Madonna: Sticky & Sweet Tour

(koncert)
  • Veľká Británia Madonna: Sticky & Sweet: Live in Buenos Aires

Fenomenální úspěch turné Madonny "Sticky & Sweet Tour" zasáhl celou zeměkouli. Je to největší turné sólové zpěvačky v historii. První část v roce 2008 shlédlo 2 350 285 fanoušků v 58 městech, prodej lístků zlomil všechny rekordy a královna popu jede dál…
Fenomenální úspěch turné Madonny nazvané Sticky & Sweet Tour zasáhl celou zeměkouli, protože je to největší turné v historii, které podniká sólová zpěvačka. Královna popu vystoupí celkem ve 27 zemích světa včetně Spojených států, Velké Británie, Francie, Německa, Japonska a Austrálie, objeví se ve městech, kde patnáct let nevystupovala, i tam, kde svoji show ještě nepředvedla. První část turné shlédlo 2 350 285 Madonniným fanoušků v 58 městech a prodej lístků zlomil všechny dosavadní rekordy. Show pokračuje 4. července 2009 v Londýně v O2 Aréně, následuje koncert v Manchesteru a dále zastávky Werchter v Belgii, Marseille ve Francii, Hamburk v Německu, Oslo v Norsku, Helsinky ve Finsku a také Estonsko, Slovinsko, Česká republika a další evropské země. Madonna se také vrátí po více než patnácti letech do Madridu, Gothenburgu a Mnichova. „Je to poprvé, nikdy dřív jsem turné neprotáhla. Jsem vzrušená a nadšená tím, že zase budu cestovat, navštívím místa, kde jsem dosud nebyla, a vrátím se tam, kde to miluji,“ říká Madonna. Ve Spojených státech pak vystoupí v New Yorku, Bostonu, Chicagu, Los Angeles a ještě než koncem roku zavítá do Miami, navštíví Mexiko a Jižní Ameriku. Režisérem Sticky & Sweet Tour je Madonnin dlouholetý spolupracovník Jamie King, hudebním režisérem je Kevin Antunes. (oficiálny text distribútora)

Patw

Užasný koncert, užasné zpěvačky. Show která ani na moment nenudí. Madonna ukázala že i v dnešní době umí přijít s něčím novým ať už je to autem na podiu, nebo jiným provedením písniček z 80´ let, či monstrozním podiem. Koukat na tančící Madonnu která ve svém věku předvádí to co jiné hvězdy nedokážou ve dvaceti je pozoruhodné. Pro mě osobně jedna z nejlepších a největších show co jsem kdy viděl (v Praze i na vlastní oči). Jde vidět že i po 25 letech se Madonna právem dokáže udržen na vrcholu hudby (a koncertních turné) i když jí je už přes padesát. ()

Natabar

Neskutečně neskutečně neskutečně dokonalá show. Tryskající elixír fantasie co do choreografie, videoprojekcí, nových aranžmá písniček. Nemusíte mít Madonnu rádi, tohle by se ale mělo vyučovat jako příklad poctivé preciznosti a dokonalosti v showbusinessu. --- Viděno po x-tý znovu: nikdy si neodpustím, že jsem na tento koncert v Praze nezašel. Geniální party!!! ()

Fabrinka

Pre mňa to bolo "for the very first time" ,síce nie v Buenos Aires, ale v Prahe, no stáť tak blizúčko od Madonny, vidieť ako sa 50 ročná megastar natriasa na pódiu, pozerať na lepkavú šou, to bolo niečo. Niečo, na čo človek nikdy v živote nezabudne. Confessions bolo asi najdokonalaješie turné na svete, no Sticky bolo pre mňa vďaka osobnému zážitku o to lepšie. Slzičky šťastia po koncerte vyjadrili asi všetko. 13.august 2009. :) ()

kingik

Madonna je dost hustý kalibr. Tahle dáma v 50 letech na podiu řádí jako "dvacítka", zpívá v nápaditém provedení a v nápaditých kostýmech své staré i nové hity a dokonale si podmaní diváka a nejen toho na koncertě. Zkrátka koncertní show s Madonnou je jedna velká jízda a rozhodně nesáhnete vedle, pokud se rozhodnete její vystoupení zhlédnout a nemusíte být zrovna její zarytý fanoušek, abyste si její show náležitě vychutnali. ()

svobik

Jeden z důkazů, že Madonna je stará a už by se na to měla vykašlat. Ze snahy neopakovat se zbyly pouze neposlouchatelné písničky obalené v diskohávu, výsledek je tedy paradoxně k nevydržení a nudí po třetím songu. Jestli vám ale stačí, že to tam všechno tak pěkně bliká a občas dojde na nějaké to hloupé intermezzo, tak je to vlastně strašně fajn. Ale ne pro mě:) ()

• Na koncert z turné Sticky & Sweet ve Švýcarsku ve vojenském prostoru nedaleko ürichu, který byl historicky první koncertem v této zemi, bylo připraveno 40 000 lístků. Vyprodány byly za 30 minut, což stanovilo nový rekord, který do té doby držela skupina U2. (Dlee)
  • Za účelem vydání na DVD měly být podle Live Nation filmovány koncerty v New Yorku na začátku října. Poté se však plán změnil a koncem října bylo rozhodnuto, že pro oficiální záznam z turné se budou natáčet koncerty v Jižní Americe. (Dlee)
  • Koncert v číslech - Swarovskiho křišťál za milion liber, 3500 kousků oblečení, 653 hodin zkoušek, 250 členů spolucestujícího personálu, 200 trojúhelníkových houbiček na make up, 180 čistících vatiček do uší, 120 pudrování, 100 tkaných punčocháčů koupených na eBayi a v tanečních obchodech, 100 párů chráničů na kolena, 69 kytar, 36 designérů přispělo návrhy oděvů, 28 lidí najednou maximálně na jevišti, 20 národností v týmu, 18 regálů ošacení pro kapelu a tanečníky, 16 zásobovatelů, 12 členů kapely, 12 švadlen stále pracuje non-stop v Cardiffu, aby všechny kostýmy byly do soboty hotové, 12 tréninkových trampolín, 10 cestovních tašek léků a zdravotnického materiálu, 10 kytar pro Madonnu, devět pracovníků šatny, osm Madonniných převleků, pět lidí, kteří jí s tím budou pomáhat, čtyři mrazáky na led pro Madonnu a tanečníky, čtyři balzámy na rty YSL, tři rumunští hudebníci, tři regály oblečení pro Madonnu, troje natočené řasy od Shu Uemury, dvě jeviště, 1,5 minuty je nejkratší čas pro Madonnu na převlečení, jeden chiropraktik, jeden masér, jedny sluchátka se Swarovskiho křišťály pro DJ. (Dlee)