Holly Berenson (Katherine Heigl) je začínajúca cateringová podnikateľka a Eric Messer (Josh Duhamel) je úspešný riaditeľ športovej siete. Ich prvé rande dopadne katastrofálne a jediné čo majú spoločné je láska k malej Sophie. To ale netušia, že Sophiini rodičia zahynú pri autonehode a oni budú vybraní ako jej noví poručníci. Teraz sú všetkým, čo malej Sophie na svete ostalo. Skoordinovať ich životy nebude vôbec jednoduché, zvlášť, keď majú žiť pod jednou strechou... (TV Markíza)

Kacenaa211

Jsou filmy, které ve vás zanechají zvláštní pocit a myslíte na ně i další dny po zhlédnutí... Tohle je presne jeden z těch filmů. Bavila jsem se, tajil se mi dech, no prostě všechno, co má správný film mit. Velmi dobra komedie. :) ()

andydufrsn

Romantika trošku netradičního rázu, kde je cesta hlavních hrdinů k sobě zpestřena malým capartem o kterého se mají starat. Jinak ale najdete vše, co ke správné romantice patří – sblížení, rozejití se a pak finální sblížení. ()

Lucy39

při pár scénách jsem se opravdu zasmála, což se cení :-) zajímavý motiv, zmatený vztah hlavních hrdinů, u kterých vlastně až do samého konce po všech těch zvratech přestáváte tušit, jestli se naplní americký happy end.. nebojte, naplní :-D ženy ocení milé dítko, ve filmu jsou samí hezcí lidi a jednou se to dá zhlédnout naprosto v pohodě a dokonce i s jistým potěšením :-) 5/10 ()

mrShot

Mozem dat 5 hviezdiciek Fight Clubu, lebo je dokonalý keď chcem pozerať nejaký kultový film A tiež môžem dať 5 hviezdičiek tomuto keď mám chuť na romantickú komédiu - 2 sa nemajú radi ale musia spolu vychovať dieťa. Dostanete presne to čo očakávate keď si prečítate summary ()

peproch

Holly a Messer vytvoří domácnost a rodinu, protože jim jejich přátelé odkázali tento úkol, postarat se o nemluvně. Dejme této komedii právo na povrchnost, scenáristická rychlá řešení a klišé a povrchnosti kvůli potřebě spádu a rozuzlení příběhu a oblibme si dobrou náladu, hezké tváře, vtipné průpovídky, morální apel na čest, zodpovědnost a starostlivost a dostaneme stejně jako hrdinové za odměnu zážitek hezky stráveného času . Oni dostali vzájemnou lásku a společnou rodinu, ačkoli jí nebyli z povahy svých přirozeností schopni. ()