Daryl a Carol sa dostanú na rázcestie a každý z nich sa vydá vlastnou cestou. V osamotení však obaja strácajú svoju zvyčajnú silu aj odvahu, cítia sa krehkí, ohrození a aj tie najjednoduchšie problémy sú zrazu takmer neriešiteľné. Bude tento rozchod zlomovým bodom, po ktorom sa k sebe vrátia a ocenia výhody svojho priateľstva, alebo sa už nikdy nestretnú a ich odlúčenie bude trvalé? (TV JOJ)

HNTR

Když jsem zjistil, že 10. Série bude mít o 6 dílů navíc, tak jsem byl docela rád. Jenže tyhle díly i když jsou bonus, tak vůbec nikam děj neposunujou a to mě hrozně štve. Ve finále by bylo lepší. Kdyby se tvůrci na plno věnovali 11. Sérii, kde se má příběh zakončit. Carol je nudnej blázen a Daryl toho taky moc nepředvedl. Slabota. Snad aspoň poslední díl s Neganem zase trochu zvedne laťku. ()

Najt

Nejhůře hodnocený díl od začátku seriálu a mě kupodivu bavil víc než ten předchozí. Sice se v něm děj absolutně nepohnul a hlavní aktéři dělají asi ty nejmíň důležitý věci od počátku seriálu, ale zase se dostavila postapo atmosféra a scéna, kdy v noci Daryl opravoval mašinu, nebo scéna s autem pro mě byla daleko pocitově zajímavější, než nějaký santusáci se starwars oblečkama. Je pravda, že v této epizodě už autoři nevědí co dál, protože hlavní děj epizody se točí okolo krysy a polívky a na předposlední epizodu jubilejní série to je teda hnůj. Ale na druhou stranu se dostaví pocity apokalypsy, kdy je hlad, deprese postav a řešení prachobyčejných kravin a alespoň se po neustálém intrikaření a bojích cítíme trochu reálně. ()

Doomcourier

Epizoda, která měla odlehčenou atmosféru a žádný posun v ději (což je ale tím, že to je bonusová epizoda). Možná se u toho i párkrát zasmějete. Na jednu stranu mě štve, že se děj neposouvá, ale na druhou stranu je zajímavé vidět svět apokalypsy jinak než války mezi skupinami. Podobných dílů v celém TWD universu moc není, takže za mě průměrná epizoda. ()

Olík

Už máme za sebou nějakých 150dílů, a ač fanoušek seriálu, nikdy jsem nepocítil nutkání komentovat jednotlivé epizody. Ale v desáté sérii se tak dlouho mlátilo mrtváky džbánem po hlavě až se jim utrhlo ucho. Sledovat třičtvrtě hodiny střídání lovu na krysu s opravou motorky….opravdu? A to se nebavíme jenom o tomto díle. Myslím, že nastal čas to celé vést k nějakému závěru, protože už to celé začíná srmrdět. ()

BROKEN_

Tyhle bonusové epizody trpí dvěma problémy, že jsou zcela zbytečný, a nemusejí trvat kolem 40 minut, stačilo by 10 minut a nikdo by si tolik nestěžoval. Kromě 17epizody a 18 s Darylem a Carol jsem si dokázal svým způsobem užít ještě epizodu s Gabrielem, ale zbytek je velice nadbytečný. Každopádně na tu hlavní bonusovou epizodu na kterou se určitě těší každý fanoušek TWD - Here's Negan - nás čeká jako další a zároveň poslední z 10 série. ()

• Na konci epizody hraje skladba „No Worries“ od Amateur Blonde. (Doomcourier)