Rick a jeho skupina utečú z Terminusu a zachránia tajomného mnícha Gabriela pred útokom chodiacich zombie. Ukryjú sa v jeho kostole, ale Rick mu nedôveruje. Ako sa zdá, znova sa stali lovnou zverou. Keď Rick, Michonne, Bob, Sasha a Gabriel putujú do najbližšieho mesta po zásoby a muníciu, Boba unesú tajomní cudzinci. (TV JOJ)

Rodriguez

Terminus je minulostí. Vše to bylo jen na oko a tak se naše skupina vydává dál. Cestou zachrání kněze a ten je přivede na faru. Daryl potká auto, které uneslo Beth a tak se s Carol za ním vydává. Mezitím se ztratí Bob a veškeré podezření padá právě na kněze, protože něco skrývá! Ale je to skutečně on nebo si s nimi někdo další hraje? 90% ()

Necrotongue

Oproti minulé epizodě byl děj lehce slabší, ale stále solidní. Je teda fakt, že já bych určitě žádného kněze nezachraňoval, spíš bych pomohl těm supíkům okolo nahoru na skálu, protože bych byl zvědavý, jestli se Všemohoucí opravdu postará o své ovečky. Já osobně bych si vsadil na mrtvoláky. ()

Najt

Druhý díl pokračuje opět ve velkém stylu. Fantastické zpracování, efekty, prostředí to je samozřejmost. Excelentní postapo atmosféra, v tomhle je tenhle seriál prostě Top. Druhá strana mince je příběh a ten se teď ubírá drsným a dramatickým směrem. TWD je seriál o přežití a survival je hlavní devizou, člověk by nečekal Game of Thrones. Tady ale autoři dokáží naservírovat survival prvky s dramatickým vývojem událostí v takovém stylu, že tech šokujících momentů je zde hafo. Navíc, jako by se příběh větvil do 3 rovin ( Washington, Beth, Kanibalové) zkrátka preciznost v každém momentě. Od postav, po příběh až k vizuálu. Závěrečný cliffhanger zase šokoval s opravdu nepříjemnými pocity ()