Umbrella Academy

• USA The Umbrella Academy
USA, (2019–2024), 30 h 11 min (Minutáž: 40–60 min)

Predloha:

Gerard Way (komiks), Gabriel Bá (komiks)

Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda Jr., Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher, Mary J. Blige, Cameron Britton, Adam Godley, Colm Feore (viac)

Odcizení sourozenci s výjimečnými schopnostmi se znova setkají po smrti svého otce a odhalí šokující rodinná tajemství a nebezpečí pro celé lidstvo. (Netflix)

Recenzie používateľa LachtanShows k tomuto seriálu (30)

Tohle je naše rodina (2022) (S03E01)

Bál jsem se toho jako čert kříže a byl připraven i na scénář, kdy bude Umbrella dalším ze seriálů, co ponechám navždy rozkoukaný. S aférou, co roztočila změna Ellen Page na Elliota Page, se u mě začala dost stahovat mračna nad celým serošem, oni ale dokázali přijít s tak poutavým pilotem, že doufám v celou sérii takhle skvělou. ()

Největší klubko světa (2022) (S03E02)

Kvůli formujícímu se hezkému vztahu (co to rozhodně nebude mít jednoduché) nechávám za poctivých 5. Ale i ostatní postavy mají rozehráno slušně. Jen potřeba zvyknout si na Victora u mě ještě nějakou chvilku bude figurovat. ()

Nabitý Pocket (2022) (S03E03)

Dle mého se trochu polevilo a rozehrané karty na všech frontách tvoří už zase komplikovanější děj, to ale neznamená, že přestávám koukat. To spíš naopak. ()

Kugelblitz (2022) (S03E04)

Nevím, zda Sloane úplně věřit, její postava je ale momentálně mnohem snesitelnější než Alison, přestože by někdo mohl namítat, že její chování musíme chápat. Já jsem tady ale tak na trní, že tu pětku nejen pro Pětku musím nechat. ()

Nejmilejší oběť (2022) (S03E05)

Hodnotitel tady pode mnou se jeví jako extrémní expert na seriály, když musí jít u jedné z vlajkových lodí Netflixu až takhle nízko (smích). Sice se trochu polevilo, ale pořád se jedná z hlediska zábavy a místy i povedených triků o nadstandard mezi seriály současné doby. Stačí to porovnat s většinou momentální (nejen) Netflix produkce. ()

Marigold (2022) (S03E06)

Tentokrát musím uznat, že jsem se ztrácel obdobně jako kdysi v první sérii a skálopevně doufám, že v další epizodě zase leccos konečně pochopím. Začátek série měl totiž skvěle našlápnuto. ()

Auf Wiedersehen (2022) (S03E07)

Zase už uchopitelnější látka na pochopení, hlavně linka Clause s tátou poměrně zábavná. Zato Alison je letos fakt na pěst, vůbec mi její kroky ani výroky nebaví, už by jí někdo mohl srovnat. ()

Svatba na konci světa (2022) (S03E08)

Já bych se upřímně nezlobil, kdyby Umbrella byla tím odvážným seriálem, co by za dva díly nadobro skončil, obdobně vlastně “špatně” jako kdysi nepřekonaný fenomén Dark. A možná i proto jsem si tenhle díl užil jako takové předčasné sbohem. Ale bůh ví, co je ještě v sázce a hlavně rukávu tvůrců. ()

Sedmero zvonů (2022) (S03E09)

Upřímně nechápu, proč se třetí série potýká s tak negativními ohlasy. Zkuste si vzpomenout, jak šíleně nesystematicky působila první řada. To najednou tu letošní budete opěvovat. ()

Zapomnění (2022) (S03E10)

Celou dobu jsem žil v trochu sebevědomém přesvědčení, že Umbrella se po 3. sezóně nadobro uzavře, takhle splácaný konec ale působí tak nejasně, že lze jen těžko odhadnout, jestli se Hargreevsovi někdy vrátí. Pokud ale ano, budu u toho. ()

Seriálový Horizon Zero Dawn našel tvůrce

Seriálový Horizon Zero Dawn našel tvůrce

29.08.2022

Po úspěchu s komiksovou Umbrella Academy se showrunner Steve Blackman ujme na Netflixu rovněž adaptace populární hry Horizon Zero Dawn. Nebude na to navíc sám, po ruce bude mít ještě producentku… (viac)

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

Blake Lively v adaptaci krvavého komiksu

06.05.2021

Herečka Blake Lively (Mělčiny, Město) bude produkovat a zároveň si zahraje i hlavní roli v nové chystané adaptaci drsného komiksu Lady Killer pro Netflix. Scénář k filmu napíše Diablo Cody (Juno,… (viac)

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

Nejsledovanější věci na Netflixu v roce 2019

02.01.2020

Přestože dostal Netflix v roce 2019 dva silné konkurenty v podobě Apple TV+ a Disney+, stále se jedná o jednoznačně největší a nejúspěšnější streamovací službu na světě. Důvodů je spousta, když se… (viac)