Strhujúca akčná jazda sa odohráva sa v blízkej budúcnosti, kde slovo box už neznamená krv a pot, ale high-tech robotický šport. Charlie Kenton (Hugh Jackman) býval úspešným boxerom, ktorý prišiel o poslednú šancu na titul, keď ring začali ovládať tonu vážiace a dva a pol metra vysoké oceľove roboty. Charlie teraz nič neznamená a je len bezvýznamným trénerom, privyrábajúcim si skladaním robotov zo šrotu, ktorý sotva naškriabe na to, aby sa dostal z jedného ilegálneho zápasu na druhý. Keď sa Charlie ocitne na samom dne, neochotne spojí sily so svojím malým odcudzeným synom Maxom (Dakota Goyo), aby spolu postavili a vytrénovali robot, schopného prebiť sa z periférnych zápasov do najvyššej ligy - Real Steel. Stávky sú vysoké, pravidlá neexistujú, ale pre Charlieho a Maxa je to posledná šanca na úspech a návrat na výslnie. Podarí sa Charliemu boxerský comeback? (TV JOJ)

SuicideKing

velmi pěkný film, dobre se na to kouka, ikdyž nejste robofanouškem. děj do sebe lehce zapada a žádna linie neni vyloženě slabší. v pruběhu filmu se dopracujete kupodivu až k nutkáni ty roboty polidštovat (klasickej zaporak vs outsider kladas) kekonci už ani nepřijde, že koukate na boty. rozhodně netradiční pokoukaničko co stoji za to. ()

dj_kure

Souboje robotů jsou perfektní, vzpomínka na Rockyho taky. Podle uživatele Ghatos jsem sice zbytečná, absolutně tupá bytost, protože dávám 4* za skvělou zábavu a ne za oscarově nudný, ale artem nadupaný film. Holt asi ne každý si umí film užít a proto tomuto uživateli přeju aby se v budoucnu dokázal uvolnit u "sračky" podobného typu a bez urážek jiných uživatelů byl schopen napsat odpovídající komentář a ne slátániny typu "kus tohohle, kus tamtoho=sračka." Fakt nerad hrotim jiný uživatele, ale tohle fakt nešlo :). Jinak zcela souhlasím s komenty "Pepinec" a "Riddick77" (Až na těch 5*, já na ty malý smrady ve filmech fakt moc nejsem). 70% ()

Frank1e

Pro mě osobně byl toto dlouho očekávaný snímek, na který jsem se opravdu těšil, avšak s mírnou dávkou skepticismu, neboť vím, jak na mne působili například Transformes 2 (děs a utrpení). To, co jsem poté viděl mě však mile překvapilo. Svišžný děj, charizmatický Hugh Jackman, kterého povzbuzujete víc a víc a spousta plechů a železa, mlátící do sebe hlava nehlava. Pod kůži se mi však mírně zahryzávala drzá a uječená postava malého chlapce, jehož jsem vzal na milost vlastně až v poslední scéně. Takové malé připomenutí filmu "Rocky IV", s téměř identickou scénou v závěrečném souboji ( Velký rus dostává první úder a krvácí) a také filmu "Do útoku", o čemž zde není pochyb po celý průběh snímku. Levy konečně dokázal ukázat více, než jen obživlé exponáty v muzeu! ()

yaromir

Čekal jsem něco bomba, mega, giga... jednoduše - nezapomenutelný beng, bang, bung zážitek, na který budu ještě dlouho vzpomínat. Za nekřesťanské vstupné (na předpremiéru) se mi dostalo velké, hnědo-černé a smradlavé cosi, co mělo do tohoto mého vysněného orgastického snění dosti daleko. Jó, vole - levnější je natočit pokec s papínkem... ()

RajCZitko

V roce 2011 se sice neurodilo moc sci-fi filmů, za to ale většina měla co nabídnout. A Real Steel se řadí mezi ten vrchol sci-fi tvorby minulého roku. Filmu opravdu nemůžete nic vytknout (možná jen to mrtvá_matka-syn-otcovské klišé, které zase ale na druhou stranu vyvažují herecké výkony malého Dakoty, Hugha a dvou docela slušných momentek Lilly the Lost :D, páč ta si tam jinak moc nezahrála). Hodnotit opravdovou ocel procenty - 95% (5% dolu za to do očí bijící klišé) ()

Armageddon

Fight, fight, fight. Výborný nápad spojiť roboty a box. Celý film som si užil, plno bojových scén ale prial by som si ešte viac. Sem tam sa mihne pekná slečna. No čo viac si divák môže priať? ()

pushover

Rocky-bot pod kontrolou Stevena Kliš-berga = sázka na jistotu (výdělku). Ukázkový sestřih všech hollywoodských klišé za posledních cca 30. let. ()

adekcz odpad!

Tento film jsem fakt nepřežvýkal. To dítě se mi tak strašně hnusilo, že jsem se bál každýho jeho výstupu. Scénář uráží svou stupiditou (rodinný film o robotech symbolujících mlátící a vraždící se lidi? vážně?) Ani minuta filmu mne nebavila.. Bohužel jsem do poslední chvíle doufal, že pro 80% ohodnocení je nějaký důvod. Není! P.S. poslední zápas je něco tak strašně nesmyslnýho, až to skoro fyzicky bolí ()

godspeed

Forma za jedna, obsah za pět. Mix rodinného filmu, sci-fi, sportovního dramatu a povídačky pro vyměklé mozky. Scénář napsaný a film udělaný jako mašina na vydělávání peněz. Pozn: Poté co jsem si prošel filmografii pana režiséra, tak se už ničemu nedivím. Ten chlapík se evidentně dobře baví tím, že každý jeho film je nehorázná žánrová patlanina! Jo a bylo tam málo product placement. Jen asi v každé třetí minutě! Tfuj Speilbergu, styď se, produkovat na starý kolena takové bláboly. ()

sulda007

pokud jste stejně jako já neviděli žádný film na podobné téma, tak se vám to líbit bude ... pokud jo, tak při pohledu na ostatní komentáře asi ne :D ()

Euchrid

Příjemný a kvalitně udělaný film, který jsem odměnil i jednou slzou a rozhodně ho za ztrátu času nepovažuju. Co mě spíš děsí je to jak začíná ten Spielbergův návrat do vrchních pater hollywoodu nabírat obrátek a než se nadějeme všechny filmy budou hřejivé, rodinné, plné otravných děcek a tak gay poselství až z toho zase všichni budou buzny jak v devadesátých letech :) ()

Vron

Tak tohle patetický klišé bolelo. Kam Jackman strčil hlavu, když měl do písku? Jedna hvězda za to, že... to prostě není odpad, a druhá za vizuální podívanou. A z druhé strany tři hvězdy dolu za malé divy, které předvedly intelekty podílející se na scénáři a vůbec toho všeho okolo. Tak pojď, pojď aspoň na modrou! ()

Zajija

Hezký film o oběvené lásce otce k sinovi a samozřejmě o vystřídání lidské účasti uvnitř boxerského ryngu, za roboty. Myšlenka perfektní. Dobré herecké obsazení i počítačové efekty. ()

snek49

Tohle se opravdu až něčekaně dobře povedlo. Trailery nic extra, ale výsledek stojí opravdu za to. Má to vše, co by mělo mít. Poutavý příběh, který má spád, sem tam nějaké moudro a parádní akci s emotivním závěrem - on vlastně celý film je protkaný dojemnými situacemi. Super... ()

Marfab

nic jsem od tohoto filmu neočekával, byl jsem spíš zvědavý jaký to bude mít příběh a musím říct, že to nebylo zas až tak špatné. Rorhodně se mi to líbilo víc než transformers 3. I když konec je prakticky zkopírován od nabouchaného Rockyho kdy se nechá víc jak polovinu zapasu mlátit jak koberec přehozený přes klepač. Dá se na to koukat, je to celkem i mírně zábavné a rozhodně to není dvou a půl hodinová zívačka se šíleným rozuzlením na konci. :)) ()

Další úder Ocelové pěsti?

Další úder Ocelové pěsti?

08.09.2014

Možná si ještě pamatujete tři roky starý boxerský blockbuster, ve kterém se v ringu mlátili roboti. Toho nejdůležitějšího ovládal Hugh Jackman (Wolverine), který se zároveň sbližoval se svým synem. A… (viac)

Oscar 2012 - výsledky

Oscar 2012 - výsledky