Hornsbyho muži ovládnu osamelú komunitu a zabijú jej vodcu, aby získali prístup k arzenálu zbraní. Maggie, Aaron a ostatní sa postavia na stranu napadnutých a bojujú proti vojakom Spoločenstva. Keď uviaznu v dome, získajú podporu z neočakávaného zdroja – zjaví sa Negan. Už nejaký čas je členom komunity. Medzitým sa Sebastian snaží prinútiť Daryla a Rositu, aby podnikli nebezpečnú misiu. Sebastian Milton prišiel o peniaze, ktoré dostával od svojej matky – starostky. Preto si spomenul na trezor v dome plnom zombíkov. Na túto špinavú prácu potrebuje tých najschopnejších ľudí - Daryla a Rositu. Poverí ich špeciálnou úlohou vykradnúť trezor. Ak odmietnu spolupracovať, ich deti nečaká v Spoločenstve dobrá budúcnosť. (TV JOJ)

Davidkkk

Jedna z těch lepších epizod prozatímní 11. série. Tahounem je tentokrát zas a znova Negan, jehož příběhový oblouk o zadostiučinění, počínajíc někde v 9. sérii, se konečně tímto dílem uchýlil ke konci. Jeho zasnoubení s novou frajerkou mi přišlo hrozně na sílu. Linka v Commonwealthu pořád stejná nuda a poslední scéna mě naštvala, protože jsem doufal, že tuhle příšernou postavu už nikdy v životě neuvidím. ()

kenkaku

Přesně jak jsem předpokládal, navazujeme přesně kde se minule děj usekl. Každopádně scénář se asi hodlá v baráku té komunity (co “stormtroopeři” likvidují) babrat déle, protože se děj prokládá druhou linkou “hledej poklad”. Máme tedy času dost. Během něj se hodně děje a protože se neskáče v čase jako minule, vypadá to mnohem lépe. ()

Woodman

Jako věrný fanoušek The Walking Dead, jsem zklamán a čekal jsem opravdu více od 11. série a zatím tedy nic moc. Každopádně mohu Vás utěšit, poslední díly jsou vždy lepší a lepší, což je samozřejmě dobře a uvidíme, co se odehraje v dalších dílech. ()

Pudding

WOW máme tu hodně krve vážení přesně to co sakra chceme!  Nemůžu se dočkat až malej Hershel vyroste a bude mít nějakej pěstní souboj s Neganem na život a na smrt ( teda jestli tim myslem Negan "vyřešit věci") Jsem rád že ten oranžovej voják se přidal ke naší skupině. A už teďka lituju toho že žije ta Darylova holka, ale je aspoň trochu badass. ()