BaronMartin

Poměrně dost parádní pilot třetí řady, který pokračuje v trendu série předchozí a není vůbec špatný. Podobně jako ve druhé řadě se mi zde líbí takové ty trošku experimentálnější scény, kde se třeba různě zajímavě pracuje s formátem obrazu - tedy všechny scény v Algoritmu nebo třeba sen Nico. Dále chci zmínit postavu Xavin, která začíná být relativně fajn, i když vidím zjevnou inspiraci Enochem z Agents of S.H.I.E.L.D. (těch inspirací je tu víc mimochodem, třeba Algoritmus opravdu hodně připomíná Framework ze 4. série :D) - a i když samozřejmě na legendárního Enocha nikdy mít nebude, je dobrá :D Taky chci zmínit záporáky, tedy celou Magistrátovu rodinu, která je fakt skvělá, působí neskutečně parádně a hlavně Stacey občas i celkem děsivě. A jejich snídaňová konverzace je super :D Jsou zde stále občasné dějové lapsy a plot holes, třeba fakt nerozumím v jakém časovém úseku se to celé odehrává - na mě to působí, že tenhle díl se odehrává pár dní po minulých epizodách druhé řady, ale Leslie, která na konci druhé série měla sotva viditelné bříško, tak tady vypadá, že už bude rodit :D A taky je zde fakt divná situace, kdy jsou Runaways přesvědčení, že Jonah drží Gert (ke konci dílu jsou hrozně překvapeni, že tam je Janet), ale i tak použijí Xavin převtělenou do Gert, aby vylákala Jonahovu rodinu, což vůbec nedává smysl. Jinak je to ale opravdu hodně fajn díl. Hodnocení: 76% ()