Dieťa Bridget Jonesovej

• Česko Dítě Bridget Jonesové (viac)

Utrpenie najväčšej smoliarky v dejinách neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Ako názov tretieho diela slávnej série napovedá, tým hlavným problémom bude tento krát neplánované tehotenstvo. Taká vec dokáže vykoľajiť i životom ostrieľanú Bridget, zvlášť keď úplne netuší, s kým to dieťa počala. A ako je to vlastne možné, keď je stále bez chlapa? Celkom jednoducho. Stačí, že v sprievode kolegyne navštívila odviazaný hudobný festival a v jeho priebehu sa vyspala s pohľadným cudzincom (Patrick Dempsey). Vzápätí sa na jednej spoločenskej akcii presvedčila, že stará láska (Colin Firth) nehrdzavie, hoci pred pár rokmi definitívne skončila. A tak je jej „šťastie" hotové. Pretože jej s rozlúštením zamotaného rébusu nepomôže ani ľahko cynická gynekologička (spoluscenáristka Emma Thompson), ocitne sa Bridget vo veľmi nezávideniahodnej situácii. Ako seriózny právnik Mark Darcy, tak úspešný prevádzkovateľ internetovej zoznamky Jack Quant sa k situácii postavia ako praví chlapi, odhodlaní s Bridget a ich potomkom vytvoriť usporiadanú rodinu. To samozrejme ešte netušia, že ich šanca na otcovstvo je presne päťdesiatpercentná. Ako sa blíži termín pôrodu, Bridget cíti, že bude musieť s pravdou von a hlavne, že si bude musieť vybrať, komu bude jej dieťa hovoriť „otecko". Normálny človek by poslal oboch na testy otcovstva. Lenže Bridget Jonesová nie je normálna, ale výnimočná. (CinemArt SK)

Gedes odpad!

To není o dítěti B.J., ale o otci dítěte B.J. Nebylo to o dítěti, ale o těhotenství! A to je velký rozdíl... Nic tak strašnýho už jsem dlouho neviděla...+ horší herecký výkon R.Z... Celý film je jedna obrovská kreč a trapnost nad trapnost... Úplně jsem se musela stydět, jak někoho něco tak šíleného mohlo napadnout...absurdnost... snaha o vtip i na pohřbu (neříkám, že to nejde udělat vtip na pohřbu, ale...), řvalo trapností a zoufalstvím, snad bych se spíš rozbrečela...Každopádně jsem si stihla během filmu vyluxovat a vytřít...a vůbec mi nevadilo, že jsem půl hodiny film neslyšela, protože když jsem se k tomu vrátila, věděla jsem úplně vše... vlastně tam vyprávěla, už asi po 150, historku o tom, jak měla sex se dvěma chlapi a teď je těhotná a neví s kým... No a nakonec se rozhodla pro jednoho z nich... a horší volbu udělat nemohla, protože ten vztah je předurčen k rozpadu, neptej se proč, to bych prozradila děj. ()

annes

Vážně jsem se od srdce zasmála! Velmi mile mě potěšila podívaná, kterou sem si vybrala ze setrvačnosti, abych dokoukala "trilogii". Jednoznačně se jim ten závěr povedl:-) ()

hazaba

Tak dlouho jsem se skvěle nepobavila. Bridget prostě nikdy nezklame. O pár let starší a o to zklidněnější. Jedna vtipná situace stíhá druhou a je to navíc částečně vyváženo vážnějšími momenty. Co zůstane v paměti - Ed Sheeran a foto, tatínkové jako gay pár, doprava Bridget do porodnice. Skvělí herci, i když Patric Dempsey nemá tolik charisma jako Hugh Grant nebo Colin Firth. ()

Olík

Se "zoufalou nemanželkou" Bridget jsem se za těch patnáct let naučil celkem obstojně koexistovat. Jednou za X let ji pozvu k sobě domů....pobavíme se, ale že by jsme se z toho chtěli udělat nějaké pravidelné dostaveníčka, tak to určitě ne. Á, po deseti letech zase stojí za dveřmi. Sedíme, kecáme, pořád se v tom plácá, chvíli se tváří jako že jasně míří na určitou cílovku, pak to hraje na všechny strany a pořád dokola. Zdlouhavé "ženské" pasáže střídají geniální gagovky (festivalová pasáž mne dostala do kolen) s tím, že i když se scénáristé snaží nacpat do úst všem v okruhu sta kilometrů slovíčka ala Městečkou South Park, "vlhký kapesníček nálada" vede nad zbytkem pelotonu.Takže jako vždy příjemná návštěva. Když mi bude chtít Bridget ukázat své vnouče nebo oznámit že její synek nastoupí základní školní docházku, nema problema, klidně může kdykoliv zaklepat na moje dveře. ()

Flavors

Obvykle mi vadí,když se film liší v pro mě důležitých momentech od předlohy. V tomto případě je to zcela o něčem jiném a tudíž to je jedno. Chvíli jsem přemýšlela kolik hvězd dám...a tři by bylo nespravedlivě málo za to, že jsem se fakt nasmála. A postava Emmy Thompson a stále sexy Patrick Dempsey byli jako třešinky na dortu. ()

Rathalos

Tretie pokracovanie po niekolkych rokoch a myslim,ze aj tentokrat vcelku mila,prijemna aj vtipna romanticka komedia,na Renee Zellweger sa opat dobre pozeralo a Patrick Dempsey patri k mojim oblubenym hercom,takze davam plny pocet...:-) ()

misa_laska

Ani vtipné a ani romantické. Jack byl celkem vtipný, ale proč by si měla najít někoho nového... Takže jak se dalo čekat, směřuje to k nudnému sucharovi Marcovi a to, že se dají po těch letech dohromady není tedy romantický happy end, ale spíš velká, velká nuda, bez chemie, bez jiskření - nevěřím tomu. Jinak hvězda za to, že z Bridgit se makeupem nesnažili dělat mladší, naopak ukazovali věk (možná až přehnaně). ()

chrispe

Viděno v kině. Bridget je zpět! Sice jsme si museli pár let počkat... a je to na hercích patřičně znát... ale za sebe musím říct, že jsem si ten film parádně užila a po dlouhé době odcházela z kina naprosto spokojená. Jooo ono možná kdyby se nevracelo ke starým známým, tak by ten film vyzněl jinak, ale to se nestalo. Za mě super :-) a chci víc Bridget! /// 5.6.2021 Viděno znovu v Tv už více střízlivým pohledem :D ale pořád ji miluju. A Daniel chyběl. Sakra chyběl! ()

pepa3rd

Obrovské překvapení. Je to vtipné, hravé, milé, trapné momenty jsou trapné jen pro Bridget a nikoliv pro diváka a hlavně, má to spád. Vůbec jsem se nenudil a především od druhé třetiny filmu jsem se skoro v jednom kuse smál. Jednoznačně nejlepší díl a zasloužených 80 %. ()

Pantata

Po většinu času zoufalé, úsměv to na tváři skoro nevyloudí. A uvěřit těm dvěma, že soupeří o Renée, o kterou máte občas strach, jestli se jí náhodou zrovna neodloupne kus botoxové tváře, šlo také těžko... ()

Torgal

V prvej polovici veľmi zábavná romantika, kde humor hrá prím, no s blížiacim sa koncom je ho čoraz menej, čo je rozhodne na škodu. Bridget chvalabohu nie je tá vytretá sliepka z minulej časti, ale sympatická (i keď zjavne prestarnutá) ženská. Rozhodne príjemné prekvapenie, hoci ku kvalitám prvého dielu stále kus chýba. 7/10 ()

Stíba

z Bridget se stala protivná pubertálně se chovající čtyřicítka, kterou jsem na potřetí nemohl vystát. Nejsvětlejšími momenty filmu jsou scény s Emmou Thompson, které jako samostatný výřez strčí celý film do kapsy. ()

Startuje Best Film Fest

Startuje Best Film Fest

14.12.2016

Volné seskupení čtyř artových kin v Praze: Atlas, Evald, Lucerna a MAT pořádá od 15. do 21. prosince tohoto roku BEST FILM FEST, týden nejúspěšnějších a divácky nejnavštěvovanějších filmů druhé… (viac)

PF 2016

PF 2016