Guvernér přichází za vnitřně rozpolcenou Andreou s návrhem, který nemůže striktně odmítnout. Rick stále není schopen rozhodování, bloumaje po lukách, plánování dalšího postupu se tedy ujímá Glenn, jehož zajetí značně změnilo. Daryl zatím zvolna spěje ke stejnému závěru, k jakému došla celá skupina už dávno před tím, že je totiž Merle absolutně nesnesitelná osoba a mezi bratry dochází k roztržce, jež vede k Darylovu rozhodnutí vrátit se ke skupině. Guvernér se svým útočným oddílem napadne věznici a přichází s akcí typu Trojský kůň, která ji má učinit neobyvatelnou. Jeho úspěchu silně napomůže to, že chybí hlídky, Glenn si odjel vyčistit hlavu a Rick je stále mimo. (Necrotongue)

Rodriguez

Daryl se odtrhl kvůli Merlovi od skupiny a vyrazili spolu na sólovku do světa. Rick se asi zbláznil, protože kam se pohne, tam se objeví "dáma v bílém". Zbytek se snaží opevnit vězení, protože čekají návštěvu guvernéra.... 80% ()

Necrotongue

Desátá epizoda byla podle mého názoru zatím tou nejslabší z celé třetí řady a jen zajímavý závěr zabránil tomu, abych udělil pouze tři hvězdičky. Po většinu epizody se děj nijak nevyvíjel, opět se začalo přehnaně filosofovat a Rickovy "houbičkové" stavy mě vyloženě nebavily.4*- ()

• Když Guvernér (David Morrissey) útočí na věznici, zabije jednoho chodce, který se na něj vrhne. Rick (Andrew Lincoln) pak u plotu narazí na úplně stejného chodce. (Duoscop)
  • Zombíci sú naučení divoko gestikulovať, len keď ich strelia do hlavy. (molcan2)
  • Tetovania na Darylovom (Norman Reedus) chrbte sú naozaj skutočné. Sú to dvaja démoni Normana Reedusa a tretie má pod pazuchou. Takto má svojich démonov stále pri sebe. (molcan2)