon mi připadá na chlup stejný a na konec Clarke, kterej mi z těch třech připadl rozhodně nejlepší. No pak už stojí za zmínku jen Oldman, kterýho tam mohlo bejt víc. ()

pelegryna

Tak tohle bylo velmi příjemné oživení zlehka zatuchajících vod filmového průmyslu.....Sice konec hrozný,ale poklud se podaří v tom všem pochopit myšlenku tvůrce a ono americké "freedom" pak se z toho stává poměrně nenudný zážitek hodný někdy i zopakování. ()

ProchySBK

Při scéně chycených natažených rukou a podříznutýho hrdla se vám srolujou ponožky, to vám garantuju. Tom Hardy ve svetru kterej mu dělá ještě větší trapézy než opravdu jsou, prohibice, přestřelky... Co chcete jinýho? ()

JARDAHONDA

Skvělý námět podle skutečné události, tak bych jen v krátkosti definoval úvod tohoto drsného snímku z doby americké prohibice, kdy mezi lidmi vládla mírná anarchie. Snímek je postavený na kvalitním scénáři s výbornými herci, kde jednoznačně dominuje Tom Hardy, který dokazuje, že nejen dobře vypadá, ale i výborně hraje. Film má místy drsnější záběry, ovšem ukazuje autentičnost tehdejší reálné doby. U mě spokojenost, závěr = 85% ()

Lord_Vader

Tom Hardy hraje tvrďáka opravdu dobře. Škoda, že se děj příliš vleče, velmi často tušíte, že to bude zajímavě pokračovat, ale musíte si na to počkat, až se k tomu tvůrci i herci propřemýšlí... ()

Snayps

Tohle je dost drsný film i na mě. Přitom film podle skutečných událostí, velmi povedený musím říci. Hlavní obsazení výborné, příběh místy sice nudný, ale i tak velice zábavný a napínavý. Nechybí zde ani Tom Hardy, kde jeho postava přežije snad cokoli a ani Shia LaBeouf, který si nehraje na hrdinu, když na něj namíří pistolí, ale prosí o život. Dobová hudba, která se velmi hodí do filmu, byla velice trefná, pár zvláštních efektů pro písečnou bouřku, doplňuje, že to není jen pár kulis, jako u jiných filmů z takovéto doby. ()

Ishan

Mám rád filmy založené na skutečné události. Nejen pro ten fakt, že to drama co vidím na obrazovce se skutečně stalo, ale taky proto, že celý film je značně omezen co se týče nějakých překombinovaných zápletek nebo natahovaných závěrů. A když se k based on a true story snímku přidá navíc ještě pár výborných herců, kteří se dokážou vžít do svojí role, je se vskutku na co dívat. Shia LaBeouf hraje přesně to co má, mladšího bratra, Jacka, který ty starší přívádí akorát do problémů, ale přesto člověk cítí, že bez něj by to prostě nešlo. Jason Clark alias Howard, typický drný ožrala, kterého když něco naštve, promění se v Hulka. A nakonec to nejlepší, Tom Hardy. Forrest je ta nejdrsněji zahraná postava, co jsem kdy viděl. Natáhnul bych brka jen co by se na mě podíval zpod toho svého klobouku. Málem bych zapomněl na záporáka, resp. muže zákona, Charlieho Rakese (Guy Pearce), jen ho potkat, přetáhnu ho tyčí po palici. Zkrátka bezchybně zahrané. Drsnej film plnej ještě drsnějších postav zasazenej do už i tak dost drsnýho prostředí. „I am a Bondurant. We don‘t lay down for nobody.“ ()

mirec2211

Nemôžem povedať, že by som sa extra nudil, ale taktiež nemôžem povedať, že som sa bavil. Priemerná krimi dráma s trochou mafiánskej tématiky. Absolútne mi tam nesedelí herci. Tam Hardy je výborný herec, ale v tomto filme mi nesedel. Najmladší z bratov, Jack, mi tam už vonkoncom nesedel. Klasická scéna mladého frajera, ktorý sa v nasratosti chce pomstiť a každého zabiť. Až absurdne vyznelo, aký mal šerif na konci filmu z neho "rešpekt". ()

Edwin44

Tom Hardy se stal mým nejoblíbenějším hercem současnosti. Každý jeho film je skvost. Po Warriorovi a Rockenrolle, další role kde toho moc nenamluví, ale člověk mu zkrátka z výrazu tváře vyčte všechno co by chtěl říct. Konec film byl sice už nadsazený (tolik ran by nevydržel snad ani 50 cent) ale stejně nemůžu jinak než 5* ()

Lazy87

Sice předvídatelné, ale tento film měl opravdu koule a pěkné ponaučení: It is not a Violence that sets a man apart. It is the distence that he is prepared to go. ()

schnizel

Výborné,výborné a výborné!!! Skvělý scénář, neskutečné zpracování a skvěle zahrané. Být váma, tak nečekám ani minutu a okamžitě se na tento film mrknu :) ()

mpet

Tak tady chybělo trochu víc šťávy a trochu lepší práce se samostatnými postavami. Připadlo mě to, že o hlavních postavách byla řečena jedna nebo dvě věty na začátku a už to stačilo. Hlavní postavy asi totiž nejsou vůbec důležitý. Proto ani poměrně hvězdné obsazení, nedokázalo z postav vyždímat víc. Poměrně nudné pasáže, které byli někdy trochu naivní, střídá solidní akce a násilí. Ale na dvou hodinový film je to málo. Přesto Lawless určitě stojí za zkouknutí, i když nijak nadchnutý jsem z toho nebyl ()

Wilko70161

Skvela gangsterka o tvrdych dedinskych chlapoch az na shia ale kedze predstavoval takeho poseru tak to je este celkom prijatelne a opat skvely tom hardy ()

Pierre95

Tento film na můj vkus utekl až moc rychle. To se mi u filmů moc často nestává. Mám rád tyhle americké filmy, které se odehrávají ve staré Americe. Dobrý děj, scénář i herci. Víte Shia moc nemusím a velmi mě ve filmu připomínal akční děcko a včechno musí být po něm. Mia mě tu nějak neseděla, nevím proč...Tom hrál jenom bručouna. Nejlépe to ze všech sehrála, jak jinak než Jessica, která hrát umí. Fil mě bavil a rozhodoval jsem se jestli dám hvězdy tři nebo čtyři, ale za Jessicu dám čtyři. ()

Minatory

Výborný scénář, dialogy, střih, hudba. Škoda kamery. Tom Hardy svým hereckým výkonem zastiňuje hlavní postavičku Shiama LaBeoufa. Film to není pro každého, nechává si pomalé tempo, některé scény se zdají zbytečně dlouhé, nicméně u filmu, který se snaží hrát si spíš na drama trknuté artem než na krimi, je to správně. ()

Paul__

Mohlo to s tímto skvostným hereckým obsazením dopadnout jinak? Myslím si, že nikoliv, pro mě velice zajímavý děj, jak se říká, když je zajímavá předloha, je potom radost vidět i film. Hardy v posledníh letech = záruka kvality filmu ()

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

Jessica Chastain si zahraje Marilyn Monroe

26.04.2014

Nejblonďatější sexbomba z padesátých let má momentálně víc pozornosti než řada jejích současných kolegyň. V Mém týdnu s Marilyn dostala tvář Michelle Williams (Prokletý ostrov, Blue Valentine),… (viac)

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

Waltz, Blanchett, Hunnam a dokonalý zločin

22.07.2013

Tohle bude krvavé. Režie kriminálního thrilleru Triple Nine se totiž ujme australský drsňák John Hillcoat. A stejně jako v Zemi bez zákona se obklopí kvalitními herci. Charlie Hunnam, který aktuálně… (viac)