Bezvadíkyještěprosím

• USA HappyThankYouMorePlease

Bezvadíkyještěprosím je příběh šesti newyorčanů, kteří zápasí s láskou, přátelstvím a vděčností. Jsou příliš staří na to být teenagery, ale nejsou připraveni být dospělými.
Seznamte se Samem (Josh Radnor), je mu něco přes dvacet, žije v New Yorku, živí se jako spisovatel a nějak nemá pod kontrolou ani svou kariéru, ani milostné vztahy. Poté, co do jeho života náhodou vstoupí opuštěné dítě, jenž jeho kariéru zcela rozhodí, potkává závazků se děsící Sam, krásnou barmanku a zpěvačku Mississippi (Kate Mara). Sam se do ní zamiluje tak, že navrhuje vztah nejen na jednu, ale hned na tři noci ... dokud se neprobudí a neuvědomí si, co to vlastně dělá. Ovšem neumí si představit, jak bude ve svém bytě žít s dítětem, které přijal, a s dívkou. Začíná se však na svůj strach ze závazků dívat trochu jinak. Musí přijít několik nečekaných událostí a trochu zamyšlení se nad sebou pro Sama (a jeho v lásce podobně nešťastné přátele), aby se zbavili romantického cynismu a pochopili, co to znamená milovat a být milován. (oficiálny text distribútora)

Korbitch

Je mi jasný, o co se tady Josh Mosby Radnor snaží, bohužel tomu chybí dějová gradace, pořádné charaktery a co je nejhorší, silný příběh. Jen kupa iracionálního chování, nesympatická servírka, lebkounka a nějaký dva tragedi, co řešej stěhování či nestěhování do L.A. Bohužel jak už tu zaznělo povícekrát, Radnor naprosto splynul s postavou Teda Mosbyho a zasek se v čase.... ()

M.a.t.t.

Na to, že Josh Radnor začal písať scenár už počas prvých sérií How i met your mother a následne ho upravoval, to mohlo dopadnúť aj lepšie ale zároveň aj horšie. Potešujúco kvalitný autorský debut, ktorý sa nevyhne slabším chvíľam ale pohladí dušu diváka, ktorý si nepotrpí za každú cenu na hollywoodskych blockbusteroch ale túži po niečom, čo je viac zo života. Thank you. More please. ()

ScarPoul

Film, ktorý si človek musí v určitom psychickom rozpoložení jednoducho obľúbiť. Úprimnosť s akou Radnor pracuje počas celého filmu je individuálna a preto aj keď sa jedná o film, ktorý má podobnosť z inými filmami, robí to z neho film iný. Príbeh z iným ponímaním príbehu a z iným typom postáv, ktoré sa postupne vyvíjajú a pritom sa vlastne ani nemenia. Zostávajú stále rovnaké. To len my, diváci máme možnosť postupne odkrývať ich charaktery a zhodnotiť ktorý z nich je pre nás najsympatickejší. Je príjemné po dlhom čase vidieť nezávislý americký filmík zo všetkým čo k tomu patrí. Svojský prístup, nezávislá hudba, príbeh postavený na charakteroch a dokonca aj tá schopnosť nepomenovať očividné mi tu dosť lichotila a zaujala ma. Rozhodne debut, za ktorý sa Radnor nemusí hanbiť. Dokonca si dovolím tvrdiť, že keby nevyzeral na plátne tak sympaticky tak by sa pokojne mohol živiť ako režisér a scenárista, lebo talent očividne má. Táto mozaika osudov, ktoré vyústia v šťastný koniec je presne to, čo sa dá od tohto filmu očakávať. Ale to je dobre. Trochu optimizmu treba a hlavný hrdinovia si to aj zaslúžia. ()

dO_od

// moreplease! beze srandy, chci víc, hned. Josh Radnor vidí svět stejně jako já, možná jsme oba dva pozéři, ale tak to zkrátka je. Srovnání s Woodym Allenem možná někomu příjde nemístné, z části je to pravda, Radnor je totiž teď a tady - já jeho generační sondě věřím, líbí se mi a baví mě. Stejně jako v případě Liberal Arts mě zkrátka dostal. Má navíc čuch na casting (E. Olsen, K. Mara...aw man) a ví přesně, kdy si nechat narůst vousy - tohle mluví za vše. PS. soundtrack je výbornej a 3 night stand geniální! ()

heyda

Řeknu to asi takhle. Film je to na hezké 3 hvězdičky, ale jelikož Ted Mosby, teda Josh Radnor je mi sympatický svým vystupováním a je to jeho první pokus o napsání a zrežírování filmu, tak budu mírnější a dám mu 4 hvězdičky. Jinak perfektně film shrnula Nathalie. Já osobně bych dodal, že námětem i zpracováním tento film trošku připomíná filmy Woodyho Allena. Doporučení: chce to hlavně mít tu správnou náladu a respektovat pomalejší střih. :-)) 70% ()

• Annie (Malin Åkerman) lze při několika záběrech vidět vlasy čouhajíc zpod šátku a to i přesto, že postava trpí autoimunitním onemocněním. (Hellierer)
  • Josh Radnor v tomto filmu debutoval jako režisér. Zároveň napsal i scénář. (Pumiiix)