Strhujúca akčná jazda sa odohráva sa v blízkej budúcnosti, kde slovo box už neznamená krv a pot, ale high-tech robotický šport. Charlie Kenton (Hugh Jackman) býval úspešným boxerom, ktorý prišiel o poslednú šancu na titul, keď ring začali ovládať tonu vážiace a dva a pol metra vysoké oceľove roboty. Charlie teraz nič neznamená a je len bezvýznamným trénerom, privyrábajúcim si skladaním robotov zo šrotu, ktorý sotva naškriabe na to, aby sa dostal z jedného ilegálneho zápasu na druhý. Keď sa Charlie ocitne na samom dne, neochotne spojí sily so svojím malým odcudzeným synom Maxom (Dakota Goyo), aby spolu postavili a vytrénovali robot, schopného prebiť sa z periférnych zápasov do najvyššej ligy - Real Steel. Stávky sú vysoké, pravidlá neexistujú, ale pre Charlieho a Maxa je to posledná šanca na úspech a návrat na výslnie. Podarí sa Charliemu boxerský comeback? (TV JOJ)

Crazynka

Prostě něco úžasného. Už dlouho jsem z kina neodcházela s tak příjemným rozpoložením. Někdo možná řekne, je to jen klišé a stokrát omletý příběh, ale mě to tak nepřišlo. Film byl doslova nadupaný emocemi, na tváři se mi střídal úsměv s napětím, v některých scénách jsem snad ani nedýchala a místy mi i tekly slzy dojetí. Jsem opravdu nadšena a film bych doporučila každému bez rozdílu věku. Plný počet. ()

Lukaso1

Pro mě překvapení roku! Sledovat v ringu boxujíci roboty, koho to může sakra bavit? To byl můj prvotní názor na film který jsem ani neviděl. Ted je ze mě fanoušek a musím říct že jsem uvažoval i o 5 hvězdách. Dokonale zahrané, příběh Vám jen tak nic nedaruje, no prostě se zde povedlo snad úplně všechno! Doufám že do 3 let tu máme dvojku na kterou už jdu do kina:-). P.S. kašlete na předsudky jako já, film je fakt skvělý. ()

Sandisek

Over the Top vs Rocky vs Transformers, zapomněl jsem ještě na něco? :)))) 2 hvězdy za efekty, jedna za film, tak jako již tradičně v posledni době to ani jinak není :)))) A nečekaný amíkovský konec nezklamal :) ()

datos

V poslední době, sem to flákal a moc filmů jsem neviděl. Ale na tenhle film jsem se těšil a nemohl jsme se dočkat. A kdo si počká, ten se dočká. Opravdu fantastický film, plný krásných scén a povedených momentů. Hugh Jackman tomuto povedenýmu filmovýmu kousku dodává ještě větší štávu. Velký film, který si zaslouží jedině chválu!! ()

PavelH

Taková pohodová akční podívaná. Když víte, že hlavním hrdinou je malej kluk, víc čekat ani nemůžete. Taková rodinná boxovačka s robotama. Není pro mě nutný, aby ve všech těhle filmech musela bejt temná a nenávistná atmosféra. Není to trhák, ale zároveň neurazí a příjemně pobaví. ()

TommyDiamond

Tento film je takový moderní Rocky Balboa. Myslím, že toto byl velice dobrý nápad spojit box a roboty. Je to, nebo to ve filmu vypadá mnohem atraktivněji než obyčejný box. U obyčejného boxu může člověk čekat na pořádný úder mnoho kol, kdežto u robo-boxu to je jeden úder za druhým. V pozadí tohoto sportu budoucnosti se tkví i příběh našeho hlavního hrdiny Hugha Jackmana. Ani netuší, že nečekaný vpád syna Maxe do jeho života, znamená jeho poslední boxerský comeback. Celkově 80% ()

vetsinezobri

Ten robot měl snad duši! Ne vážně, je to nehorázná hovadina, u které je potřeba velký nadhled a správná nálada. Bojové scény jsou super, ale tam kde divák u Do útoku řve a tlačí Stalloneho biceps vpřed, tady se usmívá a říká si, bože bože. ()

VvV14

Rocky v pořádně těžkým kovovým nářezu. Nemyslel jsem si, že to v tom bude až tolik vidět, ale je to tak. Nic méně dojem to nekazí. Podle mě je to zajímavý zpestření hnusnýho a přeháňkovýho odpoledne. Trochu rozmlácenejch robotů člověku nikdy neuškodí. ()

Dantte..

Film který vyšumí hned z hlavy. Je plný klišé, WTF momentů a vykrádaček z jiných kousků. Nemá žadnou osobitost a na konci už jsem si klepal na čelo na jakou kravinu se to Jackman nechal nabulikovat. I já mám rád jen tak pro zabavu a uvolnění pár klišoidních filmů když se to nepřehání a film vkusně baví, ale tohle bylo na mě fakt moc. 45 % ()

Maniik88

Pre niekoho zhovadilosť, pre iného zábava. Ja som sa od začiatku nesnažil brať film moc vážne a to odporúčam viacerým. Mne sa to ako páčilo ako taká scifi/akčná rozprávka. Bavil som sa, bitky robotov sú snom mnohých chlapcov a malému Maxovi sa to podarilo. Ľudia proste majú radi keď víťazia outsideri, keď sa niekto z 0 prepracuje na vrchol. Príbeh samé klišé, no ja som sa pobavil a rozhodne neľutujem, že som si to pozrel, Jackman je super a celkovo je to super rozprávka s parádnymi efektami a tak to aj treba brať. ()

.killer.

Ale proč ne. Ročně z Ameriky vypluje podobných filmů několik. Kostra scénáře je jenom další omílání toho, co už tu bylo nespočetněkrát. Ale pořád to na diváky funguje a fungovat bude. Film mě nijak neurazil. Usednul jsem k promítání s unavenou, prázdnou hlavou a s ní jsem taky odešel. Žádné přemýšlení, jenom relax. A to mám rád. ()

slavokvasic

Jedno klišé za druhým. Ale mne osobne to vôbec nevadilo. Síce, neboli tam žiadne nečakané zvraty, no diváka film uspokojil práve tým, že všetko sa deje práve tak ako on sám chce. Obľúbil som si postavy hneď od začiatku. Veľmi príjemná zábava z prostredia (tak trochu inakšieho) boxu. ()

Šňůra

Divné. Plechovky do sebe řežou plech neplech, až jiskry lítaj a olej vytéká a mě se to kupodivu i líbí. Ba co hůř, když pomalu a jistě hrozí, že se některá z nich stane jen hromádkou nepotřebného šrotu, jsem skoro i dojatý. Stárnu a blbnu? No, když se to tak vezme, on je to vlastně skoro až rodinný film, tak co. Bylo to zábavné. ()

Ashnobe

Místy je to i celkem zábava, nápad s robotama celkem fajn, kluk otravnej, Hugh O.K. ... ale prostě tomu něco chybí. Člověk tuší, kdy se bude "hrát" na jaké emoce, kdy přijde ten moment, že se z těžkejch outsiderů stanou vítězové a pak se to zase celý pokazí, jen aby se pak dali dohromady a všem to nandali. Prostě taková zábava pro celou rodinu. Přihodíme trochu mejnstrým hip-hopu a můžeme servírovat. ()

TEKAS

Pěkná podívaná s nabouchanýma mašinkama, pohodovým Jackmanem a jeho roztomilým synátorem. Tak Mashido a paní majitelka Zeuse byli hodně stylový. Příjemný film pro odpočinkový večer. ()

TSZ

Ocelová pěst je zvláštní film. Od začátku do konce je zcela předvídatelný, patetický a vůbec plný všeho, co u většiny ostatních snímků bytostně nesnáším. Zde však tyto skutečnosti nejsou důvodem proto, abych "Rockyho s ocelovým ptákem" zavrhl, protože (světe, div se) jsem si celý snímek parádně užil. ()

Leksland

Roboti v ringu Atom (Rocky) vs Zeus (Ivan Drago) :D Všem je asi jasné proč tento film vznikl, možná si Atoma také budu přát k Vánocům... ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (viac)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky