Magazín Ligy majstrov

(relácia)
  • Česko Magazín Ligy mistrů (viac)

Rekapitulácie futbalových zápasov prestížnej Ligy majstrov. (oficiálny text distribútora)

Marek1991

Liga majstrov tu je už pár rokov a k nej pre mňa neodmysliteľne patria rôzne prehľady a magazíny, ktoré ju mapujú. K tomu najznámejšiemu televíznemu patrí táto relácia. Prehľad zápasov, najzaujímavejšie momenty, góly, rozhovory, či pohľady do histórie. Zhodnotenie toho, čo bolo, čo je a čo bude. Futbal mám veľmi rád a tento program je nabitý zaujímavosťami zo zákulisia, prináša nové pohľady, je inšpiratívny a svojimi informáciami vie veľa povedať tak niekomu v kolíske futbalu v Anglicku ako aj niekomu, kde futbal nie je športom číslo jeden, napríklad v Litve. Aktuálne, presné a kvalitné. ()

Kryton

Velmi profesionální ohlédnutí za aktuální dění na zeleném trávníku v nejlepší klubové soutěži světa. Záznamy, góly, rozhovory a zajímavé články. To vše dá každému fanouškovi fotbalu, co chce. Hodnocení OST: Za hymnu Ligy mistrů dám plný počet. Ta se neoposlouchá! 10/10 ()

FFilipCZ

Jakožto fotbalový nadšenec bedlivě sleduji i zápasení v Lize mistrů. Co nestihnu případně chci vidět znova, můžu si krásně s opakovanými záběry, rozhovory a jinými zajímavostmi shrnout právě v tomto magazínu. ()

zdepapepa

Trochu jsem se divil, že už sem přibývají i takovéto pořady, ale budiž. Když tu můžou být úděsné Televizní Noviny, tak proč by tu nemohl být i tenhle ne přímo skvost, ale rozhodně ideální podívaná pro ty, co nestíhají sledovat všechny zápasy. Do výčtu kvalit rozhodně zařadit prohlídka zápasů nejen s góly, ale i šancemi, rozhovory, ankety a nejkrásnější góly. Nesmíme ani opomenout návykovou znělku a outro hudbu. Nepředpokládám, že to musí všichni hltat (vždyť ani já ne, ale před takovými pěti, šesti lety, když ještě byl čas sledovat zápasy ligy mistrů, tak to byl ideální relax na pátek (a v té době i k přípravě na taneční)), nicméně by mohli lidé docenit evropskou kvalitu a porovnat to kupříkladu s přenosy Primy nebo Novy. ()

Krt.Ek

Nejlepší pořád o nejlepší fotbalové klubové soutěží. Rozhovory s hráči + funkcionáři, záznamy ze zápasu to vše v pouhé půlhodince. 80% ()

Sten2

Tak tohle je vysloveně pro fandy (dobrého!) fotbalu. Když už jsme ale na ČSFD, tak musim pochválit sestřihy zápasu z technického hlediska. Má to tempo i vysokou a přehlednou informovanost. ()

Paxxx.cz

Fotbal je pro mě sport číslo 2 (po hokeji), ale na tenhle magazín se fakt dívám rád, protože ligu mistrů nesleduji pravidelně tak se rád na vlastní oči mrknu jak zápasy dopadly. ()

Fanucci

Jako fanoušek fotbalu a Bosáka nemůžu jinak než dát 5 hvězd. A to přesto, že studio občas uvádí takový imbecil jako Kozohorský. ()

Figu

Pro fotbal dejchám, pro fotbal bych možná i umřel! Jistý je, že žiju fotbalem a tenhle je prostě ten nejlepší... 100% ()

gabin(a)

Pět hvězd dát nemůžu, ty má Liga mistrů:-) Komentáře k ní jsem nacpala do komentářů k Partičce a Ordinaci v růžové zahradě, protože jsem nevěděla, že se dá ohodnotit Magazín:-) Tak tady aspoň napíšu, že fandím Italům, Francouzům (ti si to u mně často vyslouží prostě jenom tím, že jsou Francouzi) a objektivně určitě Barceloně. Tu jsem nejdřív brala jako typický nafoukaný velkoklub. Velkoklub jsou, ale právě to, že jsou tak normální a nenafoukaní mě úplně dostalo. Když při finále s Manchesterem předal Puyol Abidalovi kapitánskou pásku, aby si mohl jako první vzít pohár, bečela jsem jak mimino. A ze všech nejnormálnější je asi Lionel Messi - týpek odvedle a přitom lepší než všechny vystajlované a nagelované primadony dohromady. To, že si přes svoje neuvěřitelné fotbalové kvality nehraje na hrdinu a nešušní si míč pro sebe, aby pak mohl dát gól nebo slavně minout, že nahraje, že je fakt členem týmu, to zněj teprve dělá opravdu toho nejlepšího hráče na světě. ()

sir-dave

Sportovní, fotbalová lahůdka. Několik let fungující na stejném principu, udržujíc si svou kvalitu a zároveň mou pozornost. Málokdy mi uniká nějaký díl. Kdo nesleduje zápasy Champions league a chce mít přehled, tak pro toho to je jako stvořené. ()

ivan bohatyr

Mě, jako fotbalovému fanoušku, se to líbí, ale někdy takoví hosti, že okamžitě poznáte z jejich projevu, že ti nikdy před větší skupinou lidí nemluvili, neumí zvolit správná slova a do toho pauzy a oblíbené eehm, to je kámen úrazu pro tento pořad. ()