Negan chce opustiť Alexandriu, pretože s Maggie stále nemajú dobré vzťahy. Carol ho vezme na chatu v lese. Negan začne premýšľať o svojej minulosti a svojich činoch. Keď sa ľudia začali meniť na živé mŕtvoly, Negan skúšal liečil svoju ženu Lucille, ktorá mala rakovinu. Predtým, ako ochorela, sa často hádali a Negan ju podvádzal. Potom mal výčitky svedomia, pretože Lucille bola pre neho všetkým. Keď sa im minuli zásoby liekov, Negan sa rozhodol vyhľadať mobilných lekárov. Hoci ho Lucille prosila, aby neodchádzal, odišiel. Keď po návrate domov zistil, že Lucille si vzala život a stala sa z nej zombie, podpálil dom aj s Lucille. Potom zlikvidoval gang, ktorý ho prepadol. Odvtedy prestal prejavovať svoje city. Negan sa plánuje vrátiť sa do Alexandrie a vyriešiť nezhody s Maggie. (TV JOJ)

Ryuuhei

Velice, velice dobrý závěr jinak zpackaného zbytku série! Byly to zhruba dvě epizody před koncem, kdy jsem si kladl otázku, že bych se rád dozvěděl víc o Neganovi, o tom, jaký byl před tím vším a co ho vedlo k cestě, jakou se následně vydal. A ejhle, závěr série byl přesně o tom, o čem bych si býval akorát jen snil! Na jednu stranu mě štve, že od 17. dílu to šlo opět do kopru a následovaly epizodické nesmysly o postavách, které se spolu s dějem vlastně nikam neposunuly. Na druhou stranu tento a ještě jeden díl to dostatečně zachránil. Celkově bych 10. sérii v tuto chvíli udělil 3*. ()

HNTR

Konečně! Bonusovej díl, kterej dává smysl! Neganovo backstory, tu mělo být už dávno... Zároveň důkaz, že Jeffrey Dean Morgan by utáhl svůj seriál. Backstory je proti komiksu trochu pozměněný, ale v tomhle případě, to dává aspoň smysl... Díky bohu! Kdyby se v tomhle duchu nesly všechny bonusové epizody, jsem naprosto spokojenej. Ale aspoň, že ten poslední díl dával smysl a skvěle završil 10. sérii. Kvalitní dokonce i emotivní epizoda, kterou táhne převážně Negan sám. ()

adamix

Na túto epizódu sme roky nedočkavo čakali a ono prianie sa nám konečne splnilo. Veľká pocta jednej z najlepších a najkomplexnejších postáv celého seriálu, ktorá posunula seriál od svojho prvého nástupu na scénu do iného levelu. Veľká pocta Morganovi za jeho ikonického Negana a vďaka tvorcom, ktorí sa rozhodli jeho postavu viacej rozobrať. A Joe Cocker je tu taká čerešnička na torte :). ()

Najt

Díl věnovaný Neganovi. To co Negan provedl je neodpustitelný. A jestli se Negan změnil? Možná. Nicméně tenhle díl mě fakt dostal. Jednak se jedná o skvělou filmařinu a scenáristický um a jednak bylo zajímavé se dozvědět čím byl Negan dřív. Byl to idiot odjakživa, podváděl ženu, byl to ňouma, ale potom byl taky i milující manžel a starostlivý muž. Žena dostala rakovinu ještě za normálního světa, pak se vše posralo a on se o ni staral. Scéna, kdy se vrátil s léky, ale už bylo pozdě, nebo rozloučení se ženou a spálením Lucille bylo emoční. Otázkou je, jak se Negan změní teď a jestli opravdu dokáže odčinit své hříchy. Nicméně podstatnou věc co je s Connie jsme se nedozvěděli, další informace o smrťácích taky ne a finále série bylo spíše zaměřené na jednotlivé postavy. Škoda. Jako samostatný díl bych hodnotil 5*. Ale jako finále jubilejní série víc jak 4* dát nemůžu. ()

hrumsrt

A je to tu! Epizoda, na kterou se prostě musel těšit úplně každý! Pokud bonusové epizody 10. série přinesou tohle, tak jejich nedostatky jsou částečně vykoupeny... Naprosto geniální epizoda, tak dojemná, tak epická! Úžasná linka z minulosti, která tak moc podpoří brilantní Neganův charakter.. Dokonce tvůrci nezapomněli na tolik věcí - Proč Negan tolik mluví? Proč má takový vztah k Lucille? Proč má rád děti? - na to vše je zde smysluplná odpověď! Srdcervoucí hudba odvedla takový kus! Tady lze jen a jen chválit.. Za mě nejlepší epizoda 10. série a současně pro mě i druhá nejlepší epizoda seriálu! (P.S. nejlepší epizodou je Neganovo arrivée)100%! ()