Blesk

• Česko Blesk (viac)

Sériový vrah je stále na slobode a každý deň zomrie jeho rukou ďalší policajt. Keď zákon nedokáže ochrániť svojich vlastných ochrancov a policajných príslušníkov, potrebuje muža, ktorý to dokáže, aj keď poruší všetky pravidlá. Tým vyvoleným je drsný a nekompromisný londýnsky policajt Brant (Jason Statham). Do akcie vyráža so svojím kolegom, strážnikom Nashom (Paddy Considine), hoci by si radšej vybral iného parťáka. S Nashom si nerozumie, nemá ho rád a ich vzťahy nie sú ideálne. Pre oboch policajtov sa však začínajú preteky s nemilosrdným časom, pretože každý deň pribúdajú nové obete a nepolapiteľný sériový vrah sa im vysmieva. (TV JOJ)

Unrealik

Jasně, že co se týče děje, není to nic světoborného, ale Statham je správně drsný a film celkem dobře natočený. Takže lepší tři hvězdičky. ()

Peenugirl

Neskutočne maskulinný počin, až testosterón kvapkal z obrazovky. Jason Statham je naozaj nový Bruce Willis, tie gestá a ťažkotonážne drsňácke reči to dokazujú. Kniha bola určite napínavejšia ak sa rozhodli pre nakrútenie príbehu, lebo podľa filmu by som určite knihu nenapísala. Až natoľko nezaujal, ale zamestnal ma na 97 minút (ajkeď boli tu aj menej zaujímavé chvíle). best: "...chcem svojho právnika, sendvič a aktualizovať svoj status na facebook-u.... "65% ()

joker211

priznam sa ze dej ma nejak moc nenadchol ale za tie stathamove hlasky som musel dat styri hviezdy. dlho som sa tak nenasmial na akcnom thrilleri. ()

Vlkodlak13

Film byl o policistovi, který bral zákon do "vlastních rukou", podobně jako ve filmu Kat. Statham tomu dodal svůj akční, drsnej styl, bez něho by to byl klasickej krimi film. Bylo tam i několik povedených vtipných narážek/hlášek, což od něho znělo stejně jako narážka od Hugha Laurieho v podání Dr. House, navíc to ještě umocnil fakt, že Stathama dabuje ten stejný jako Gregoryho House. Takže pokud by se vám líbila kombinace filmu Kat, Dr. House a Jasona Stathama, film jedině doporučuji. Mě se líbil..až na ty série vražd.. ()

komando20

taka klasicka kriminalka hladanie uchylneho vraha policajtov, nič svetove ale dalo sa to pozerať až do konca ako som u Jasona zvyknuty a dokonca svojim humorom sa mi čoraz viac podobá na o 20 rokov staršieho Arnolda Schwarzeneggra. ()

MartyArt

Sice jsem čekal maličko větčí akčňák, ale i tak se mi to dost líbilo. Super byl na začátku ten titulek HURLINGOVÝ MANIAK NAPADL TŘI NEVINÉ OBČANY (nebo tak nějak :-). ()

Mark1983

Kriminální thriller,kde nějaký psychopat vraždí policisty jako králíky,což zní jako další průměrná kriminální vyvražďovačka,ale co se týče celkového děje,nadchlo mě to a dost mě mrazilo,když zabiják policistů se s tím strážníkem v hlídkovém voze baví skoro jako by nic a pak ho na místě chladnokrevně zastřelí a jde dál jako by byl nadčlověk,ale nakonec dostane,co si zaslouží a tak by to mělo být vždycky. ()

torSion

Tak tohle nebyl klasický film Jasona Stathama, jednu chvíli jako kdyby vůbec nebyl o něm.. ovšem překousnout a shlédnout se to dá.. ()

vlk++

Hlavní role, Jason Statham, takže mě až tak nějak hodnocení ani komentáře nezajímaly ;) A už v čase 1:40 se z prince Jasoně stává princ drsoň. No a pak... pak už vesměs nuda, je to akční, je to krimi, ale u Jasoně je člověk zvyklý na lepší zábavu. "Nezapíšete si to?" "Vypadám snad jako někdo, kdo nosí tužku?" Jo, snaží se a pár hlášek tam má, ale za mě pouze lepší 2*, tj. neuvidíte, o moc nepřijdete. ()

Snakefinger

No jo no..... starý bezcitný policajt, předívadtelný dej a nulové napětí. Možná se tady scénarista snažil o starou školu thrillerového filmu ale nějak to nevycházelo vůbec nikde. Jedno zkouknutí a pohyb rychle vpřed a dost. ()

Bohdy67

Kdo si tak jako ja zvykl na urcitou laťku filmů se Stathamem asi je stejně zklamán jako já. Více méně ani hlava ani pata, spíš taková britská verze Saegalovi Nemilosrdne spravedlnosti s dementním vrahem policajtů... Příliš britské abych tak řekl...29% ()

Trescha

Stathamovi to naopak v rodné Anglii sedne více než v nablískaném Hollywoodu! Role je ušitá přímo pro něj a přijde mi v ní jako ryba ve vodě. Drsňák se vším všudy. Hlavní záporák je sice zbytečný magor,ale Jason to v pohodě utáhne sám. ()

medveed

Svěží oddechovka a příjemné překvapení! Film mi zápletkou i celkovým zpracováním připomněl atmosféru seriálu "Profesionálové" :-) Hvězdu navíc dávám za kulisy Londýna a J. Stathama. 80% ()

StanleyVanH

Normálně na kriminálky moc nejsem ale tento film se mi moc líbil a to jsem ho dlouhou dobu odkládal. Svižný příběh s rychlím koncem, moc pěkný vraždy do detailu a co je nejvíc na tomto filmu je tak hlášky Jasona. Do stylu bych přidal ještě na poslední místo "komedie" Prostě tvrďák Jason a jeho debilní kecy a špetka černého humoru jsou bezva, zasmál jsem se. Co se týče tohohle stylu na který moc nejsem tak dávám rozhodně za pět. Tato Britská krimoška se velmi povedla. ()

ELDoctorow

Takto otrasne napísané, nevierohodne konajúce a poväčšinou ešte aj zle zahrané postavy tiež nevidíte vo filme zas až tak často. Buďto sa jedná o veľmi veľmi nepodarenú knižnú adaptáciu, alebo si Bruen vybral pri písaní tejto knihy svoju slabšiu chvíľku, čo však neviem posúdiť, keďže som od neho okrem Tayloroviek nič nečítal. Asi najhorší a najdebilnejší film so Stathamom, aký som kedy videl a to pre pochopenie miery strašnosti tejto snímky berte v úvahu, že som videl nielen prvý Crank ale i všetkých Kuriérov. ()

frahor

Jedna z těch klasicky slabých evropských koprodukcí, která je rozkročená mezi kriminálkou, dramatem a akčním filmem, ale ani jedno z toho nedělá pořádně (nebo aspoň obstojně). ()

Malíček míří do Labyrintu

Malíček míří do Labyrintu

27.09.2014

Irský herec Aidan Gillen se objevil třeba v Temný rytíř povstal, kriminálce Blesk nebo letošním dramatu Kalvárie. Nejvíc lidí ho ale zná jako Malíčka ze Hry o trůny, kde pletichaří jako o život a… (viac)