Ve zchátralé a zaplivané části blíže nespecifikované evropské metropole se dvě ztracené existence Tony (Vincent Cassel) a José snaží vymyslet, jak získat peníze na prázdniny v Santo Rico. Tony se tedy zaváže Zoranovi ke spěšnému prodeji pěti kilogramů trávy, zatímco José raději staví saunu a hlídá vilu zámožnému soudci Nomercymu. Značné komplikace se však rodí společně s Josého neutuchající touhou po soudcově sexy dceři Clemence (Diane Kruger). Do všeho se navíc zaplétá pár pornorežisérů a neodbytná přítelkyně a původně jasný plán se začíná nezadržitelně hroutit. (Richie666)

OzyCox

Švanda, jen co je pravda. Celý film je protkán roztomilými nápady a Manuella se Zoranem jsou neodolatené postavičky. Škoda, že jen vedlejší. Animace je rozporuplná - mezi klasickou kresbou provítají 3D momenty a jsou tak trochu jako pěst na oko. Každopádně stojí za shlédnutí. Animáky pro dospělé mají něco do sebe! ()

ORIN

Hodně specifická animace a vlastně celý film, jehož anarchistické ražení vystihuje subkulturu a celkovou atmosféru chudiňských čtvrtí velkých francouzských měst plných nezaměstnanosti, zločinu a násilí lépe než kdejaký francouzský rádoby realistický film. Stejně jako se to mísí a vyvíjí v těchto předměstích, často velmi živelně, mísí se a vyvíjí i docela komplikovaný příběh Frajerů, který se propojí v dost šíleném finále. Možné zvýšení na 4*. ()

T-pack

Já to věděl! Já věděl, že to vychází z nějakýho seriálu. To je z toho cejtit hned od samýho začátku. Proto nemůžu jít vejš, než na čtyři, jelikož tenhle film asi fakt potřebuje kontext seriálu, aby fungoval na sto procent. Ale ani tehdy by asi pět hvězdiček neulovil, neboť je ten příběh totálně vo ničem. Čtyři ale dám rád, protože stylizace byla super, na animaci bylo vidět, kolik práce do ní museli vložit, byla hravá a místy až překvapivě nápaditá. Humor si nedělá ambice bejt hlavním tahounem filmu, je velmi lehkej, ale snad ani jednou člověka přímo neurazí a to je přitom často dost ohranej a předvídatelnej. Soundtracku nemám co vytknout. Je mi celkem jasný, že tenhle film cílí hlavně na diváka někde těsně pod jeho předpokládanym ratingem, takže ano – pokud jste puberťák, kterej má rád (old-school) hip hop, budete ze snímku vodvařený. Pokud jste divák bez předsudků, máte tu krásně řemeslně zvládnutej animák, kterýmu chybí už jen chytřejší scénář. ()

majo25

Zo začiatku sa to javilo nič moc, také klišovité vtípky s dost škaredou animáciou. Ale postupom času sa to zlepšilo, človek si navykol na "frajerský" humor aj na škaredšiu animáciu a už to fičalo bez problémov. Na fóroch som sa viac-krát zasmial, erotiky je tu tiež dosť :) Najlepšia bola tá policajtka (takú babu by som bral :) a samozrejme Santo Ricoooo. Hodnotenie: 75% ()

Renton

Scénář: Alexis Dolivet, El Diablo, Izm .. Odřené čtyři hvězdy. Ne zrovna sympatická animace, zato většinově vyloženě nesympatické postavy a jejich až přepálená debilita jdou občas proti diváckému zážitku - naštěstí je zde slušná porce kladných segmentů, které pobaví a drží celek v souhrnně zábavných výšinách. Zkrátka svérázné rozvedení původní televizní série z devadesátých let, které si své spokojené diváky zajisté najde (a někteří povaleči se zde dokonce najdou). ()