Vnadné modelky

• USA Busty Models
všetky plagáty
Pornografický
USA, 2006, 100 min

Policistka Nina začne spolupracovat s FBI na případu modelingové agentury, která je podezřelá z obchodu s dívkami a prostituce. V utajení se nechá najmout do agentury, užije si a zároveň pomůže vyřešit případ... Nina Maloneová je krásná žena, milující manželka a schopná policistka. Její osobní život se však zhroutil, když přistihla nevěrného manžela v posteli s jinou. Poté co ho vyhodila, navázala nezávazný milostný vztah s bývalým kolegou. Další zásadní změnou v jejím životě se stane agent FBI Royce, který ji požádá, aby se zapojila do přísně tajné operace v modelingové agentuře, která je podezřelá z napojení na nebezpečný pašerácký gang a zneužívá mladé modelky jako kurýry k pašování, mimo jiné i tajných vládních informací. Informátor, s nímž agent dosud spolupracoval, byl nedávno zavražděn a FBI potřebuje informace, aby mohla zasáhnout. Nina, která se snaží najít způsob, jak zapomenout na manželovu zradu, a milostná pletka se nezdá jako ideální nápad, nabídku ochotně přijme. Podaří se jí sice získat u agentury práci modelky, ale narazí na řadu potíží s novým šéfem, ostatními modelkami i kontaktem z FBI. Postupně se však situace lepší a nakonec dostane pozvání do zvláštní "uzavřené společnosti" uprostřed agentury. Zdá se, že má odhalení nadosah. Brzy si však uvědomí, že se ocitla ve smrtelném nebezpečí, a pokud bude chtít přežít, bude muset pracovat rychle. (oficiálny text distribútora)

redalert21

Co valite, baby luxus...v "erotickém" filmu jsem snad takove kusy jeste nevidel...do péčka jak dělané...za ty baby musím 3, jinak se na to neda divat v delším časovém úseku. Tak ne 40* ted jsem slysel nechtěne delší "dialog" ()

MM11

Je to skutečně docela zoufalý a bez řádu. Policajtka, která si myslí bůhvíjak je neatraktivní, dostane echo od agenta na modelingovou agenturu. Tam se zřejmě obchoduje s lidmi (to ovšem až do konce nezjistíte) a krom toho dělají akty. Psát obsah erotického filmu je zbytečným ťukáním do klávesnice, řeknete si. Jenže o to se musím podělit, je to vtipné jako blázen. Agenturu vede tvrdá byznysmenka (chováním zřejmě Stalinova vnučka), její tupý poskok zřejmě vypadl s parodie. Od nich se erotiky příliš nedočkáte, stejně tak na draka je zmíněný agent, jehož metody jsou jako ze školky. Ale fajn, žánr ctí cosi jiného. A v tomto ohledu? Když odmyslíte první slovo názvu a kvitujete smyslné zírání, tak nemáte problém. V opačném případě si najděte něco od Tarry White. ()

kaposlav

To nízke hodnotenie je celkom výstižne. Film je celkom nudný s málo atraktívnym scénarom. Herečky nič moc. Skôr su antisexi ako sexi, až na nejaku vínimku. ()

Fallen_One

Klasický péčko, kde když už není děj (nebo tomu tak říkají) tak alespoň pěkný holky. Sem tam...dokonce jsem se občas i pousmál. Pořád lepší než...různá céčka, co se na nás valí na (z)Nově. ()

oveckaoa

Náhodou docela koukatelné a očekávat v erotickém filmu mimořádné herecké výkony je asi tak naivní jako myslet si že v Čr se natočí někdy kvalitní horor :-) ()