BaronMartin

Poměrně jsem přemýšlel, že bych tomuto dílu vpálil těch 5 hvězd, jelikož je to zatím asi moje nejoblíbenější epizoda Runaways :D Nakonec se pokusím udržet si racionální myšlení, nicméně si myslím, že jsem konečně pochopil důvod, proč mě 2. řada zatím baví mnohem více, než ta první. Strašně mi totiž svým tónem, svým stylem vyprávění a obecně svým příběhem připomíná první 3 série Agentů S.H.I.E.L.D.u, což je jeden z mých nejoblíbenějších MCU seriálů, a v jeho počátku měl přesně tuhle příjemnou atmosféru, co má právě 2. řada Runaways. Nicméně k epizodě, celá podlinka s Topherem byla super (i přes ten pofiderní moment, kdy se obětuje, aby zachránil Gert, který byl jak divně natočený, tak velice podivný z důvodu Topherova charakteru), konfrontace Roberta s Jonahem byla taky velice fajn (mimochodem, make-up na umírajícím Jonahovi je boží a vypadá i poměrně děsivě) a vlastně jsem si celkově dost užil posledních 20 minut epizody. Taky cením konverzaci Alexe a Chase, což mi přijde jako duo s největším potenciálem z celých Runaways (vzhledem k tomu, že se v minulosti moc nemuseli, tak je hrozně příjemné je vidět normálně konverzovat). Fakt doufám, že 2. série si tuhle kvalitu udrží až do konce, jelikož oproti první, nezajímavě nudné, bídně napsané a podivně zpracované řadě, tohle je fakt super. Hodnocení: 75% ()