Hornsbyho muži ovládnu osamelú komunitu a zabijú jej vodcu, aby získali prístup k arzenálu zbraní. Maggie, Aaron a ostatní sa postavia na stranu napadnutých a bojujú proti vojakom Spoločenstva. Keď uviaznu v dome, získajú podporu z neočakávaného zdroja – zjaví sa Negan. Už nejaký čas je členom komunity. Medzitým sa Sebastian snaží prinútiť Daryla a Rositu, aby podnikli nebezpečnú misiu. Sebastian Milton prišiel o peniaze, ktoré dostával od svojej matky – starostky. Preto si spomenul na trezor v dome plnom zombíkov. Na túto špinavú prácu potrebuje tých najschopnejších ľudí - Daryla a Rositu. Poverí ich špeciálnou úlohou vykradnúť trezor. Ak odmietnu spolupracovať, ich deti nečaká v Spoločenstve dobrá budúcnosť. (TV JOJ)

TV spot

Pudding

WOW máme tu hodně krve vážení přesně to co sakra chceme!  Nemůžu se dočkat až malej Hershel vyroste a bude mít nějakej pěstní souboj s Neganem na život a na smrt ( teda jestli tim myslem Negan "vyřešit věci") Jsem rád že ten oranžovej voják se přidal ke naší skupině. A už teďka lituju toho že žije ta Darylova holka, ale je aspoň trochu badass. ()

kenkaku

Přesně jak jsem předpokládal, navazujeme přesně kde se minule děj usekl. Každopádně scénář se asi hodlá v baráku té komunity (co “stormtroopeři” likvidují) babrat déle, protože se děj prokládá druhou linkou “hledej poklad”. Máme tedy času dost. Během něj se hodně děje a protože se neskáče v čase jako minule, vypadá to mnohem lépe. ()

Davidkkk

Jedna z těch lepších epizod prozatímní 11. série. Tahounem je tentokrát zas a znova Negan, jehož příběhový oblouk o zadostiučinění, počínajíc někde v 9. sérii, se konečně tímto dílem uchýlil ke konci. Jeho zasnoubení s novou frajerkou mi přišlo hrozně na sílu. Linka v Commonwealthu pořád stejná nuda a poslední scéna mě naštvala, protože jsem doufal, že tuhle příšernou postavu už nikdy v životě neuvidím. ()