Arch Enemy - Tyrants Of The Rising Sun (Live In Japan)

(koncert)
všetky plagáty
Hudobný / Dokumentárny
Veľká Británia, 2008, 97 min

Angela Gossow

tnp101

Hlavně ranou, ale i tu současnou komerčnější tvorbu Arch Enemy mám docela rád a výběru skladeb ani koncertu jako takovému se nedá co vytknout. Přednost před poslechem alb mu v budoucnu ovšem nejspíš nedám - tzn. několik skladeb možná, ale celý koncert na jeden zátah bez donucení určitě ne. ()

S.Dedalus

ale v podstatě jen z povinnosti a taky za atmosféru které vytvořilo publikum je to sice jedna z mých nejoblíbenějších kapel v poslední době se ovšem až příliš oddává všem nepěkným kliše a komerčním stereotypům jaké jsou v metalu k vidění na každém kroku doufám že to tak nebude pokračovat ()

MikeeTheory

Nejsem velký fanda tvrdých odnoží metalu (death, black, ...), ale Arch Enemy bych do těchto žánrů nezařadil. Angela Gossow sice dokáže pořádně zařvat, ale celkově hudba Arch Enemy působí dost jemně a kultivovaně. Zejména kytaristé jsou mistři ve svém oboru ... PS: Japonci umí pěkně pařit! ()

FOCKE_WULF

Fascinuje mě pohled na frontmenku Angelu Gossow, o které se rozhodně nedá říct, že by to byla nějaká šedá myška, ten její zpěv je opravdu kulervoucí. ()

1mArc0

Vidieť, že Japonci doslova žerú Angelu Gossow, je pravda že Arch prerazili vďaka Japoncom, a tu sa len ukázalo prečo. Dobré dvd, Live Apocalypse je lepšie, aj o tom, že Angela má na ňom lepší hlas. Btw. výborný dokument, kde každý dostane slovo, a nezabudne sa na Japoncov! Kapela ponúka omnoho lepší setlist. /80 %/ ()

MFZB

Tiež perfektný koncert, len mohli tam byť aj lepšie songy, ale každopádne super podívaná, dúfam, že čoskoro vyjde aj nejaké ďalšie DVD... ()

MorraEddie

Copak můžu jinak,než dát 5*. Deathmetal moc nemusím,ale v podobě Arch Enemy jsem udělal vyjímku. To co dokáže taková drobná slečna jako Angie vypustit z pusy za zvuky je neskutečné. AE dokážou vytvořit skvělou hudební kulisu a publikum dostat pořádně do varu,jejich koncert,který jsem zažil na MoR jsem si dosytosti užil. ()